Frankrijk – Medische verbruiksartikelen – N° 075-A : Fourniture de dispositifs médicaux des abords urologiques, digestifs et gynécologiques
Beschrijving
Deze aanbesteding heeft betrekking op de levering van standaardmedische apparatuur voor urologische, maag-darm en gynaecologische toepassingen voor het Universitair Ziekenhuisnetwerk van Champagne, waarvan de deelnemende instellingen zijn het Universitair Ziekenhuis van Reims, het Ziekenhuis Léon Bourgeois van Châlons-en-Champagne, het Ziekenhuis Auban-Moët van Épernay en het Ziekenhuisgroep Zuid-Ardennen (GHSA) van Rethel-Vouziers. De aanbesteding neemt de vorm aan van een kaderovereenkomst met orderbonnen in de zin van de tweede alinea van artikel R.2162-2 van de Code de la commande publique, die wordt uitgevoerd door het uitstellen van opeenvolgende orderbonnen onder de voorwaarden zoals bepaald in de artikelen R.2162-13 en R.2162-14 van de Code de la commande publique. De kaderovereenkomst met orderbonnen wordt afgesloten zonder minimum maar met een maximum. De geschatte en maximale jaarlijkse hoeveelheden zijn vermeld in de jaarlijkse catalogus van behoefte bijgevoegd bij het Bijzonder Technisch Aanbestedingsdocument (bijlage n° 2 bij het BTA). Deze is vrij toegankelijk op de website https://www.marches-publics.gouv.fr. Het jaarlijkse maximumbedrag kan 400% van het bedrag niet overschrijden, bepaald door toepassing van de eenheidsprijzen op de geschatte hoeveelheden. De aanbesteding is verdeeld in 68 losse delen, gedetailleerd in de "Jaarlijkse catalogus van behoefte" (bijlage n° 2 bij het Bijzonder Technisch Aanbestedingsdocument).
CPV-codes
Documenten & inzending
Contains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Vergelijkbare aanbestedingen
Franciaország – Spektroszkópiai berendezések – Jouvence EA-GC-IRMS analyse isotopique
CNRSFrankrijkSpectroscopy devicesVervaldatum over 3 dagenGepubliceerd op 03 sep 2026
Franciaország – Radioterápiás eszközök és kellékek – FOURNITURE D’EQUIPEMENTS ET LOGICIELS DE RADIOTHERAPIE ET PRESTATIONS ASSOCIEES
GIP RESAHFrankrijkRadiotherapy devices and suppliesMedical software packageFinancial and insurance servicesVervaldatum over 52 dagenGepubliceerd op 03 sep 2026
Franciaország – Gyógyszerészeti termékek – APPEL D’OFFRES POUR LES PROCEDURES DE CARDIOLOGIE INTERVENTIONNELLE ET SERVICES ASSOCIES: FOURNITURE DE DISPOSITIFS MEDICAUX ET DISPOSITIFS MEDICAUX IMPLANTABLES POUR ANGIOPLASTIE CORONAIRE ET CARDIOLOGIE STRUCTURELLE - Groupement de coopération sanitaire entre les Hospices Civils de Lyon - le Centre Hospitalier de Nord-Ouest Villefranche et le Centre Hospitalier de Fleyriat
HOSPICES CIVILS DE LYON-GHT VAL RHONE CENTREFrankrijkPharmaceutical productsAngiography suppliesAngioplasty suppliesVervaldatum over 34 dagenGepubliceerd op 02 sep 2026
Franciaország – Gyógyszerészeti termékek – DMUUNSS : Fourniture de Dispositifs Médicaux à Usage Unique Non Stériles et Stérilisation au profit du GCS Nouvelle-Aquitaine
CHU BORDEAUXFrankrijkPharmaceutical productsMedical consumablesVervaldatum over 31 dagenGepubliceerd op 02 sep 2026