Terug naar zoeken
Italië – Op afstand bestuurde luchtvaartuigen – FORNITURA DI MATERIALI FINALIZZATI AL RINNOVAMENTO DELLA CAPACITÀ DI COMBATTIMENTO DELLE UNITÀ DEL GENIO DELL’ESERCITO
Comando Brigata Paracadutisti "Folgore"ItaliëGepubliceerd op 12 mei 2026
Geen vervaldatum opgegevenBeschrijving
Proceduur beperkt, in overeenstemming met artikel 17 van de Wet van 15 November 2011, nr. 208, gericht op de levering van materialen die bestemd zijn voor het vernieuwen van de gevechtscapaciteit van de genie-eenheden van het leger
CPV-codes
Non-piloted aircraftSecurity, fire-fighting, police and defence equipmentNuclear, biological, chemical and radiological protection equipmentTablet computer
AI samenvatting
Meld je aan voor een AI samenvattingContains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Vergelijkbare aanbestedingen
Olaszország – Vasúti berendezések – 500108697_2026 - FORNITURA DI MORSE DI AMARRO PER TE
RETE FERROVIARIA ITALIANA SPAItaliëRailway equipmentVervaldatum over 44 dagenGepubliceerd op 03 sep 2026
Olaszország – Hulladéktömörítő járművek – FORNITURA DI N. 3 AUTOCARRI 2 ASSI DA 14 – 16 M³ PER IL SERVIZIO DI RACCOLTA RIFIUTI SOLIDI URBANI DI SEAB S.P.A., CON LA CONSEGUENTE PERMUTA DI N°3 VEICOLI USATI DI SEAB S.P.A. (F-1143 2026)
Energie-Umweltbetriebe Bozen Ag - Büro für Ausschreibungen und VerträgeItaliëRefuse-compaction vehiclesVervaldatum over 37 dagenGepubliceerd op 03 sep 2026
Olaszország – Tömegközlekedési buszok – PROCEDURA APERTA, AI SENSI DELL’ART. 71 DEL D.LGS. 36/2023, PER LA FORNITURA DI N.1 AUTOBUS DI CLASSE I, A DUE ASSI, CON PROPULSIONE 100% ELETTRICA, DESTINATO AL TRASPORTO PUBBLICO LOCALE URBANO
Azienda Multi Servizi Comunali spaItaliëPublic-service busesVervaldatum over 20 dagenGepubliceerd op 03 sep 2026
Olaszország – Tömegközlekedési buszok – 012026 Fornitura di n 3 autobus ibridi interurbani classe II
AUTOSERVIZI LOCATELLI SRLItaliëPublic-service busesVervaldatum over 12 dagenGepubliceerd op 02 sep 2026