Duitsland – Dienstverlening door ingenieurs – Verbandsgemeinde Edenkoben - Sanierung und Erweiterung Feuerwehrgerätehaus Edenkoben - Los 2: Fachplanungsleistungen Technische Ausrüstung HLS
Beschrijving
Het bestaande brandweergebouw en het aangrenzende Service Center in Edenkoben moeten worden uitgebreid, technisch gemoderniseerd en worden aangepast aan de huidige functionele eisen. Het doel van de maatregel is de langdurige waarborging van een prestatievermogen, economisch en toekomstbestendig bedrijf van beide faciliteiten, met inachtname van de huidige eisen aan arbeidsveiligheid, hygiëne, energie-efficiëntie, duurzaamheid en de belangen van het brandweerwezen. Het project bestaat uit een gebouwenensemble van een brandweergebouw en een Service Center. Het brandweergebouw moet grondig worden gerenoveerd, energie-efficiënt gemaakt en functioneel uitgebreid. Het Service Center wordt uitgebreid met een aanbouw en wordt aangepast aan de toekomstige bedrijfsbehoeften. De hiervoor benodigde aanpassingen van de technische infrastructuur moeten worden meegenomen. De concrete gebruikseisen zijn af te leiden uit de projectbeschrijving, gebruiksoverzicht en ruimteboek, die onderdeel zijn van de aanbestedingsdocumenten. De projectbeschrijving bevat ook een ontleding van de kostengroep 400 naar het tweede niveau. De bouwuitvoering vindt gedeeltelijk plaats tijdens de lopende bedrijfsvoering. De bouwvoltooiing is voorzien voor 31.12.2028. De aanrekenbare kosten (netto) worden naar huidige schatting zijn: voor de renovatie: KG 300 bouwwerk - bouwconstructie: 635.493,00 EUR, KG 400 bouwwerk - technische installaties: 335.124,00 EUR, KG 500 buitengebieden en vrije ruimtes: 50.420,00 EUR. Totaalsom: 1.021.037,00 EUR. voor de aanbouwen: KG 300 bouwwerk - bouwconstructie: 401.569,00 EUR, KG 400 bouwwerk - technische installaties: 160.853,00 EUR. Totaalsom: 562.422,00 EUR. De bouwvoltooiing is voorzien voor 31.12.2028. Alle daarvoor benodigde planning- en bouwtoezichtdiensten moeten worden opgedragen in de prestatiefasen 1-9 of voor de constructieve planning 1-6. De aanbesteding vindt plaats per los: Met deze bekendmaking als Los 2 de gespecialiseerde planningdiensten Technische uitrusting HLS. Met afzonderlijke bekendmakingen: Los 1 object planningdiensten voor gebouwen en buitenruimtes, Los 3: gespecialiseerde planningdiensten Technische uitrusting Elektro, Los 4: constructieve planningdiensten.
CPV-codes
Documenten & inzending
Contains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Vergelijkbare aanbestedingen
Németország – Mérnöki tervezési szolgáltatások – Planung UW Südost Faulmannstraße Magdeburg
Städtische Werke Magdeburg GmbH & Co. KGDuitslandEngineering design servicesGeen deadline gegevenGepubliceerd op 03 sep 2026
Németország – Építészeti, mérnöki és tervezési szolgáltatások – Stadt Neuötting - Erweiterung Max-Fellermeier-Grund- u. Mittelschule - Objektplanung Gebäude LPH 1-9
Stadt NeuöttingDuitslandArchitectural, engineering and planning servicesGeen deadline gegevenGepubliceerd op 03 sep 2026
Németország – Mérnöki tervezési szolgáltatások – SV-JWA-260803-012 - Ausbauvorhaben Föhringer Ring, Baugrunduntersuchungen & Baugrundgutachten
SWM Infrastruktur GmbH & Co. KGDuitslandEngineering design servicesVervaldatum over 19 dagenGepubliceerd op 03 sep 2026
Németország – Mély- és magasépítési kivitelezéssel kapcsolatos mérnöki tervezési szolgáltatások – Objektplanung Ingenieurbauwerke LWL Trassen
Staatliches Bauamt Erlangen-NürnbergDuitslandEngineering design services for the construction of civil engineering worksVervaldatum over 31 dagenGepubliceerd op 03 sep 2026