Terug naar zoeken
Italië – Postdiensten – Procedura aperta, ai sensi degli artt. 71 e 151 del D. lgs. n. 36/2023, per la conclusione di un Accordo Quadro con un unico operatore economico, ai sensi degli artt. 59 c. 3 e 154 del D.Lgs 36/2023, per l'affidamento del Servizio di recapito delle bollette e dei documenti del credito delle utenze del S.I.I. e dei relativi servizi a monte e a valle, suddiviso in 3 lotti, per una durata di 12 mesi
Abbanoa S.p.A. - U.O. Servizi e FornitureItaliëGepubliceerd op 30 aug 2026
32 dagen overBeschrijving
Openbare aanbesteding, in overeenstemming met art. 71 en 151 van de Wetgeveringsbesluit nr. 36/2023, voor het afsluiten van een Kaderovereenkomst met een enkel economisch operateur, in overeenstemming met art. 59, alinea 3 en 154 van de Wetgeveringsbesluit 36/2023, voor de toewijzing van de Dienst van de bezorging van de rekeningen en de kredietdocumenten van de verbruikers van het S.I.I. en de bijbehorende diensten op en onder, verdeeld in 3 lotsen, voor een duur van 12 maanden.
CPV-codes
Postal servicesPrinting servicesMail delivery servicesComputer archiving services
Documenten & inzending
AI samenvatting
Meld je aan voor een AI samenvattingContains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Vergelijkbare aanbestedingen
Olaszország – Postai szolgáltatások – AOV SUA-SF 21 2026 EROGAZIONE DI SERVIZI POSTALI PER ALTO ADIGE RISCOSSIONI SPA
Agentur für öffentliche Verträge – AOV - Einheitliche Vergabestelle Dienstleistungen und LieferungenItaliëPostal servicesVervaldatum over 36 dagenGepubliceerd op 30 aug 2026
Olaszország – Postai szolgáltatások – SERVIZI DI RECAPITO DELLA POSTA MASSIVA OMOLOGATA
TENNACOLA SPAItaliëPostal servicesVervaldatum over 21 dagenGepubliceerd op 17 aug 2026
Olaszország – Közcélú távbeszélő-szolgáltatások – Accordo Quadro con tre operatori economici, per le attività di contatto telefonico di cortesia (cosiddetta “courtesy call”) e di sollecito telefonico (cosiddetta “phone collection”) dei crediti vantati da GORI nei confronti dei propri utenti
GORI S.p.A.ItaliëPublic-telephone servicesVervaldatum over 32 dagenGepubliceerd op 06 aug 2026
Olaszország – Postai kézbesítési szolgáltatás – Appalto 52/2026. A.Q. per l'affidamento del servizio di recapito (indirizzato e non) di materiali vari per ETRA - 2 lotti
ETRA SPA Società BenefitItaliëMail delivery servicesVervaldatum over 11 dagenGepubliceerd op 27 jul 2026