Griekenland – Reagentia voor het bepalen van bloedgroep – Αρ. Διακήρυξης 009/2026
Beschrijving
Aankondiging van een internationale open elektronische aanbesteding met als award criteria de meest voordelige aanbod op basis van het beste prijs-kwaliteit-verhouding, voor de levering van "Reagenten en verbruiksmaterialen voor het uitvoeren van tests: a) bloedgroepbepaling en b) speciale bloedstollingstests, met gratis levering van de benodigde apparatuur, met de methode van prijs per test" (CPV 33696100-6 en 33696500-0 respectievelijk), om de behoeften van het Ziekenhuis te dekken, voor drie (3) jaar, met een totale budget van 831.000,00 € met BTW en met de mogelijkheid om de contracten met twee (2) jaar te verlengen, voor een totale geschatte waarde van 1.385.000,00 € met BTW (Aankondigingsnr. 009/2026 a/a EOID 386594, 501162, 501169, 501170).
CPV-codes
Documenten & inzending
Contains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Vergelijkbare aanbestedingen
Görögország – Papír sterilizálózacskó és csomagolókendő – ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ 30/2026
Γ. Ν. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ''ΘΡΙΑΣΙΟ''GriekenlandPaper sterilisation pouches or wrapsVervaldatum over 29 dagenGepubliceerd op 01 sep 2026
Görögország – Gyógyászati készletek – ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΙΑΤΡΟΤΕΧΝΟΛΟΓΙΚΟΥ ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΥ ΕΣΠΑ 2021-2027 ΥΠΟΕΡΓΑ 1 ΕΩΣ 16
ΓΕΝΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΝΑΟΥΣΑΣGriekenlandMedical kitsOperating tablesIncubatorsVervaldatum over 43 dagenGepubliceerd op 01 sep 2026
Görögország – Orvosi felszerelések – ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΕΝΟΣ ΟΡΘΟΠΕΔΙΚΟΥ POWER TOOL
ΓΕΝΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΛΑΣΙΘΙΟΥ-ΓΕΝΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ - ΚΕΝΤΡΟ ΥΓΕΙΑΣ ΝΕΑΠΟΛΕΩΣ "ΔΙΑΛΥΝΑΚΕΙΟ"GriekenlandMedical equipmentsVervaldatum over 43 dagenGepubliceerd op 31 aug 2026
Görögország – Elektroencefalográfok, EEG-készülékek – ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΔΙΑΓΝΩΣΤΙΚΟΥ ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΥ ΩΡΛ ΚΑΙ ΟΦΘΑΛΜΟΛΟΓΙΚΗΣ
ΓΕΝΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ "ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ"GriekenlandElectro-encephalographsSurgical laserDiagnostic devicesVervaldatum over 39 dagenGepubliceerd op 30 aug 2026