Denemarken – Bouwwerkzaamheden – VIBO afd. 113, Støberigården - Hovedentrepriseudbud
Beschrijving
Deze aanbestedingsbekendmaking betreft de renovatieopdracht voor VIBO afdeling 113, Støberigården, gelegen op: • Gebouw A-G: Holmbladsgade 35-39 + 41A-47B + 49-61 + 63A-65AB en Prags Boulevard 32-36, 2300 KBH S • Gebouw H: Prags Boulevard 38A-38D, 2300 KBH S. De gebouwen zijn gebouwd in respectievelijk 1985 (gebouw A-G) en 1994 (gebouw H). Het project bestaat uit omvangrijke renovatiewerken op basis van een fysiek integriteitsplan voor de afdeling. Het project omvat in totaal 280 sociale woningen die worden gerenoveerd met openbare steun en onderworpen zijn aan de daarvoor geldende wetgeving met bijbehorende circulaire en richtlijnen. De aanbesteding van de hoofdaannemingscontract wordt uitgevoerd als een aanbesteding met onderhandeling in overeenstemming met §§ 61-66 van de Aanbestedingswet. De opdrachtgever behoudt zich het recht voor om de contract toe te wijzen op basis van het initieel bod, zonder onderhandeling te voeren. Er wordt eveneens voorbehoud genomen voor uitbreiding van het aantal onderhandelingsrondes. Het project omvat voornamelijk de volgende werken: • Afbraak en milieusanering. • Installatiewerk – vervanging en ombouw van water- en afvoerinstallaties. • Elektriciteitswerk. • Nalingswerk. • Aanlegwerk op buitengebieden. • Dakwerk – nieuwe daken en installatie van zonnecelinstallaties. • Optie - Aanleg van nieuwe buizen in de grond (het werk wordt verwacht uitgevoerd door een andere aannemer voor de start van de hoofdaannemer). Verwijzing wordt gedaan naar het projectmateriaal. De renovatie moet worden uitgevoerd onder beperkte bouwplaatsomstandigheden en in en rond bewoonde huurwoningen, waarbij er sprake is van doorlopende herhuisvesting. De aanbeste hoofdentreprisecontract betreft de renovatie van VIBO afdeling 113, Støberigården, in overeenstemming met de in punt 1.1 opgelijste werken. De eisen voor de opdracht zijn te vinden in de technische beschrijvingen die deel uitmaken van het aanbestedingsmateriaal. De opdracht wordt uitgevoerd in overeenstemming met de hoofdplan, die bijgevoegd is aan het aanbestedingsmateriaal. De contractuele eisen zijn te vinden in het hoofdaannemingscontract en de bijgevoegde AB 18 met VIBO’s aanvullingen en afwijkingen. Uitsluiting: Een economische acteur wordt uitgesloten van deelname als de economische acteur wordt omvat door een van de verplichte uitsluitingsgronden in de Aanbestedingswet §134 a, § 135, stk. 1-3 en § 136, stk. 1, nr. 1.-4. Een economische acteur wordt eveneens uitgesloten, als de economische acteur wordt omvat door een van de vrijwillige uitsluitingsgronden in de Aanbestedingswet § 137, stk. 1, nr. 1-2. Een economische acteur kan niet worden uitgesloten van deelname, als de economische acteur voldoende documentatie voorlegt dat de economische acteur betrouwbaar is, zelfs als de economische acteur wordt omvat door een of meerdere van de uitsluitingsgronden in de Aanbestedingswet §§ 135-137, in overeenstemming met de Aanbestedingswet § 138, stk. 1. Er kan geen contract worden toegewezen aan de volgende bedrijven, in overeenstemming met de Raadsverordening (EU) 2022/576 van 8 april 2022 tot wijziging van Verordening (EU) nr. 833/2014 betreffende restrictieve maatregelen op basis van Rusland's handelingen die de situatie in Oekraïne destabiliseren: A. Russische staatsburgers of natuurlijke of rechtspersonen, eenheden of organen die zijn gevestigd in Rusland B. rechtspersonen, eenheden of organen waarvan een eenheid zoals bedoeld in litra a) van dit artikel direct of indirect meer dan 50% bezit, of C. natuurlijke of rechtspersonen, eenheden of organen die handelen namens of op instructie van een eenheid zoals bedoeld in litra a) of b) van dit artikel. Eveneens kunnen er geen subleveranciers of ondersteunende eenheden worden gebruikt die worden omvat door bovenstaande, als deze acteurs bijdrage meer dan 10% van de contractwaarde uitmaakt.
CPV-codes
Documenten & inzending
Contains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Vergelijkbare aanbestedingen
Dánia – Teljes vagy részleges magas- és mélyépítési munka – Udbud af hovedentrepriser vedr. renovering og etablering af bygningskonstruktioner og tekniske installationer 0-5 mio. kr.
Københavns Kommune - ØkonomiforvaltningenDenemarkenWorks for complete or part construction and civil engineering workRoof works and other special trade construction worksRoof-framing workVervaldatum over 38 dagenGepubliceerd op 03 sep 2026
Dánia – Építési munkák – GENERISK IV SAMT DOMICILER – TAULOV DRY PORT A/S
TAULOV DRY PORT A/SDenemarkenConstruction workArchitectural, construction, engineering and inspection servicesGeen deadline gegevenGepubliceerd op 02 sep 2026
Dánia – Gondozóotthon építése – Udbud af nye plejeboliger ved Lindely - Totalentreprise
Gentofte KommuneDenemarkenNursing home construction workConstruction workArchitectural, construction, engineering and inspection servicesGeen deadline gegevenGepubliceerd op 02 sep 2026
Dánia – Építési munkák – Udbud af sikringsentreprise i forbindelse med etablering og drift af Vestsjælland Arrest
Danmarks FængslerDenemarkenConstruction workSite preparation workWorks for complete or part construction and civil engineering workGeen deadline gegevenGepubliceerd op 01 sep 2026