Terug naar zoeken
Duitsland – Verband – Offene Rahmenvereinbarung über Verbandmittel gemäß § 31 Sozialgesetzbuch V mit jederzeitiger Beitrittsmöglichkeit, sogenanntes Zulassungsmodell
Deutsche Rentenversicherung Knappschaft-Bahn-SeeDuitslandGepubliceerd op 18 jan 2026
513 dagen overBeschrijving
Deze bekendmaking dient voor de afsluiting van een niet-exclusief contract voor de levering van verbandmiddelen aan verzekerden volgens § 31 Wet sociale zekerheid, Vijfde Boek (SGB V). Het gaat hier niet om een Openbaar aanbestedingsproceduur volgens § 15 VgV in combinatie met § 119, derde alinea GWB, maar om een publicatie van de uitnodiging tot afsluiting/aanmelding bij contracten met voor alle deelnemers vastgestelde en niet onderhandelbare voorwaarden. Contractpartners kunnen een onbeperkt aantal prestatenafgevers zijn.
CPV-codes
Dressings
Documenten & inzending
AI samenvatting
Meld je aan voor een AI samenvattingContains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Vergelijkbare aanbestedingen
Németország – Gyógyszerészeti termékek – Arzneimittel- Rahmenrabattverträge nach §130a Absatz 8 SGB V
Kaufmännische Krankenkasse - KKHDuitslandPharmaceutical productsVervaldatum over 41 dagenGepubliceerd op 03 sep 2026
Németország – Orvosi felszerelések – Austausch MRT-Scanner im laufenden Betrieb
Thoraxklinik Heidelberg gGmbH - Universitätsklinikum HeidelbergDuitslandMedical equipmentsImaging equipment for medical, dental and veterinary useMagnetic resonance imaging equipmentGeen deadline gegevenGepubliceerd op 03 sep 2026
Németország – Orvosi felszerelések – Ortenau Klinikum - Achern Neubau Klinikgebäude 81022 (AC 20-30), VE5018 (KG620) Endoskopietürme Gyn
Ortenau KlinikumDuitslandMedical equipmentsEndoscopy, endosurgery devicesVervaldatum over 31 dagenGepubliceerd op 03 sep 2026
Németország – Autoklávok – Autoklav zur Laminatherstellung transparenter Verbundsysteme (OV PR1165442a)
Fraunhofer-Gesellschaft zur Förderung der angewandten Forschung e.V., IKTSDuitslandAutoclavesVervaldatum over 30 dagenGepubliceerd op 03 sep 2026