Duitsland – Farmaceutische producten – Abschluss nicht exkl. Arzneimittel-Rabattvereinb. nach § 130a Abs. 8 SGB V im Wege eines Open-House-Modells zum Wirkstoff Omalizumab (ATC-Code nach WHO: R03DX05)
Beschrijving
Onderwerp van deze publicatie is het sluiten van niet-exclusieve kortingsovereenkomsten volgens § 130a, lid 8, SGB V over geneesmiddelen met de werkzame stof Omalizumab (ATC-code volgens WHO: R03DX05). Het contract sluiten vindt plaats in het kader van een zogenaamd Open-House-model, dat wil zeggen, een contractsluiting staat binnen de deelnameperiode open voor alle geïnteresseerde farmaceutische bedrijven, mits deze de deelnamevoorwaarden voldoen en aanvaarden. Dit heeft tot gevolg dat er geen individuele contractonderhandelingen worden gevoerd en er geen (leverings-)exclusiviteit is. Er wordt opgemerkt dat de aankoophoeveelheid onbekend is, aangezien deze afhankelijk is van de vraag en de ontwikkeling van het aantal verzekerden, van het verordeningenverloop van de artsen en van het afgifte- en voorraadbeheer van de openbare apotheken. Minimumaankoophoeveelheden worden daarom niet gegarandeerd. Geïnteresseerde farmaceutische ondernemingen kunnen de deelnameonderlagen via de projectruimte van het Duitse Aanbestedingsportaal (DTVP) downloaden. Daarvoor is eerst een aanvraag voor toegang tot de projectruimte vereist. Na vrijegegeven door de opdrachtgever kan vervolgens worden toegang tot de deelnameonderlagen. Over de inhoud van de deelnameonderlagen - in het bijzonder over de inhoud van de kortingsovereenkomst en de daarin genoemde kortingen - moet absoluut zwijgen worden. Een volledige of gedeeltelijke doorgeef of beschikbaar stellen van inhoud van de deelnameonderlagen aan of voor derden vereist de voorafgaande schriftelijke toestemming van de opdrachtgever. Indien van deelname wordt afgezien, zijn alle onderlagen onmiddellijk gegevensbeschermend te vernielen. De in te dienen onderlagen volgen uit de in de projectruimte achtergelegde documenten "Aanschrijven" en "Uitleg van de contractvoorwaarden". De communicatie, inclusief de overzending van de deelnameonderlagen, geschiedt elektronisch via het aanbestedingsportaal DTVP; details hierover zijn uit de eerder genoemde documenten te ontlenen. Eventuele afwijkende opgaven in de aanbestedingsbekendmaking zijn technische redenen te danken en hebben geen bindende werking. Deelnameaanvragen kunnen voor het eerst tot 3 september 2026 ingediend worden. Alle verdere inzendtermijnen kunnen u uit de in de projectruimte achtergelegde bijlage "Inzendtermijnen" ontlenen. Valt de dag van de inzendtermijn op een zaterdag, zondag of een landelijk wettelijk feestdag, dan treedt in plaats van een dergelijke dag de volgende werkdag. Bij vertraagde ontvangst worden de ingediende deelnameaanvragen tot de volgende inzendtermijn in overweging genomen. De kortingsovereenkomst eindigt, onafhankelijk van de datum van het contractsluiten, spätestens op 30 september 2027. De opdrachtgever behoudt zich het recht voor, het Open-House-procedé voorafgaand te beëindigen, in het bijzonder in geval van het sluiten van exclusieve kortingsovereenkomsten; in dat geval eindigen de reeds gesloten kortingsovereenkomsten volgens de contractuele bepalingen. Volgens de ervaring van de opdrachtgever treden exclusieve kortingsovereenkomsten in het algemeen 8 tot 12 maanden na de publicatie van de betreffende aanbestedingsbekendmaking in het Supplement tot het Ambtelijk Bulletin van de Europese Unie in werking.
CPV-codes
Documenten & inzending
Contains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Vergelijkbare aanbestedingen
Németország – Gyógyszerészeti termékek – Arzneimittel- Rahmenrabattverträge nach §130a Absatz 8 SGB V
Kaufmännische Krankenkasse - KKHDuitslandPharmaceutical productsVervaldatum over 42 dagenGepubliceerd op 03 sep 2026
Németország – Orvosi felszerelések – Austausch MRT-Scanner im laufenden Betrieb
Thoraxklinik Heidelberg gGmbH - Universitätsklinikum HeidelbergDuitslandMedical equipmentsImaging equipment for medical, dental and veterinary useMagnetic resonance imaging equipmentGeen deadline gegevenGepubliceerd op 03 sep 2026
Németország – Orvosi felszerelések – Ortenau Klinikum - Achern Neubau Klinikgebäude 81022 (AC 20-30), VE5018 (KG620) Endoskopietürme Gyn
Ortenau KlinikumDuitslandMedical equipmentsEndoscopy, endosurgery devicesVervaldatum over 32 dagenGepubliceerd op 03 sep 2026
Németország – Autoklávok – Autoklav zur Laminatherstellung transparenter Verbundsysteme (OV PR1165442a)
Fraunhofer-Gesellschaft zur Förderung der angewandten Forschung e.V., IKTSDuitslandAutoclavesVervaldatum over 31 dagenGepubliceerd op 03 sep 2026