Duitsland – Elektriciteitsdiensten – Verbandsgemeinde Edenkoben - Sanierung und Erweiterung Feuerwehrgerätehaus Edenkoben - Los 3: Fachplanungsleistungen Technische Ausrüstung Elektro
Beschrijving
Het bestaande brandweergebouw en het aangrenzende Service Center in Edenkoben moeten worden uitgebreid, technisch gemoderniseerd en aangepast aan de huidige functionele eisen. Het doel van de maatregel is de langetermijnverzekering van een prestatievolle, economische en toekomstbestendige exploitatie van beide installaties met inachtneming van de huidige eisen aan arbeidsveiligheid, hygiëne, energie-efficiëntie, duurzaamheid en de belangen van het brandweerwezen. Het project bestaat uit een gebouwencomplex van brandweergebouw en Service Center. Het brandweergebouw moet grondig worden gerenoveerd, energetisch worden verbeterd en functioneel worden uitgebreid. Het Service Center wordt uitgebreid met een aanbouw en aangepast aan de toekomstige bedrijfseisen. De hiervoor benodigde aanpassingen van de technische infrastructuur moeten worden meegenomen. De concrete gebruikseisen volgen uit de projectbeschrijving, de gebruiksoverzicht en de ruimteboek, die onderdeel zijn van de aanbestedingsdocumenten. De projectbeschrijving bevat ook een ontleding van de kostengroep 400 op de 2e niveau. De bouwuitvoering vindt gedeeltelijk plaats bij doorlopende bedrijfsvoering. De bouwvrijgave is voorzien op 31.12.2028. De aanrekenbare kosten (netto) worden naar huidige schatting bedragen: voor de renovatie: KG 300 Bouwwerk - Bouwconstructie: 635.493,00 EUR, KG 400 Bouwwerk - Technische installaties: 335.124,00 EUR, KG 500 Buitenterreinen en vrije velden: 50.420,00 EUR. Totaalsom: 1.021.037,00 EUR voor de aanbouwen: KG 300 Bouwwerk - Bouwconstructie: 401.569,00 EUR, KG 400 Bouwwerk - Technische installaties: 160.853,00 EUR. Totaalsom: 562.422,00 EUR. De bouwvrijgave is voorzien op 31.12.2028. Alle daarvoor benodigde ontwerp- en bouwtoezichtdiensten moeten worden toegewezen in de prestatiefasen 1-9 of voor de constructieplanning 1-6. De aanbesteding vindt plaats per lot: Met deze bekendmaking als lot 3 de specialistische ontwerpdiensten technische uitrusting elektrisch. Met aparte bekendmakingen: lot 1 objectontwerpdiensten voor gebouwen en buitenruimtes, lot 2: specialistische ontwerpdiensten technische uitrusting HLS, lot 4: constructieontwerpdiensten.
CPV-codes
Documenten & inzending
Contains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Vergelijkbare aanbestedingen
Németország – Mérnöki tervezési szolgáltatások – Planung UW Südost Faulmannstraße Magdeburg
Städtische Werke Magdeburg GmbH & Co. KGDuitslandEngineering design servicesGeen deadline gegevenGepubliceerd op 03 sep 2026
Németország – Építészeti, mérnöki és tervezési szolgáltatások – Stadt Neuötting - Erweiterung Max-Fellermeier-Grund- u. Mittelschule - Objektplanung Gebäude LPH 1-9
Stadt NeuöttingDuitslandArchitectural, engineering and planning servicesGeen deadline gegevenGepubliceerd op 03 sep 2026
Németország – Mérnöki tervezési szolgáltatások – SV-JWA-260803-012 - Ausbauvorhaben Föhringer Ring, Baugrunduntersuchungen & Baugrundgutachten
SWM Infrastruktur GmbH & Co. KGDuitslandEngineering design servicesVervaldatum over 19 dagenGepubliceerd op 03 sep 2026
Németország – Mély- és magasépítési kivitelezéssel kapcsolatos mérnöki tervezési szolgáltatások – Objektplanung Ingenieurbauwerke LWL Trassen
Staatliches Bauamt Erlangen-NürnbergDuitslandEngineering design services for the construction of civil engineering worksVervaldatum over 31 dagenGepubliceerd op 03 sep 2026