Lengyelország – Nem vegyi egyszer használatos fogyóeszközök és hematológiai fogyóeszközök – 206PN/2026 - Dostawa wyrobów medycznych do żywienia dojelitowego, igieł iniekcyjnych do znieczuleń przy biopsji oraz resuscytatorów dla UCK
Beschrijving
1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa wyrobów medycznych do żywienia dojelitowego, igieł iniekcyjnych do znieczuleń przy biopsji oraz resuscytatorów dla UCK w asortymencie, szacunkowej ilości oraz wymaganiach określonych w załączniku nr 3 do SWZ. 2. Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych. Pod pojęciem oferty częściowej rozumie się pojedyncze pakiety ustalone w załączniku nr 3 do SWZ. Wykonawca może złożyć ofertę na jeden, dwa lub trzy pakiety. 3. Zamawiający wymaga, aby zaoferowany asortyment spełniał wymagania dotyczące wyrobów medycznych zawarte w ustawie z dnia 7 kwietnia 2022 roku o wyrobach medycznych (Dz. U. z 2024 r. poz. 1620 tj.) oraz w wydanych na podstawie tejże ustawy, aktach wykonawczych. 4. Zaoferowany asortyment musi spełniać wymagania określone w załączniku nr 3 do SWZ. Niespełnienie chociażby jednego z wymagań określonych w załączniku nr 3 do SWZ spowoduje odrzucenie oferty. 5. Dostawa asortymentu z niniejszego zamówienia będzie realizowana na podstawie zamówień częściowych. Maksymalny termin dostawy wynosi 6 dni roboczych od daty złożenia zamówienia przez Zamawiającego.
CPV-codes
Documenten & inzending
Contains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Vergelijkbare aanbestedingen
Lengyelország – Laboratóriumi reagensek – Dostawa odczynników, materiałów zużywalnych wraz z dzierżawą aparatów do automatycznej izolacji oraz amplifikacji kwasu nukleinowego metodą REAL-TIME PCR
Uniwersytecki Szpital Dziecięcy w KrakowiePolenLaboratory reagentsVervaldatum over 11 dagenGepubliceerd op 02 sep 2026
Lengyelország – Orvosi fogyóeszközök – NZP.271.123.2026 Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego na dostawę wyrobów medycznych dla Wojewódzkiego Wielospecjalistycznego Centrum Onkologii i Traumatologii im. M. Kopernika w Łodzi prowadzonego w trybie przetargu nieograniczonego o wartości powyżej 10 000 000 Euro.
Wojewódzkie Wielospecjalistyczne Centrum Onkologii i Traumatologii im. M. Kopernika w ŁodziPolenMedical consumablesVervaldatum over 26 dagenGepubliceerd op 02 sep 2026
Lengyelország – Gyógyszerészeti termékek – Dostawa produktu leczniczego - Prednisoloni hemisuccinas
Uniwersytecki Szpital Dziecięcy w KrakowiePolenPharmaceutical productsVervaldatum over 15 dagenGepubliceerd op 02 sep 2026
Lengyelország – Műtőtermi készülékek és műszerek – Dostawy wyrobów do neurochirurgii
GÓRNOŚLĄSKIE CENTRUM ZDROWIA DZIECKA im. św. JANA PAWŁA II Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny Nr 6 Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w KatowicachPolenOperating theatre devices and instrumentsMiscellaneous medical devices and productsVervaldatum over 35 dagenGepubliceerd op 02 sep 2026