Terug naar zoeken
Portugal – Openbaarvervoersdiensten – concurso público n.º 8/2026 - Aquisição da prestação de serviço público de transporte de passageiros.
CI-AMAL - Comunidade Intermunicipal do AlgarvePortugalGepubliceerd op 19 jul 2026
10 dagen overBeschrijving
Het huidige procedure heeft tot doel de verwerving van de dienstverlening van het openbaar vervoer van personen door de weg.
CPV-codes
Public road transport services
Documenten & inzending
AI samenvatting
Meld je aan voor een AI samenvattingContains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Vergelijkbare aanbestedingen
Portugália – Közúti szállítási szolgáltatások – 2026/514 - Concurso Limitado Prévia Qualificação Publicação JOUE, para a Instituição de um Sistema de Aquisição Dinâmico para a Aquisição de Serviços de Transporte de Produtos, Pessoas e Equipamentos
Serviços Partilhados do Ministério da Saúde, EPEPortugalRoad transport servicesMail transport by roadHire of passenger transport vehicles with driverGeen deadline gegevenGepubliceerd op 02 sep 2026
Portugália – Utasszállító járművek kölcsönzése vezetővel – Prestação de serviços de transporte de Colaboradores Operacionais CP através de veículos ligeiros (TVDE/TÁXI)
CP - Comboios de Portugal, EPEPortugalHire of passenger transport vehicles with driverVervaldatum over 26 dagenGepubliceerd op 01 sep 2026
Portugália – Különleges közúti személyszállítási szolgáltatások – Prestação de Serviços de Transporte de Doentes não urgentes
Unidade Local de Saúde de Matosinhos, EPEPortugalSpecial-purpose road passenger-transport servicesVervaldatum over 27 dagenGepubliceerd op 01 sep 2026
Portugália – Közúti szállítási szolgáltatások – Aquisição de serviços específicos de transporte de passageiros
Banco de PortugalPortugalRoad transport servicesVervaldatum over 32 dagenGepubliceerd op 01 sep 2026