Terug naar zoeken
Oostenrijk – Dienstverlening op het gebied van architectuur, bouwkunde, civiele techniek en inspectie – 0213_„Zubau Haus A, Sanierung Haus B u. Verbindung Haus B-C _VS Maxglan Salzburg
Stadt Salzburg Immobilien GmbHOostenrijkGepubliceerd op 28 jun 2026
Geen vervaldatum opgegevenBeschrijving
Verhandelingsprocedure met voorafgaande bekendmaking tot afsluiting van een prestatieovereenkomst betreffende de levering van projectmanagementdiensten voor het project „SIG – Uitbreiding gebouw B - Renovatie huis B - Verbinding huis B-C – Volksschule Maxglan“
CPV-codes
Architectural, construction, engineering and inspection servicesConstruction project management services
Documenten & inzending
AI samenvatting
Meld je aan voor een AI samenvattingContains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Vergelijkbare aanbestedingen
Ausztria – Kivitelezési tanácsadó szolgáltatások – 20., Nordwestbahnhof - Bauplatz 8
Stadt Wien - Wiener WohnenOostenrijkConstruction consultancy servicesCalculation of costs, monitoring of costsSupervision of project and documentationVervaldatum over 34 dagenGepubliceerd op 31 aug 2026
Ausztria – Építészeti, építési, mérnöki és vizsgálati szolgáltatások – INTU SiUM Amras E/M & Bau, A12 Inntal Autobahn, Tunnel Amras - Fachplaner EM
Autobahnen- und Schnellstraßen- Finanzierungs-AktiengesellschaftOostenrijkArchitectural, construction, engineering and inspection servicesVervaldatum over 30 dagenGepubliceerd op 31 aug 2026
Ausztria – Építésfelügyeleti szolgáltatások – L191, Stadttunnel Feldkirch – Nebenbaulose Portal Tisis und Portal Tosters, externe ÖBA und BauK
Land VorarlbergOostenrijkConstruction supervision servicesVervaldatum over 10 dagenGepubliceerd op 31 aug 2026
Ausztria – Autópálya-mérnöki szolgáltatások – A 12 / A 13 Intelligentes Transitmanagement Brennerkorridor + Streckenkonzept Großraum Innsbruck, Erarbeitung Verkehrsmodell und Maßnahmen Transitmanagement / Streckenkonzept
Autobahnen- und Schnellstraßen- Finanzierungs-AktiengesellschaftOostenrijkHighways engineering servicesEngineering studiesEngineering servicesVervaldatum over 43 dagenGepubliceerd op 31 aug 2026