Duitsland – Dienstverlening door ingenieurs – Generalsanierung und Erweiterung des Kath. Jugendheims, Los 3: Fachplanungsleistungen für Technische Ausrüstung Elektro
Beschrijving
Het beschermde Katholische Jugendheim in Oberwesel moet worden gerestaureerd en uitgebreid, zodat het ook in de toekomst als stadshal en vergaderzaal kan worden gebruikt. Het gebouw werd in 1923/24 gebouwd en ligt in het gebied van het Werelderfgoed Boven-Middelrijn. Ter waarde van de historische dimensie van het Katholische Jugendheim moet het gebouw als generaal gerenoveerde stadshal en vergadergebouw zowel bouwkundig als technisch op de huidige stand van de bouwtechniek gebracht worden en zo in zijn functie en door een economisch onderhoud toekomstbestendig gemaakt worden. Het Katholische Jugendheim wordt gerestaureerd en uitgebreid met twee verdiepingen tellende aanbouw. De als Los 1 uitgeschreven opdracht voor objectplanningsdiensten voor gebouwen en buitenruimtes is al vergeven. Deze bevindt zich in de fase van de bouwtoelatingsplanning. Nu volgt met afzonderlijke bekendmaking de aanbesteding van Los 2: Fachplanungsleistungen voor Technische Ausrüstung HLS en met deze bekendmaking: Los 3: Fachplanungsleistungen voor Technische Ausrüstung Elektro. Voor verdere details wordt verwezen naar de prestatieomschrijving en het aan de aanbestedingsdocumenten toegevoegde energieconcept en de planonderdelen BA. Het energieconcept moet zoals hiervoor worden uitgevoerd; de opdracht omvat de prestatiefasen 1-9 volgens § 55 HAOI 2021 i.V.m. Bijlage 15.
CPV-codes
Documenten & inzending
Contains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Vergelijkbare aanbestedingen
Németország – Mérnöki tervezési szolgáltatások – Planung UW Südost Faulmannstraße Magdeburg
Städtische Werke Magdeburg GmbH & Co. KGDuitslandEngineering design servicesGeen deadline gegevenGepubliceerd op 03 sep 2026
Németország – Mérnöki tervezési szolgáltatások – SV-JWA-260803-012 - Ausbauvorhaben Föhringer Ring, Baugrunduntersuchungen & Baugrundgutachten
SWM Infrastruktur GmbH & Co. KGDuitslandEngineering design servicesVervaldatum over 18 dagenGepubliceerd op 03 sep 2026
Németország – Mély- és magasépítési kivitelezéssel kapcsolatos mérnöki tervezési szolgáltatások – Objektplanung Ingenieurbauwerke LWL Trassen
Staatliches Bauamt Erlangen-NürnbergDuitslandEngineering design services for the construction of civil engineering worksVervaldatum over 30 dagenGepubliceerd op 03 sep 2026
Németország – Mérnöki tervezési szolgáltatások – Generalplanerleistungen für eine Machbarkeitsstudie im Zusammenhang mit der energetischen und funktionellen Sanierung des Ankerplatzes Norderney
HochsauerlandkreisDuitslandEngineering design servicesArchitectural, construction, engineering and inspection servicesTechnical planning servicesGeen deadline gegevenGepubliceerd op 03 sep 2026