Naar inhoud overslaan
Terug naar zoeken

Duitsland – Farmaceutische producten – Open house Arzneimittelrabattverträge Ertugliflozin, ATC A10BK04

AOK Bayern - Die GesundheitskasseDuitslandGepubliceerd op 14 apr 2026
579 dagen over

Beschrijving

Het gaat niet om een open procedure, maar om een zogenaamd open-house-model! Het formulier voor de open procedure wordt alleen daarom gebruikt omdat er geen formulier voor het open-house-model bestaat. Contracten die in het open-house-model worden afgesloten, vallen vanwege het ontbreken van een selectiebesluit niet onder het aanbestedingsrecht. Het gebruik van dit formulier is niet verbonden aan onderwerping aan aanbestedingsrechtelijke regels. De AOK Bayern heeft de intentie om met alle geïnteresseerde farmaceutische bedrijven niet-exclusieve kortingsovereenkomsten over de werkzame stof Ertugliflozin, ATC A10BK04, volgens § 130c Abs. 1 SGB V af te sluiten. De AOK Bayern biedt alle geïnteresseerde farmaceutische bedrijven die aan de hieronder genoemde eisen voldoen de mogelijkheid om identieke en niet-individueel onderhandelbare kortingsovereenkomsten af te sluiten. De vroegst mogelijke begindatum van het contract is 01.06.2026, alle contracten eindigen op 31.05.2028. Een contractsluiting is tijdens deze looptijd op elk moment mogelijk, maar ten laatste op 03.04.2028. De contracten kunnen met een opzegtermijn van één maand per maandeinde worden ontbonden. Bij inwerkingtreding van een door een bundeswijd of landsspecifiek in open procedure afgesloten kortingscontract over geneesmiddelen met de werkzame stof die het onderwerp van de opdracht is, verlopen de open-house-overeenkomsten automatisch voor de overeenkomstige looptijd. Een contract wordt afgesloten met alle geïnteresseerde farmaceutische bedrijven die hun geschiktheid aantonen door een ingevulde en ondertekende eigenverklaring betreffende betrouwbaarheid in te dienen. Het farmaceutische bedrijf dient het ingevulde en ondertekende (de vertegenwoordigingsmacht van de ondertekenaar moet uit het handelsregisterblad blijken, anders dient een machtiging in te dienen) contract, samen met de ingevulde en ondertekende bijlage "Bepaling van de contractuele geneesmiddelen" en de ingevulde en ondertekende eigenverklaring betreffende betrouwbaarheid in te dienen. De documenten kunnen ingeschreven worden, ofwel in schriftelijke vorm van handtekening, ofwel elektronisch met een geavanceerde elektronische handtekening. Schriftelijk ingeschreven documenten in schriftelijke vorm zijn in 2-voorbeelden in origineel naar het volgende adres te versturen: AOK Bayern - Die Gesundheitskasse Vergabestelle SGB V ZE25 open-house Rabattverträge Carl-Wery-Str. 28 81739 München Elektronische documenten met een geavanceerde elektronische handtekening zijn via de communicatiezone in het aanbestedingsportaal www.dtvp.de in te dienen. Bij ontvangst van volledige en correcte documenten tot 03 van elke maand, vindt de start van het contract plaats op de eerste volgende maand, anders op de eerste volgende maand. Bij schriftelijk ingeschreven documenten in schriftelijke vorm is een verzending van de volledige, ingevulde en ondertekende documenten als scan naar het e-mailadres [email protected] of via de communicatiezone in het aanbestedingsportaal www.dtvp.de tijdig, als de volledige en correcte originele documenten in papiervorm tot 10 van de maand bij de AOK Bayern, Vergabestelle, zijn ontvangen. Let op de ingevulde handleiding die onder www.dtvp.de bij de aanbestedingsdocumenten beschikbaar is. Geïnteresseerde farmaceutische bedrijven kunnen in de projectruimte van de open-house-procedure op het portal www.dtvp.de de vrijgave van de aanbestedingsdocumenten aanvragen. Een link naar het portal bevindt zich in deze bekendmaking. Als potentieel contractpartner komen uitsluitend farmaceutische bedrijven in aanmerking. De documenten van de open-house-procedure worden uitsluitend aan farmaceutische bedrijven als potentieel contractpartner vrijgegeven en zijn strikt vertrouwelijk te behandelen. Door het aanvragen van de vrijgave door de bedrijven wordt de vertrouwelijke behandeling van de documenten bevestigd.

CPV-codes

Pharmaceutical products

Documenten & inzending

AI samenvatting
Meld je aan voor een AI samenvatting

Contains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.

Vergelijkbare aanbestedingen