Duitsland – Farmaceutische producten – Absicht zum Abschluss von Verträgen gem. §127 SGB V über die ambulante Versorgung mit Blutzuckerteststreifen nach § 31 S. 1 SGB V
Beschrijving
De KKH is een van de grootste landelijke werkende wettelijke ziekenfonds en verzorgt ongeveer 1,5 miljoen verzekerden. Hierdoor behoort de KKH tot de prestatierijke draagsters van de wettelijke ziekenverzekering in de Bondsrepubliek Duitsland. Bij de KKH zijn 4 000 medewerkers aan verschillende locaties landelijk werkzaam. De hoofdadministratie is in Hannover. De KKH beoogt de overeenkomst over de ambulante verzorging van de verzekerden met bloedsuikerteststrips overeenkomstig § 31 SGB V nieuw te regelen. Interessenten voor de overgang kunnen de bindende contractdocumenten met de vermelding van hun instituutkennummer (IK) aanvragen bij het volgende e-mailadres: [email protected]. Marktdeelnemers hebben tot 31.05.2026 de gelegenheid om aan de KKH prijsoffertes te doen. De basis voor de prijsoffertes en eventuele contractonderhandelingen biedt de contractontwerp van de KKH. Dit kan eveneens met verwijzing naar deze bekendmaking via het bovenstaande e-mailadres worden aangevraagd. Als de contractonderhandelingen/prijsoffertes resulteren in een contractsluiting, wordt deze afgesloten als een zogenaamde toetredingsovereenkomst. De overeenkomst geldt dan niet exclusief. Elke prestatelaverer wordt de toetreding tot de overeenkomst toegestaan. Met dit doel zal de KKH de contractsluiting onmiddellijk bekendmaken in Europa. De toetredingsvrije overeenkomst en de toetredingsdocumenten kunnen dan via het e-mailadres [email protected] worden aangevraagd.
CPV-codes
Contains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Vergelijkbare aanbestedingen
Németország – Gyógyszerészeti termékek – Arzneimittel- Rahmenrabattverträge nach §130a Absatz 8 SGB V
Kaufmännische Krankenkasse - KKHDuitslandPharmaceutical productsVervaldatum over 41 dagenGepubliceerd op 03 sep 2026
Németország – Orvosi felszerelések – Austausch MRT-Scanner im laufenden Betrieb
Thoraxklinik Heidelberg gGmbH - Universitätsklinikum HeidelbergDuitslandMedical equipmentsImaging equipment for medical, dental and veterinary useMagnetic resonance imaging equipmentGeen deadline gegevenGepubliceerd op 03 sep 2026
Németország – Orvosi felszerelések – Ortenau Klinikum - Achern Neubau Klinikgebäude 81022 (AC 20-30), VE5018 (KG620) Endoskopietürme Gyn
Ortenau KlinikumDuitslandMedical equipmentsEndoscopy, endosurgery devicesVervaldatum over 31 dagenGepubliceerd op 03 sep 2026
Németország – Autoklávok – Autoklav zur Laminatherstellung transparenter Verbundsysteme (OV PR1165442a)
Fraunhofer-Gesellschaft zur Förderung der angewandten Forschung e.V., IKTSDuitslandAutoclavesVervaldatum over 30 dagenGepubliceerd op 03 sep 2026