Terug naar zoeken
Duitsland – Dienstverlening op het gebied van architectuur en dergelijke – Bauplanungsleistung Region 20.03 Objektplanung - PR1146711-Region 20.03-Objektplanung-R
Fraunhofer-Gesellschaft - Einkauf B12DuitslandGepubliceerd op 02 apr 2026
Geen vervaldatum opgegevenBeschrijving
Bouwplaningsdienstverlening Regio 20.03 Ontwerp van Bouwwerken
CPV-codes
Architectural and related services
Documenten & inzending
AI samenvatting
Meld je aan voor een AI samenvattingContains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Vergelijkbare aanbestedingen
Németország – Építészeti, mérnöki és tervezési szolgáltatások – Rahmenvereinbarungen über Generalplanungsleistungen für die Infrastruktur von BOS Funkstandorten des Landes NRW
Landesamt für Zentrale Polizeiliche Dienste NRWDuitslandArchitectural, engineering and planning servicesArchitectural, engineering and surveying servicesEngineering design servicesVervaldatum over 32 dagenGepubliceerd op 02 sep 2026
Németország – Mérnöki tervezési szolgáltatások – Planungsleistung Neubau Kindertagesstätte Rosche
Gemeinde RoscheDuitslandEngineering design servicesArchitectural and related servicesVervaldatum over 40 dagenGepubliceerd op 02 sep 2026
Németország – Projekt- és tervelőkészítés, költségbecslés – VG Zell, Stadt Zell (Mosel) - Planungs-, Gestaltungs- und Umsetzungsbegleitungsleistungen für eine digitale Wein-Erlebniswelt - Wettbewerbsoffenes Verfahren
Stadt Zell (Mosel)DuitslandProject and design preparation, estimation of costsFair and exhibition organisation servicesInterior design servicesGeen deadline gegevenGepubliceerd op 02 sep 2026
Németország – Építészeti, építési, mérnöki és vizsgálati szolgáltatások – GW101 Koppenplatz - Planung Kabeltiefbau
Berliner Verkehrsbetriebe, Bereich Einkauf/ MaterialwirtschaftDuitslandArchitectural, construction, engineering and inspection servicesGeen deadline gegevenGepubliceerd op 02 sep 2026