Terug naar zoeken
Griekenland – Oorlogsschepen en bijbehorende delen – Τεχνικοεφοδιαστική Υποστήριξη Ναρκών Γυμνασίων MR-80
ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΕΘΝΙΚΗΣ ΑΜΥΝΑΣ (ΥΠΕΘΑ)GriekenlandGepubliceerd op 21 jan 2026
Geen vervaldatum opgegevenBeschrijving
Aanbesteding voor een contract van 2 jaar voor technische ondersteuning van MR-80 gymnasten, in overeenstemming met de algemene en specifieke voorwaarden van de aanbesteding (beschikbaar op https://www.gdaee.mil.gr)
CPV-codes
Warships and associated partsSea mines
AI samenvatting
Meld je aan voor een AI samenvattingContains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Vergelijkbare aanbestedingen
Görögország – Tűzelfojtó hab vagy hasonló vegyületek – ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΑΦΡΟΓΟΝΟΥ ΥΓΡΟΥ FLUORINE FREE FOAM (FFF ή F3 ή 3F) ΓΙΑ ΤΑ ΕΤΗ 2027-2028 ΜΕ ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΠΡΟΑΙΡΕΣΗΣ ΔΥΟ ΕΤΩΝ (2029-2030)
ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΚΛΙΜΑΤΙΚΗΣ ΚΡΙΣΗΣ ΚΑΙ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΠΡΟΣΤΑΣΙΑΣ, ΓΕΝΙΚΗ ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΠΡΟΣΤΑΣΙΑΣ, ΓΕΝΙΚΗ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ /ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΠΡΟΜΗΘΕΙΩΝ/ Α΄ ΤΜΗΜΑ ΔΙΕΝΕΡΓΕΙΑΣ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΩΝ ΔΗΜΟΣΙΩΝ ΣΥΜΒΑΣΕΩΝGriekenlandFire suppression foam or similar compoundsVervaldatum over 39 dagenGepubliceerd op 31 aug 2026
Görögország – Rendőregyenruha – ΣΧΟΛΗ ΑΣΤΥΦΥΛΑΚΩΝ
ΣΧΟΛΗ ΑΣΤΥΦΥΛΑΚΩΝ ΕΛΛΗΝΙΚΗΣ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑΣGriekenlandPolice uniformsVervaldatum over 28 dagenGepubliceerd op 26 aug 2026
Görögország – Vészhelyzeti és biztonsági berendezések – Προμήθεια Εξοπλισμού και μέσων πολιτικής προστασίας
ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΒΟΡΕΙΟΥ ΑΙΓΑΙΟΥGriekenlandEmergency and security equipmentMiscellaneous equipmentTanksVervaldatum over 7 dagenGepubliceerd op 10 aug 2026
Görögország – Védő- és biztonsági ruha – ΤΜΗΜΑ Α: Μέσα ατομικής προστασίας που προβλέπονται στην ΚΥΑ 43726/2019 της προμήθειας με τίτλο: «ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΜΕΣΩΝ ΑΤΟΜΙΚΗΣ ΠΡΟΣΤΑΣΙΑΣ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΟΥΣ ΤΟΥ ΔΗΜΟΥ ΠΥΛΑΙΑΣ – ΧΟΡΤΙΑΤΗ», Διακήρυξη 12/2026
Δήμος Πυλαίας – ΧορτιάτηGriekenlandProtective and safety clothingVervaldatum over 4 dagenGepubliceerd op 04 aug 2026