Duitsland – Farmaceutische producten – Open house Arzneimittelrabattverträge Daridorexant, ATC N05CJ03
Beschrijving
Het gaat niet om een open procedure, maar om een zogenaamd open-house-model! Het formulier voor de open procedure wordt alleen gebruikt omdat er geen formulier voor het open-house-model bestaat. Contracten die in het open-house-model worden afgesloten, vallen vanwege het ontbreken van een selectiebesluit niet onder het aanbestedingsrecht. Het gebruik van dit formulier is niet verbonden met de onderwerping aan aanbestedingsregels. De AOK Bayern heeft de intentie om met alle geïnteresseerde farmaceutische bedrijven niet-exclusieve kortingsovereenkomsten over de werkzame stof Daridorexant, ATC N05CJ03 volgens § 130c Abs. 1 SGB V af te sluiten. De AOK Bayern biedt alle geïnteresseerde farmaceutische bedrijven die de hieronder genoemde eisen voldoen, de afsluiting van identieke en niet-individueel onderhandelbare kortingsovereenkomsten aan. Het vroegst mogelijke contractbegint op 01.05.2026, alle contracten eindigen op 30.04.2028. Een contractafsluiting is tijdens deze looptijd op elk moment mogelijk, maar ten laatste op 03.03.2028. De contracten kunnen met een termijn van één maand op het einde van de maand worden opzegd. Bij inwerkingtreding van een door een bundesland of landelijk, in een open procedure afgesloten kortingsovereenkomst over geneesmiddelen met de werkzame stof van het opdrachtgegeven object, vallen de open-house-overeenkomsten automatisch buiten de betreffende looptijd. Een contract wordt afgesloten met alle geïnteresseerde farmaceutische bedrijven die hun geschiktheid aantonen door een ingevuld en ondertekend eigenverklaring van betrouwbaarheid. De farmaceutische ondernemer heeft het ingevulde en ondertekende (de vertegenwoordigingsmacht van de ondertekenaar moet uit de handelsregisteruitreksel blijken, anders moet een machtiging worden ingediend) contract samen met de ingevulde en ondertekende bijlage "Bepaling van de contractuele geneesmiddelen" en de ingevulde en ondertekende eigenverklaring van betrouwbaarheid in te dienen. De documenten kunnen worden ingediend EENZIJDIG in SCHRIFTFORM met de hand ondertekend OF ELEKTRONISCH met een geavanceerde elektronische handtekening. Handschriftelijk ondertekende documenten in SCHRIFTFORM moeten in 2-voorziene oorspronkelijke exemplaren worden verzonden naar het volgende adres: AOK Bayern - Die Gesundheitskasse Vergabestelle SGB V ZE25 open-house Rabattverträge Carl-Wery-Str. 28 81739 München ELEKTRONISCHE documenten met een geavanceerde elektronische handtekening kunnen worden ingediend via de communicatie sectie in het aanbestedingsportaal www.dtvp.de. Bij ontvangst van volledige en correcte documenten tot 03 van elke maand vindt het contractbegint plaats op de eerste dag van de volgende maand, anders op de eerste dag van de volgende maand. Bij handschriftelijk ondertekende documenten in SCHRIFTFORM moet een verzending van de volledige, ingevulde en ondertekende documenten voorafgaand als scan worden verzonden naar het e-mailadres [email protected] of via de communicatie sectie in het aanbestedingsportaal www.dtvp.de, op tijd als de volledige en correcte oorspronkelijke documenten in papiervorm tot 10 van de maand bij de AOK Bayern, Vergabestelle, zijn ontvangen. Let op de invulhandleiding, die onder www.dtvp.de bij de aanbestedingsdocumenten wordt beschikbaar gesteld. Geïnteresseerde farmaceutische bedrijven kunnen in de projectruimte voor het open-house-proces op het portal www.dtvp.de de vrijgave van de aanbestedingsdocumenten aanvragen. Een link naar het portal bevindt zich in deze bekendmaking. Als potentieel contractpartner komen alleen farmaceutische bedrijven in aanmerking. De documenten van het open-house-proces worden uitsluitend aan farmaceutische bedrijven als potentieel contractpartner vrijgegeven en moeten strikt vertrouwelijk worden behandeld. Door het aanvragen van de vrijgave door de bedrijven wordt de vertrouwelijke behandeling van de documenten bevestigd.
CPV-codes
Documenten & inzending
Contains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Vergelijkbare aanbestedingen
Németország – Hordágyak – Unfalltransporter
Klinikum Main-SpessartDuitslandStretchersBeds for medical useMedical furnitureVervaldatum over 40 dagenGepubliceerd op 02 sep 2026
Németország – Egészségügyi papír – Rahmenvertrag Hygienepapier
Vergabe und Beschaffungszentrum DortmundDuitslandPaper sanitaryToilet paper, handkerchiefs, hand towels and serviettesToilet paperVervaldatum over 32 dagenGepubliceerd op 02 sep 2026
Németország – Gyógyszerészeti termékek – Abschluss nicht-exklusiver Rabattvereinbarungen nach § 130a Abs. 8 SGB V zu den genannten Wirkstoffen mit Abschlussmöglichkeit im Rahmen des sogenannten Open-House-Verfahrens.
KKH Kaufmännische KrankenkasseDuitslandPharmaceutical productsVervaldatum over 119 dagenGepubliceerd op 02 sep 2026
Németország – Orvosi felszerelések, gyógyszerek és testápolási termékek – 6003109359 - 1/DLII6/VM037 - Medizinprodukt Armtragetuch Musselin
Bundesamt für Infrastruktur, Umweltschutz und Dienstleistungen der BundeswehrDuitslandMedical equipments, pharmaceuticals and personal care productsDisposable non-chemical medical consumables and haematological consumablesVervaldatum over 29 dagenGepubliceerd op 02 sep 2026