Griekenland – Diensten voor preventief onderhoud – Προκήρυξη ανοικτού διαγωνισμού άνω των ορίων για την προμήθεια συμβολαίων συντήρησης, για την κάλυψη των αναγκών συντήρησης και επισκευής του αναλυτικού εξοπλισμού των εργαστηρίων των Υπηρεσιών του Γενικού Χημείου του Κράτους
Beschrijving
Het object van de overeenkomst is de levering van onderhoudscontracten voor de dekking van de behoeften aan preventief en reparatief onderhoud van de analytische apparatuur van de laboratoria van het Algemene Chemisch Laboratorium van de Staat. Onder "preventief onderhoud" wordt het geheel van acties verstaan, die als doel hebben het behoud van de analytische apparatuur in volle en juiste werking. Het omvat de geplande en periodieke controle van de juiste werking van de apparaten, evenals preventieve vervanging van onderdelen of onderdelen met een korte levensduur (bijv. filters, liners, septums, filaments, nuts, ferrules enz.), reparaties, verbeteringen, correcties, zodat het optreden van fouten en schade wordt voorkomen. Het preventief onderhoud wordt uitgevoerd volgens de specificaties en technische richtlijnen van de fabrikant en de toestand waarin het apparaat zich bevindt. Onder "reparatief onderhoud" of reparatie wordt het geheel van acties verstaan, die als doel hebben het herstellen van schade aan de analytische apparatuur, die tijdens de onderhoudsovereenkomst optreden. Het omvat de vervanging van onderdelen, onderdelen en verbruiksartikelen, reparatiewerk en controle van de juiste werking, zodat de volledige en juiste werking van de apparaten wordt hersteld. De technische kenmerken en de andere eisen worden uitvoerig beschreven in Bijlage A van de Aankondiging. Offertes worden ingediend voor één, voor meer dan één of voor alle afdelingen, zoals beschreven in Bijlage A van de Aankondiging. Het wordt aangemerkt dat elke offerte het volledige analytische apparatuur moet omvatten dat in de aangeboden afdeling is opgenomen. De geschatte waarde van de overeenkomst bedraagt het bedrag van 1.185.000,00 € plus BTW (24%) 284.400,00 €, oftewel in totaal 1.469.400,00 €. De overeenkomst zal worden toegewezen met het criterium van het meest economisch voordelige bod. De duur van de overeenkomst is 36 maanden vanaf de publicatie ervan op de KHMDS.
CPV-codes
Documenten & inzending
Contains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Vergelijkbare aanbestedingen
Görögország – Gyógyászati berendezéssel kapcsolatos javítási és karbantartási szolgáltatások – ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ υπ’ αριθμ. 31/2026«Παροχή υπηρεσιών συντήρησης με ανταλλακτικά Ι) του Αξονικού Τομογράφου INGENUITY CORE 128 και ΙΙ) του Κεντρικού Server Εφαρμογών Μετεπεξεργασίας Philips Intellispace, με S/N:336096, 98110 και ΚΜ:00029 του Εργαστηρίου Διαγνωστικής και Επεμβατικής Ακτινολογίας του Π.Γ.Ν. Αλεξανδρούπολης »
ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΑΚΟ ΓΕΝΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣGriekenlandRepair and maintenance services of medical equipmentVervaldatum over 32 dagenGepubliceerd op 03 sep 2026
Görögország – Javítási és karbantartási szolgáltatások – ΑΝΟΙΚΤΟΣ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΟΣ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΣ ΑΝΩ ΤΩΝ ΟΡΙΩΝ «ΠΑΡΟΧΗ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ ΓΙΑ ΤΗΝ ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΚΑΙ ΤΗΝ ΤΕΧΝΙΚΗ ΚΑΙ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΚΗ ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΗ ΤΩΝ ΥΠΟΔΟΜΩΝ ΚΑΙ ΕΞΩΤΕΡΙΚΩΝ ΧΩΡΩΝ ΤΟΥ ΔΗΜΟΚΡΙΤΕΙΟΥ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ ΘΡΑΚΗΣ»
Δημοκρίτειο Πανεπιστήμιο ΘράκηςGriekenlandRepair and maintenance servicesVervaldatum over 32 dagenGepubliceerd op 01 sep 2026
Görögország – Villamos géppel, készülékkel és hozzá tartozó berendezéssel kapcsolatos javítási és karbantartási szolgáltatások – ΕΠΙΣΚΕΥΗ & ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΑΝΤΛΙΟΣΤΑΣΙΩΝ ΤΟΥ ΔΗΜΟΥ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ ΓΙΑ 36 ΜΗΝΕΣ
ΔΗΜΟΣ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥGriekenlandRepair and maintenance services of electrical machinery, apparatus and associated equipmentVervaldatum over 38 dagenGepubliceerd op 01 sep 2026
Görögország – Hajójavítási és karbantartási szolgáltatások – Παροχή Υπηρεσιών Εφαρμογής /Συντήρησης Συστημάτων Βαφής και Καθαρισμού Επιφανειών Π. Πλοίων, Πλωτών Μέσων και Δεξαμενών στο Ναύσταθμο Κρήτης (ΝΚ), Μέσω Σύναψης Συμφωνίας-Πλαίσιο Διάρκειας Δύο (2) Ετών, Συνολικής Εκτιμώμενης Αξίας Εννιακοσίων Πενήντα Χιλιάδων Ευρώ (950.000,00€) (συμπεριλαμβανομένων κρατήσεων και Απαλλασσομένου ΦΠΑ)
ΓΕΝΙΚΟ ΕΠΙΤΕΛΕΙΟ ΝΑΥΤΙΚΟΥ - ΚΕΝΤΡΟ ΕΦΟΔΙΑΣΜΟΥ ΝΑΥΤΙΚΟΥGriekenlandRepair and maintenance services of shipsVervaldatum over 38 dagenGepubliceerd op 25 aug 2026