Terug naar zoeken
Ierland – Laboratoriuminstrumenten, optische en precisie-instrumenten (uitgezonderd brillen) – LA3067DPS - Dynamic Purchasing System for the Supply of Laboratory and Research Equipment to the Irish Public Sector
Education Procurement Service (EPS)IerlandGepubliceerd op 10 mrt 2026
Geen vervaldatum opgegevenBeschrijving
Dynamisch Aanbestedingssysteem voor de Levering van Laboratorium- en Onderzoeksapparatuur aan het Ierse Openbare Sektor, het DPS zal bestaan uit 19 lots.
CPV-codes
Laboratory, optical and precision equipments (excl. glasses)
Documenten & inzending
AI samenvatting
Meld je aan voor een AI samenvattingContains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Vergelijkbare aanbestedingen
Írország – Laboratóriumi, optikai és precíziós felszerelések (kivéve szemüvegek) – LA3798C - UL - CFT for the Supply and Delivery of a Coastal and Offshore Autonomous Surface Vehicle (ASV) for University of Limerick (UL)
Education Procurement Service (EPS)IerlandLaboratory, optical and precision equipments (excl. glasses)Marine equipmentSurvey vesselsVervaldatum over 7 dagenGepubliceerd op 02 sep 2026
Írország – Laboratóriumi, optikai és precíziós felszerelések (kivéve szemüvegek) – Supply, Delivery, Installation and Commissioning of an Environmental Chamber for DCU
Dublin City UniversityIerlandLaboratory, optical and precision equipments (excl. glasses)Vervaldatum over 10 dagenGepubliceerd op 31 aug 2026
Írország – Észlelő- és analizálóberendezések – Request for Tenders for the Provision of Four Videoscopes
Office of the Revenue Commissioners_366IerlandDetection and analysis apparatusChecking and testing apparatusSpectroscopy devicesVervaldatum over 39 dagenGepubliceerd op 31 aug 2026
Írország – Laboratóriumi, optikai és precíziós felszerelések (kivéve szemüvegek) – Supply, Delivery, Installation of an Electrochemical Multichannel Workstation for TU Dublin
Technological University Dublin (TU Dublin)IerlandLaboratory, optical and precision equipments (excl. glasses)Instruments for checking physical characteristicsVervaldatum over 12 dagenGepubliceerd op 26 aug 2026