Frankrijk – Wegvervoersdiensten – DÉLÉGATION DE SERVICE PUBLIC POUR L'EXPLOITATION DU RÉSEAU DE TRANSPORT PUBLIC TEMO
Beschrijving
Deze aanbesteding heeft betrekking op de delegatie van het openbaar vervoersnetwerk TEMO. Het syndicaat TEMO (Territoires et Mobilités Moselle Nord), de organisator van de mobiliteit, omvat het gebied van 54 gemeenten en telt 210 000 inwoners. Het huidige TEMO-vervoersnetwerk (ex CITELINE) omvat momenteel 70 commerciële lijnen (waarvan 18 structurerende lijnen, 3 navettes, 2 zondaglijnen, 31 aanvullende lijnen en 16 scholierenlijnen), 22 diensten voor op aanvraag vervoer (TAD) genaamd TeMo'Flex Territoire, 3 diensten voor op aanvraag vervoer genaamd TeMo'Flex Entreprise, 1 dienst voor op aanvraag vervoer genaamd TeMo'Flex Gare, 1 dienst voor op aanvraag vervoer genaamd TeMo'Flex du dimanche, en een dienst voor het vervoer van personen met een beperkte mobiliteit genaamd Trans'PMR. Het netwerk vertegenwoordigt 3 779 132 commerciële jaarlijnen in 2025 voor 3 863 188 reizen in 2025, geëxploiteerd met 152 voertuigen op 31/12/2025 en 277 ETP-agents, waarvan 201 chauffeurs, voor een omzet van 22,3 miljoen euro in 2024. De commerciële opbrengsten bedragen 3,2 miljoen euro in 2024, waarvan 2,575 miljoen euro aan tariefopbrengsten HT (gegevens 2024); in 2025 bedragen de tariefopbrengsten 2 884 629 euro HT. De investeringen worden voor het grootste deel gedragen door de organisator, die ze ter beschikking stelt van de delegant. Het syndicaat TEMO leidt een project voor een Bus met Hoog Niveau van Dienst (BHNS) genaamd Citézen, dat betrekking heeft op 48,5 km, waarvan 15,5 km op eigen tracé, 26,5 km in fase 1 kernnetwerk (Yutz-Thionville-Terville-Florange/Uckange-Hayange) en 22 km in fase 2 netwerkuitbreiding. Fase 1 Kernnetwerk moet worden uitgevoerd op 1 januari 2029, en fase 2 is gepland voor 1 januari 2031. Het huidige contract loopt af op 31 december 2026. Het toekomstige contract moet de belangrijke ontwikkeling van het netwerk voorzien en begeleiden die de komst van de BHNS zal betekenen, en zal daarom de voorbereiding van de BHNS integreren. Het zal een duur van drie jaar hebben, met een optie tot verlenging van een jaar. De investeringen worden gedragen door TEMO. Twee regionale vervoerslijnen Fluo 57 en Fluo 54, die intern zijn geworden van het gebied van het syndicaat TEMO, worden respectievelijk op 31 augustus 2027 en 31 augustus 2029 geïntegreerd in het netwerk.
CPV-codes
Documenten & inzending
Contains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Vergelijkbare aanbestedingen
Franciaország – Közúti szállítási szolgáltatások – Accord-Cadre de prestations de chargement et de déchargement et de transports de moyens de réalimentation en Corse.
EDF SAFrankrijkRoad transport servicesGeen deadline gegevenGepubliceerd op 03 sep 2026
Franciaország – Közúti szállítási szolgáltatások – Appel d’offres en vue des prestations d’excursions à la journée et de séjours organisés pour les « Animations de Temps Libre (ATL)» et l’« Accueil Collectif de Mineurs Sans Hébergement (ACMSH) » de la Commune de Carqueiranne
Commune de Carqueiranne (83)FrankrijkRoad transport servicesTravel servicesTravel agency, tour operator and tourist assistance servicesVervaldatum over 32 dagenGepubliceerd op 03 sep 2026
Franciaország – Közúti szállítási szolgáltatások – Accord-cadre de transport de l'UNSS pour la MARTINIQUE, GUYANE et la REUNION
Union National du Sport Scolaire (UNSS)FrankrijkRoad transport servicesVervaldatum over 30 dagenGepubliceerd op 03 sep 2026
Franciaország – Közúti tömegközlekedési szolgáltatások – Gestion et exploitation des services publics de transports non urbains de voyageurs du réseau Aléop en Sarthe
Région des Pays de la LoireFrankrijkPublic road transport servicesRepair, maintenance and associated services related to roads and other equipmentVervaldatum over 55 dagenGepubliceerd op 02 sep 2026