Frankrijk – Wegvervoersdiensten – PRESTATIONS DE TRANSPORT ET RECONNAISSANCE DE FONDS ET SERVICES CONNEXES POUR LA REGIE DES TRANSPORTS METROPOLITAINS
Beschrijving
1/ Het openbaar aanbestedingsproceduur betreft diensten van transport en erkenning van fonds en verbonden diensten voor de Régie des Transports Métropolitains. 2/ Het openbaar aanbestedingsproceduur is uitgevoerd volgens een procedure met onderhandeling, in overeenstemming met de artikelen L2124-3, R2124-4 en R2161-21 tot R2161-23 van de Code. 3/ Het betreft een kaderovereenkomst in de zin van de artikelen L2125-1.1° en R2162-2 en volgende van de Code. 4/ De kaderovereenkomst is afgesloten met één economische operator en wordt uitgevoerd: - gedeeltelijk door het uitstellen van bestelbonnen, voor de diensten die in de contractuele documenten zijn beschreven (in de voorwaarden die in de artikelen R2162-13 en R2162-14 van de Code zijn vastgelegd); - en gedeeltelijk door het sluiten van subopvolgende contracten voor de behoefte waarvan alle contractuele bepalingen niet zijn vastgelegd in de documenten van de kaderovereenkomst (in overeenstemming met de artikelen R2162-7, R2162-11 en R2162-12 van de Code). 5/ In overeenstemming met artikel R2162-4 van de Code, wordt het openbaar aanbestedingsproceduur afgesloten zonder een minimumbedrag van verplichting en met een maximumbedrag van verplichting over zijn initieel duur (2 jaar), namelijk: 3 500 000 Euros HT. Voor elke verlengingstermijn bedraagt het maximumbedrag van verplichting 1 750 000 Euros HT. 6/ Het betreft een dienstenaanbesteding. Het verwijst naar het Algemene Administratieve Clauses voor de openbare aanbestedingen van Algemeen Verbruiksgoederen en Diensten (CCAG/FCS), goedgekeurd door de besluit van 30 maart 2021. Dit algemeen stuk, dat bekend is bij de bedrijven, wordt niet geleverd in de huidige map. 7/ De initieel duur van de kaderovereenkomst bedraagt twee (2) jaar vanaf de datum van de notificatie. Het kan vier keer automatisch worden verlengd, tenzij de RTM een schriftelijke tegenbeleid neemt, dat met een voorafgaande termijn van 3 maanden voor het einde, wordt overgemaakt door een brief met een postale ontvangstbevestiging. Elke verlenging heeft een duur van één (1) jaar, wat een maximale potentiele duur van zes (6) jaar oplevert. 8/ In de fase van de kandidaten, de documenten die zijn overgemaakt met de Avis d'Appel Public à la Concurrence (AAPC) figuren in het Reglement van de Consultatie "Phase kandidatuur" die is gevoegd als bijlage van de AAPC. De kandidaten moeten hun kandidatuur (en hun aanbod in de volgende fase) verplicht digitaal overmaken via de site www.achatpublic.com. In de volgende fase zal de RTM de volledige Dossier de Consultation des Entreprises (DCE) beschikbaar stellen aan de kandidaten die zijn toegelaten een aanbod in te dienen, via de site www.achatpublic.com die aan deze laatste de modaliteiten van het downloaden zal voorzien. De kandidaten moeten hun aanbod verplicht digitaal overmaken via de website achatpublic.com.
CPV-codes
Documenten & inzending
Contains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Vergelijkbare aanbestedingen
Franciaország – Közúti szállítási szolgáltatások – Accord-Cadre de prestations de chargement et de déchargement et de transports de moyens de réalimentation en Corse.
EDF SAFrankrijkRoad transport servicesGeen deadline gegevenGepubliceerd op 03 sep 2026
Franciaország – Közúti szállítási szolgáltatások – Appel d’offres en vue des prestations d’excursions à la journée et de séjours organisés pour les « Animations de Temps Libre (ATL)» et l’« Accueil Collectif de Mineurs Sans Hébergement (ACMSH) » de la Commune de Carqueiranne
Commune de Carqueiranne (83)FrankrijkRoad transport servicesTravel servicesTravel agency, tour operator and tourist assistance servicesVervaldatum over 33 dagenGepubliceerd op 03 sep 2026
Franciaország – Közúti szállítási szolgáltatások – Accord-cadre de transport de l'UNSS pour la MARTINIQUE, GUYANE et la REUNION
Union National du Sport Scolaire (UNSS)FrankrijkRoad transport servicesVervaldatum over 31 dagenGepubliceerd op 03 sep 2026
Franciaország – Közúti tömegközlekedési szolgáltatások – Gestion et exploitation des services publics de transports non urbains de voyageurs du réseau Aléop en Sarthe
Région des Pays de la LoireFrankrijkPublic road transport servicesRepair, maintenance and associated services related to roads and other equipmentVervaldatum over 56 dagenGepubliceerd op 02 sep 2026