Duitsland – Farmaceutische producten – Open house Arzneimittelrabattverträge Dolutegravir, ATC J05AJ03
Beschrijving
Het betreft geen open procedure, maar een zogenaamd open-house-model! Het formulier voor de open procedure wordt alleen gebruikt omdat er geen formulier voor het open-house-model bestaat. Contracten die in het open-house-model worden gesloten, vallen vanwege het ontbreken van een selectiebesluit niet onder het aanbestedingsrecht. Met het gebruik van dit formulier is geen onderwerping aan aanbestedingsrechtelijke regels verbonden. De AOK Bayern beoogt met alle geïnteresseerde farmaceutische bedrijven niet-exclusieve kortingsovereenkomsten over de werkstof Dolutegravir, ATC J05AJ03, af te sluiten volgens § 130c Abs. 1 SGB V. De AOK Bayern biedt alle geïnteresseerde farmaceutische bedrijven die aan de hieronder genoemde geschiktheidsvereisten voldoen, aan om identieke en niet-individueel onderhandelbare kortingsovereenkomsten af te sluiten. De vroegst mogelijke begindatum van het contract is 01.06.2026, alle contracten eindigen op 31.05.2028. Een contractsluiting is tijdens deze looptijd op elk moment mogelijk, ten laatste echter op 03.04.2028. De contracten kunnen met een termijn van één maand per maandeinde worden opgezegd. Met inwerkingtreding van een door een bundeswijd of landsspecifiek, in een open procedure gesloten kortingscontract over geneesmiddelen met de betreffende werkstof, vallen de open-house-overeenkomsten automatisch buiten de betreffende looptijd. Een contract wordt afgesloten met alle geïnteresseerde farmaceutische bedrijven die hun geschiktheid aantonen door een ingevuld en ondertekend eigenverklaring betreffende betrouwbaarheid. Het farmaceutische bedrijf moet het ingevulde en ondertekende (het vertegenwoordigingsrecht van de ondertekenaar moet uit de uitreksel van het handelsregister blijken, anders moet een volmacht worden ingediend) contract, samen met de ingevulde en ondertekende bijlage "Bepaling van de contractuele geneesmiddelen" en de ingevulde en ondertekende eigenverklaring betreffende betrouwbaarheid, indienen. De documenten kunnen ECHTER op HANDTEKENING met de hand ondertekend ODER ELEKTRONISCH met een geavanceerde elektronische handtekening worden ingediend. Handtekeningen op HANDTEKENING met de hand ondertekende documenten moeten in 2-voorbeeld in het origineel worden verzonden naar het volgende adres: AOK Bayern - Die Gesundheitskasse Vergabestelle SGB V ZE25 open-house Rabattverträge Carl-Wery-Str. 28 81739 München ELEKTRONISCHE documenten met een geavanceerde elektronische handtekening moeten worden ingediend via het communicatiegebied in het aanbestedingsportaal www.dtvp.de. Bij ontvangst van volledige en correcte documenten tot 03 van elke maand vindt de contractbegindatum plaats op de eerste dag van de volgende maand, anders op de eerste dag van de daaropvolgende maand. Bij handtekeningen op HANDTEKENING met de hand ondertekende documenten moet een verzending van de volledige, ingevulde en ondertekende documenten op voorhand als scan worden verzonden naar het e-mailadres [email protected] of via het communicatiegebied in het aanbestedingsportaal www.dtvp.de, met een termijn, als de volledige en correcte originele documenten op papier tot 10 van de maand bij de AOK Bayern, Vergabestelle, zijn ontvangen. Raadpleeg de invulhandleiding, die onder www.dtvp.de bij de aanbestedingsdocumenten beschikbaar is. Geïnteresseerde farmaceutische bedrijven kunnen in de projectruimte voor de open-house-procedure op het portaal www.dtvp.de de vrijgave van de aanbestedingsdocumenten aanvragen. Een link naar het portaal bevindt zich in deze bekendmaking. Als potentieel contractpartners komen alleen farmaceutische bedrijven in aanmerking. De documenten van de open-house-procedure worden alleen farmaceutische bedrijven als potentieel contractpartners vrijgegeven en zijn strikt vertrouwelijk te behandelen. Door het aanvragen van de vrijgave door de bedrijven wordt de vertrouwelijke behandeling van de documenten bevestigd.
CPV-codes
Documenten & inzending
Contains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Vergelijkbare aanbestedingen
Németország – Hordágyak – Unfalltransporter
Klinikum Main-SpessartDuitslandStretchersBeds for medical useMedical furnitureVervaldatum over 40 dagenGepubliceerd op 02 sep 2026
Németország – Egészségügyi papír – Rahmenvertrag Hygienepapier
Vergabe und Beschaffungszentrum DortmundDuitslandPaper sanitaryToilet paper, handkerchiefs, hand towels and serviettesToilet paperVervaldatum over 32 dagenGepubliceerd op 02 sep 2026
Németország – Gyógyszerészeti termékek – Abschluss nicht-exklusiver Rabattvereinbarungen nach § 130a Abs. 8 SGB V zu den genannten Wirkstoffen mit Abschlussmöglichkeit im Rahmen des sogenannten Open-House-Verfahrens.
KKH Kaufmännische KrankenkasseDuitslandPharmaceutical productsVervaldatum over 119 dagenGepubliceerd op 02 sep 2026
Németország – Orvosi felszerelések, gyógyszerek és testápolási termékek – 6003109359 - 1/DLII6/VM037 - Medizinprodukt Armtragetuch Musselin
Bundesamt für Infrastruktur, Umweltschutz und Dienstleistungen der BundeswehrDuitslandMedical equipments, pharmaceuticals and personal care productsDisposable non-chemical medical consumables and haematological consumablesVervaldatum over 29 dagenGepubliceerd op 02 sep 2026