Duitsland – Farmaceutische producten – Abschluss von nicht exklusiven Rabattverträgen gemäß § 130a Abs. 8 SGB V zu Arzneimitteln (Open-House-Verfahren)
Beschrijving
Dit procedure valt niet onder het openbare aanbestedingsrecht. Het betreft een open-huisprocedure. In het belang van transparantie en een zo breed mogelijk geïnformeerde belanghebbende farmaceutische ondernemingen wordt deze bekendmaking geplaatst in het Supplement tot het Officiële Blad van de Europese Unie. Zover in deze bekendmaking formuleringen worden gebruikt die op de vergunning van een openbaar opdracht lijken te wijzen, is dit alleen te danken aan de voorschriften van dit bekendmakingsformulier. Hiermee en met het gebruik van het medium "TED" is geen onderwerping aan openbare aanbestedingsregelgeving verbonden, waarvan de toepassing krachtens wet of aanbestedingsordeningen en volgens de rechtspraak van het Europees Hof van Justitie niet verplicht is. De AOK Baden-Württemberg (AOK) heeft de intentie om met alle geschikte farmaceutische ondernemingen niet-exclusieve kortingscontracten overeenkomstig § 130a Abs. 8 SGB V te sluiten voor geneesmiddelen met de in Bijlage 3 bij de deelnemingsvoorwaarden en onder punt 5.1 van deze opdrachtbekendmaking en onder punt 5.1 van de volgende bekendmakingen genoemde werkzame stoffen. De contractduur begint vroegst op 1.7.2024, bedraagt maximaal 30 maanden en eindigt laatst op 31.12.2026 (met uitzondering van de volgende werkzame stoffen/werkzame stoffencombinaties: Ustekinumab, einde contractduur 31.12.2024; Beclometason dipropionaat + Formoterolhemifumaraat-1-water + Glycopyrroniumbromide, einde contractduur 31.3.2025; Somatropine, einde contractduur 30.6.2026; Indacaterolmaleaat + Glycopyrroniumbromide, einde contractduur 30.6.2026; Tacrolimus-1-water, einde contractduur 30.6.2026). Een contractsluiting is binnen de periode van 1.7.2024 tot 31.12.2026 op elk eerste van de maand mogelijk (met uitzondering van de hierboven genoemde werkzame stoffen/werkzame stoffencombinaties). Over een mogelijke uitbreiding van het aanbestedingsbehoefte door de AOK, over de termijnen en het contractbegint, zie verder punt 5.1 van deze bekendmaking, secties A.I.4 en A.III.3 van de deelnemingsvoorwaarden en Bijlage 3 bij de deelnemingsvoorwaarden.
CPV-codes
Documenten & inzending
Contains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Vergelijkbare aanbestedingen
Németország – Gyógyszerészeti termékek – Arzneimittel- Rahmenrabattverträge nach §130a Absatz 8 SGB V
Kaufmännische Krankenkasse - KKHDuitslandPharmaceutical productsVervaldatum over 42 dagenGepubliceerd op 03 sep 2026
Németország – Orvosi felszerelések – Austausch MRT-Scanner im laufenden Betrieb
Thoraxklinik Heidelberg gGmbH - Universitätsklinikum HeidelbergDuitslandMedical equipmentsImaging equipment for medical, dental and veterinary useMagnetic resonance imaging equipmentGeen deadline gegevenGepubliceerd op 03 sep 2026
Németország – Orvosi felszerelések – Ortenau Klinikum - Achern Neubau Klinikgebäude 81022 (AC 20-30), VE5018 (KG620) Endoskopietürme Gyn
Ortenau KlinikumDuitslandMedical equipmentsEndoscopy, endosurgery devicesVervaldatum over 32 dagenGepubliceerd op 03 sep 2026
Németország – Autoklávok – Autoklav zur Laminatherstellung transparenter Verbundsysteme (OV PR1165442a)
Fraunhofer-Gesellschaft zur Förderung der angewandten Forschung e.V., IKTSDuitslandAutoclavesVervaldatum over 31 dagenGepubliceerd op 03 sep 2026