Bulgária – Hűtőaggregáttal (rendszerrel) kapcsolatos javítási és karbantartási szolgáltatások – „Ремонт и поддръжка на климатици и климатични системи за обекти на териториални дирекции на Агенция „Митници“
Beschrijving
Предмет на възлагане с настоящата поръчка е: „Ремонт и поддръжка на климатици и климатични системи за обекти на териториални дирекции на Агенция „Митници“. Предметът на поръчката, в това число и на всяка една от обособените позиции, включва изпълнението на следните дейности: Първоначален преглед и диагностика на климатици и климатични системи; Издаване на експертна оценка при невъзможност или нерентабилност за отстраняване на повредата; Абонаментна профилактична поддръжка на климатици и климатични системи; Опция, която включва ремонт на климатици и климатични системи, в това число доставка, демонтаж и монтаж на резервни части (при необходимост). Когато в предмета на поръчка възложителят е предвидил „опция“, то предлагане на такава опция в офертата на участника е задължително. В случай че е предложил опцията в офертата си, изпълнителят няма право да се отказва от изпълнението й, нито да променя условията за нейното изпълнение до изтичане на срока за използването й. Опцията се включва в обхвата на договора, като възложителят сам определя дали опцията да бъде възложена или не. Опцията е право на възложителя, но не и негово задължение. Обществената поръчка е разделена на обособени позиции. Обществената поръчка е обособена в 6 (шест) обособени позиции, както следва: обособена позиция № 1 с предмет: „Ремонт и поддръжка на климатици и климатични системи в Териториална дирекция Митница Варна“; обособена позиция № 2 с предмет: „Ремонт и поддръжка на климатици и климатични системи в Териториална дирекция Митница Русе“; обособена позиция № 3 с предмет: „Ремонт и поддръжка на климатици и климатични системи в Териториална дирекция Митница Бургас“; обособена позиция № 4 с предмет: „Ремонт и поддръжка на климатици и климатични системи в Териториална дирекция Митница София“; обособена позиция № 5 с предмет: „Ремонт и поддръжка на климатици и климатични системи в Териториална дирекция Митница Пловдив“ и обособена позиция № 6 с предмет: Ремонт на климатична система VRF GREE GMV– Pd , IV в МБ Свиленград“. В настоящата обществена поръчка Възложителят се възползва от възможността, предоставена от чл. 21, ал. 6 от ЗОП и ще възлага обособена позиция № 6 по реда, валиден за индивидуалната й прогнозна стойност, а именно чрез директно възлагане. Прогнозната стойност на обособената позиция не надвишава 79 998,77 евро/156 464 лева, а прогнозна стойност е в размер на 25 000,00 (двадесет и пет хиляди) евро/48 895,75 (четиридесет и осем хиляди осемстотин деветдесет и пет лева и седемдесет и пет стотинки) лв., което не надхвърля 20 на сто от общата прогнозна стойност на поръчката. Предвид изложеното, чрез настоящата открита процедура ще бъдат възложени услугите, предмет на обособени позиции № № 1, 2, 3, 4 и 5, чиято обща прогнозна стойност е в размер на 652 540,00 (шестстотин петдесет и две хиляди петстотин и четиридесет) евро/1 276 257,31 (един милион двеста седемдесет и шест хиляди двеста петдесет и седем лева и тридесет и една стотинки) лева без ДДС.
CPV-codes
Documenten & inzending
Contains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Vergelijkbare aanbestedingen
Bulgária – Gyógyászati és precíziós berendezéssel kapcsolatos javítási és karbantartási szolgáltatások – Открита процедура: „Абонаментно и сервизно обслужване на медицинска апаратура производство на Dräger с включени резервни части” Референтен номер на поръчката: 50/2026
УНИВЕРСИТЕТСКА МНОГОПРОФИЛНА БОЛНИЦА ЗА АКТИВНО ЛЕЧЕНИЕ "СВ. ИВАН РИЛСКИ" ЕАДBulgarijeRepair and maintenance services of medical and precision equipmentVervaldatum over 26 dagenGepubliceerd op 31 aug 2026
Bulgária – Gépjármű és hozzá tartozó berendezések javítása és karbantartása – „Техническо обслужване на моторни превозни средства/МПС/, включващо основен, текущ ремонт и профилактика на МПС, доставка на резервни части и аксесоари за нуждите на ТП „ДГС Кюстендил“ за срок от 24 месеца“
ТЕРИТОРИАЛНО ПОДЕЛЕНИЕ "ДЪРЖАВНО ГОРСКО СТОПАНСТВО КЮСТЕНДИЛ"BulgarijeRepair and maintenance services of motor vehicles and associated equipmentVervaldatum over 31 dagenGepubliceerd op 31 aug 2026
Bulgária – Épületszerelvény-javítási és -karbantartási szolgáltatások – Абонаментна техническа поддръжка в гаранционен срок на асансьори и ескалатори при метростанции от трети метродиаметър, по обособени позиции
МЕТРОПОЛИТЕН ЕАДBulgarijeRepair and maintenance services of building installationsLift-maintenance servicesRepair and maintenance services of escalatorsVervaldatum over 11 dagenGepubliceerd op 31 aug 2026
Bulgária – Járművek és azokkal kapcsolatos berendezések javítása, karbantartása és járulékos szolgáltatása – " Техническо обслужване на моторни превозни средства /МПС/, включващо основен, текущ, ремонт и профилактика на МПС , доставка на резервни части и аксесоари за нуждите на ТП " ДГС Сандански" за срок от 24 месеца"
ТЕРИТОРИАЛНО ПОДЕЛЕНИЕ "ДЪРЖАВНО ГОРСКО СТОПАНСТВО САНДАНСКИ"BulgarijeRepair, maintenance and associated services of vehicles and related equipmentParts and accessories for vehicles and their enginesVervaldatum over 25 dagenGepubliceerd op 30 aug 2026