Denemarken – Adviezen inzake bouwkunde – Totalrenovering af Alssund-Skolen og Gråsten Skole - Totalrådgivning, Sønderborg Kommune
Beschrijving
Het totale adviesaanbestedingsproces vindt plaats als een aanbesteding met onderhandelingen volgens de bepalingen van de Aanbestedingswet §§ 61-66 met een voorafgaande pre-kwalificatie. Het aanbestedingsproces is verdeeld in twee contracten, en er kan op een of beide contracten geboden worden. Het toekenningscriterium is "het beste verhouding tussen prijs en kwaliteit" volgens de Aanbestedingswet § 162, stk. 1, nr. 3. Het aanbestedingsproces vindt plaats als een aanbesteding met twee contracten/totaaladviesovereenkomsten, en er kan op een of beide contracten geboden worden. De evaluatie van aanvragen en biedingen vindt plaats afzonderlijk voor beide opdrachten en onafhankelijk van elkaar. De twee projecten worden in de ontwerp-, aanbestedings- en uitvoeringsfase uitgevoerd met een tijdelijke verschuiving zoals blijkt uit de hoofdplannen voor de twee projecten die zijn bijgevoegd als projectdocument 2.05 en 2.06. De totale adviseur is budgetverantwoordelijk voor elk project. Het enterprisebudget voor Alssund-Skolen is begroot op ongeveer 91 miljoen kr. exclusief BTW en inclusief onvoorziene kosten, samen voor de verbouwing en renovatie van de school en buitenruimtes. Het enterprisebudget voor Gråsten Skole is begroot op ongeveer 98 miljoen kr. exclusief BTW en inclusief onvoorziene kosten, samen voor de sloop, verbouwing, renovatie en nieuwbouw van de school en de aanleg van buitenruimtes. Als een aanvrager zich wil laten pre-kwalificeren voor beide contracten, moeten er twee aparte aanvragen voor pre-kwalificatie worden ingediend. Het moet worden opgemerkt dat de selectiecriteria voor de pre-kwalificatie verschillen voor de twee scholen, en er kunnen dus verschillende adviesteams worden geselecteerd voor de twee contracten. Als een aanvrager voor beide scholen wordt geselecteerd en kiest ervoor om op beide contracten te bieden, moet er rekening worden gehouden met kleine variaties in de subcriteria voor de twee biedingen. De opdrachtgeverorganisatie zal bovendien twee verschillende projectleiders hebben – één voor Alssund-Skolen en één voor Gråsten Skole. Er kan dus geen overlap worden verwacht in de vergaderingen of procesverloop tussen de twee projecten. Het totale adviesaanbestedingsproces vindt plaats na een voorafgaande pre-kwalificatie. Van de aanvragers voor de pre-kwalificatie worden 4 teams voor elk project geselecteerd die worden uitgenodigd om te bieden. De opdrachtgever heeft als onderdeel van de pre-kwalificatie de wens om de mogelijkheid te waarborgen om een gevarieerd veld van grote en kleine bedrijven te kunnen bereiken. De biedingsfase begint met een bezoek aan respectievelijk Gråsten Skole en Alssund-Skolen. Het bezoek vindt op dezelfde dag en achter elkaar plaats. Het wordt benadrukt dat dialoog en besprekingen over de twee projecten via het projectweb moeten plaatsvinden. Als de opdrachtgever kiest om gebruik te maken van de mogelijkheid tot onderhandeling, worden bieders uitgenodigd om deel te nemen aan één onderhandelingsronde, die schriftelijk of met individuele onderhandelingsgesprekken plaatsvindt. Na afronding van de onderhandelingsronde werken de bieders hun definitieve biedingen uit op basis van respectievelijk individuele en gezamenlijke feedback van de opdrachtgever, die vervolgens door de opdrachtgever wordt beoordeeld. De biedingsfase eindigt met de uitgave van de evaluatie en de aanwijzing van winnaars voor de twee contracten. Sønderborg Kommune heeft, na het verlopen van de standstill-periode, de intentie om totale adviescontracten af te sluiten met de winnende bieder voor elk contract, die zo goed mogelijk de toekenningmodellen voor de biedingsfase voldoen. De opdrachtgever behoudt zich het recht voor om geen onderhandeling door te voeren en daarom het contract toe te kennen op basis van het inleidende bod volgens pkt. IV.1.5 in de aanbestedingsbekendmaking. De tijdsplanning in het aanbestedingsproces is afgestemd op het feit dat er geen onderhandelingsronde wordt uitgevoerd, maar dat contracten worden toegewezen op basis van de inleidende biedingen. Zo nodig een onderhandeling plaatsvindt, zal de tijdsplanning worden parallel verschoven. Het toekenningscriterium is "Het beste verhouding tussen prijs en kwaliteit" volgens de Aanbestedingswet § 162, stk. 1, nr. 3). Uitsluiting: Een economische acteur wordt uitgesloten van deelname, als de economische acteur is omvat door een van de verplichte uitsluitingsgronden in de Aanbestedingswet § 135, stk. 1-3, § 136, stk. 1, nr. 1-4 en § 134a. Daarnaast wordt een economische acteur uitgesloten van deelname, als de economische acteur is omvat door de vrijwillige uitsluitingsgronden in de Aanbestedingswet § 137 stk. 1, nr. 1-6. Een economische acteur kan niet worden uitgesloten van deelname, als de economische acteur voldoende documentatie voorlegt dat de economische acteur betrouwbaar is, zelfs als de economische acteur is omvat door een of meer van de uitsluitingsgronden in de Aanbestedingswet §§ 135-137, volgens de Aanbestedingswet § 138, stk. 1. Raadsverordening (EU) 2022/576 Er kan geen contract worden toegewezen aan de volgende bedrijven, volgens Raadsverordening (EU) 2022/576 van 8 april 2022 tot wijziging van verordening (EU) nr. 833/2014 betreffende restrictieve maatregelen op basis van de handelingen van Rusland die de situatie in Oekraïne destabiliseren: A. Russische staatsburgers of fysische of juridische personen, eenheden of organ
CPV-codes
Documenten & inzending
Contains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Vergelijkbare aanbestedingen
Dánia – Építészeti, építési, mérnöki és vizsgálati szolgáltatások – INHOUSE01 In-house projektering mv. - dynamisk indkøbssystem
VejdirektoratetDenemarkenArchitectural, construction, engineering and inspection servicesGeen deadline gegevenGepubliceerd op 03 sep 2026
Dánia – Építészeti, építési, mérnöki és vizsgálati szolgáltatások – Ventilationsservice og ventilationsarbejder
Fællesindkøb MidtDenemarkenArchitectural, construction, engineering and inspection servicesVentilation installation workRepair and maintenance services of mechanical building installationsVervaldatum over 13 dagenGepubliceerd op 02 sep 2026
Dánia – Mérnöki szolgáltatások – Rammeaftale for totalrådgivning om kunstgræsbaner og andre idrætsanlæg
Rødovre KommuneDenemarkenEngineering servicesEngineering design servicesArchitectural, construction, engineering and inspection servicesVervaldatum over 26 dagenGepubliceerd op 01 sep 2026
Dánia – Építészeti, építési, mérnöki és vizsgálati szolgáltatások – DT-PV.R008 - Rammeaftale om naturfaglig rådgivning
VejdirektoratetDenemarkenArchitectural, construction, engineering and inspection servicesEnvironmental servicesVervaldatum over 6 dagenGepubliceerd op 01 sep 2026