Italië – Kasdiensten – Servizio di tesoreria comunale
Beschrijving
Servicio di tesoreria comunale. Het object van dit aanbestedingsproceduur is het dienstverlening van de gemeentelijke kassadienst van de gemeente Taranto en bestaat uit het geheel van de financiële beheeroperaties van de lokale overheid, gericht op het inzamelen van inkomsten, het betalen van uitgaven, het beheer van titels en waarden en de daarmee verbonden verplichtingen zoals bepaald door de wet, het statuut, de reglementen van de entiteit of door overeenkomstelijke normen. De aanbestedde bank neemt de functie van kassier op zich en verzorgt alle kosten zoals bepaald door de wetten en het huidige Capitolato en neemt de daarbij behorende verantwoordelijkheden op zich. De aanbesteding is een vaste prijs en bestaat uit één lot, omdat de eigenschappen van de dienst en de bijzondere uitvoeringswijze van de prestaties een eenheids- en homogeen beheer door één economische operator vereisen, om een effectieve coördinatie van de activiteiten van de aanbesteding te waarborgen en de optimalisering van de middelen. Het totale bedrag van de aanbesteding dat als uitgangspunt voor de aanbesteding voor de duur van vijf jaar is vastgesteld, bedraagt € 1.600.000,00 (euro een miljoen zes honderdduizend/00), BTW vrij. De kosten die verband houden met de voorschot van de kassadienst (rente en commissie beschikbaarheid) zijn niet inbegrepen in het bedrag dat als uitgangspunt voor de aanbesteding is vastgesteld, omdat deze eventueel en afhankelijk zijn van de werkelijke activatie. De entiteit heeft de dossier titels in bewaring bij de gemeentelijke kassadienst gesloten; daarom wordt het ''omvattende bedrag van de kassadienst en kassa'' als vrijgesteld beschouwd van de vrijstelling van artikel 10, eerste lid, n. 1) van de d.P.R. n. 633 van 1972 (volgens het advies van de Belastingdienst antwoord n. 188/2023). Het bedrag dat als uitgangspunt voor de aanbesteding is vastgesteld, omvat de kosten van de arbeidskracht die de aanbestedende partij geschat heeft op € 203.580,00 voor de duur van vijf jaar.
CPV-codes
Documenten & inzending
Contains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Vergelijkbare aanbestedingen
Olaszország – Biztosítási szolgáltatások – GARA EUROPEA A PROCEDURA APERTA PER L’APPALTO DEI SERVIZI DI COPERTURA ASSICURATIVADELL’ENTE
Comune di RietiItaliëInsurance servicesLiability insurance servicesLegal expenses insurance servicesVervaldatum over 30 dagenGepubliceerd op 31 aug 2026
Olaszország – Biztosítási szolgáltatások – AFFIDAMENTO DEI “SERVIZI ASSICURATIVI – RISCHI ELEMENTARI E AUTOMEZZI” PER UN TRIENNIO, SOPRA SOGLIA COMUNITARIA CON IL CRITERIO DEL MINOR PREZZO.
COMUNE DI SESTUItaliëInsurance servicesMotor vehicle insurance servicesVervaldatum over 15 dagenGepubliceerd op 31 aug 2026
Olaszország – Biztosítási szolgáltatások – Procedura aperta per l’affidamento di servizi assicurativi in favore di Principia per il triennio 31.12.2026/31.12.2029, suddivisa in n. 6 Lotti
PRINCIPIA S.P.A.ItaliëInsurance servicesVervaldatum over 13 dagenGepubliceerd op 31 aug 2026
Olaszország – Biztosítási szolgáltatások – PROCEDURA APERTA TELEMATICA SOPRA SOGLIA EUROUNITARIA AI SENSI DELL'ART. 71 DEL D.LGS. N36/2023
PROVINCIA DI PERUGIAItaliëInsurance servicesVervaldatum over 31 dagenGepubliceerd op 31 aug 2026