Lengyelország – Bútorok – Sprzedaż wraz z dostarczeniem krzeseł biurowych oraz krzeseł laboratoryjnych
Beschrijving
1.Przedmiotem zamówienia jest Sprzedaż wraz z dostarczeniem krzeseł biurowych oraz krzeseł laboratoryjnych Zamówienie zostało podzielone na 2 części (2 zadania): Zadanie nr 1: Sprzedaż wraz z dostarczeniem krzeseł i taboretów laboratoryjnych Zadanie nr 2: Sprzedaż wraz dostarczeniem krzeseł biurowych 2. Szczegółowy opis oraz sposób realizacji zamówienia zawiera Opis Przedmiotu Zamówienia (OPZ), stanowiący Załącznik nr 1.1 do SWZ. 3. Zamawiający przewiduje zastosowanie tzw. procedury odwróconej, o której mowa w art. 139 ust. 1 ustawy PZP. 4. Zgodnie z art. 257 p.z.p. Zamawiający przewiduje możliwość unieważnienia przedmiotowego postępowania, jeżeli środki publiczne, które Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia, nie zostały mu przyznane. 5. Zamawiający nie wymaga złożenia wadium. 6. Zamawiający nie wymaga wniesienia zabezpieczenia należytego wykonania umowy. 7. Zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz.U. UE L 119 z 4.5.2016, str. 1), dalej „RODO”, informuję, że: — administratorem Pani/Pana danych osobowych jest: Uniwersytet Rzeszowski; 35-959 Rzeszów, al. Rejtana 16c, POLSKA, reprezentowany przez rektora, tel. +48 178721000, — inspektorem ochrony danych w Uniwersytecie Rzeszowskim e-mail: [email protected] , tel. +48 178723439, — Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą na podstawie art. 6 ust. 1 lit. c RODO w celu związanym z niniejszym postępowaniem o udzielenie zamówienia publicznego prowadzonym w trybie przetarg nieograniczony. Pozostałe szczegółowe informacje dotyczące administrowania danych osobowych (RODO) dostępne są w SWZ.
CPV-codes
Documenten & inzending
Contains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Vergelijkbare aanbestedingen
Lengyelország – Színházi ülések – Modernizacja kina – wymiana foteli, wykładzin i oświetlenia przeszkodowego
Centrum Kultury 105 w KoszaliniePolenTheatre seatsMiscellaneous seats and chairsLighting systemsVervaldatum over 27 dagenGepubliceerd op 01 sep 2026
Lengyelország – Ismeretterjesztő és reklámtermékek – Dostawa artykułów promocyjnych
Województwo PodkarpackiePolenInformation and promotion productsVervaldatum over 33 dagenGepubliceerd op 01 sep 2026
Lengyelország – Ismeretterjesztő és reklámtermékek – Dostawa materiałów promocyjnych III
Województwo PodlaskiePolenInformation and promotion productsAdvertising materialVervaldatum over 34 dagenGepubliceerd op 01 sep 2026
Lengyelország – Könyvtári berendezések – Dostawa i montaż regałów przesuwnych do magazynów bibliotecznych w budynkach Uniwersytetu Warszawskiego
Uniwersytet WarszawskiPolenLibrary equipmentArchive shelvingAssembly of metal structuresVervaldatum over 9 dagenGepubliceerd op 31 aug 2026