Terug naar zoeken
Görögország – Klinikaihulladék-gyűjtési szolgáltatások – (ΑΔ 104/2026/424 ΓΣΝΕ, ΕΣΗΔΗΣ:519143) ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗ ΑΠΟΒΛΗΤΩΝ ΕΑΑΜ & ΜΕΑ
424 ΓΕΝΙΚΟ ΣΤΡΑΤΙΩΤΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΕΩΣ (424 ΓΣΝΕ)GriekenlandGepubliceerd op 03 sep 2026
35 dagen overBeschrijving
Αριθμός Διακήρυξης 104/2026 του 424 ΓΣΝΕ : Ηλεκτρονικός δημόσιος διαγωνισμός «ανοιχτής διαδικασίας», σύμφωνα με τo άρθρο 27 του Ν.4412/2016, για τη Σύναψη ετήσιας σύμβασης για τη ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗ ΑΠΟΒΛΗΤΩΝ ΕΑΑΜ & ΜΕΑ του Νοσοκομείου.
CPV-codes
Clinical-waste collection servicesLift-maintenance services
Documenten & inzending
AI samenvatting
Meld je aan voor een AI samenvattingContains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Vergelijkbare aanbestedingen
Görögország – Takarítási szolgáltatások – ΥΠΗΡΕΣΙΑ ΚΑΘΑΡΙΟΤΗΤΑΣ
ΨΝΑ ΔΡΟΜΟΚΑΙΤΕΙΟ ΝΠΔΔGriekenlandCleaning servicesVervaldatum over 40 dagenGepubliceerd op 03 sep 2026
Görögország – Épülettakarítási szolgáltatások – ΥΠΗΡΕΣΙΑ ΚΑΘΑΡΙΟΤΗΤΑΣ ΚΑΙ ΕΙΔΗ ΚΑΘΑΡΙΟΤΗΤΑΣ ΤΟΥ ΓΕΝΙΚΟΥ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟΥ ΛΑΜΙΑΣ
ΓΕΝΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΛΑΜΙΑΣGriekenlandBuilding-cleaning servicesCleaning productsVervaldatum over 62 dagenGepubliceerd op 03 sep 2026
Görögország – Hólapátolási szolgáltatások – Εξασφάλιση βατότητας Εθνικού και Επαρχιακού οδικού δικτύου Π.Ε. Ευρυτανίας από χιονοπτώσεις και λοιπά καιρικά φαινόμενα 2026-2028
ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΣΤΕΡΕΑΣ ΕΛΛΑΔΑΣGriekenlandSnow-clearing servicesStreet-cleaning servicesVervaldatum over 31 dagenGepubliceerd op 02 sep 2026
Görögország – Hólapátolási szolgáltatások – ΕΦΑΡΜΟΓΗ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ ΑΠΟΧΙΟΝΙΣΜΟΥ ΠΕΡΙΟΔΟΥ 2026-2027 ΣΤΟ ΟΔΙΚΟ ΔΙΚΤΥΟ ΑΡΜΟΔΙΟΤΗΤΑΣ ΠΕΜΣ
ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣGriekenlandSnow-clearing servicesVervaldatum over 34 dagenGepubliceerd op 02 sep 2026