Italië – Verzekeringsdiensten – PROCEDURA APERTA TELEMATICA EX ART. 71 DEL D.LGS 36/2023 PER I SERVIZI ASSICURATIVI DI ASM PAVIA S.P.A: RC AUTO/ARD
Beschrijving
Diensten voor Autoverzekeringen
**I.1) Beschrijving**
**I.1.1) Aanduiding van de contracten**
**I.1.2) CPV-code**
66510000-3
**I.1.3) Type contract**
Dienstcontract
**I.1.4) Korte beschrijving**
Deze procedure betreft de aanbesteding van de verzekering van de auto's van het personeel van de **EIB** en de **EIF** voor een periode van 1 jaar, met de mogelijkheid van verlenging voor een periode van 1 jaar.
**II.1.3) Aanduiding van de contracten**
**II.1.4) Korte beschrijving**
Deze procedure betreft de aanbesteding van de verzekering van de auto's van het personeel van de **EIB** en de **EIF** voor een periode van 1 jaar, met de mogelijkheid van verlenging voor een periode van 1 jaar.
**II.2.1) Totale schatting van de waarde van de contracten**
Waarde zonder btw: 1 000 000,00 EUR
**III.1.1) Aanduiding van de bestedingsorganisatie**
**III.1.2) Adres**
Rue de la Loi 200, 1049 Brussel, België
**III.1.3) Telefoon**
+32 2286 45 55
**III.1.4) E-mail**
**III.1.5) Fax**
+32 2286 45 55
**III.1.6) Internetadres**
https://www.eib.org
**III.1.7) Gegevens van de aanspreekpersoon**
**III.2.1) Aanduiding van de bestedingsorganisatie**
**III.2.2) Adres**
Rue de la Loi 200, 1049 Brussel, België
**III.2.3) Telefoon**
+32 2286 45 55
**III.2.4) E-mail**
**III.2.5) Fax**
+32 2286 45 55
**III.2.6) Internetadres**
https://www.eib.org
**III.2.7) Gegevens van de aanspreekpersoon**
**IV.1.1) Aanduiding van de procedure**
Open procedure
**IV.1.2) Aanduiding van de procedure**
**IV.1.3) Aanbestedingsmethode**
Elektronische aanbesteding
**IV.1.4) Aanduiding van de procedure**
**IV.1.5) Aanduiding van de procedure**
**IV.1.6) Aanduiding van de procedure**
**IV.1.7) Aanduiding van de procedure**
**IV.1.8) Aanduiding van de procedure**
**IV.1.9) Aanduiding van de procedure**
**IV.1.10) Aanduiding van de procedure**
**IV.1.11) Aanduiding van de procedure**
**IV.1.12) Aanduiding van de procedure**
**IV.1.13) Aanduiding van de procedure**
**IV.1.14) Aanduiding van de procedure**
**IV.1.15) Aanduiding van de procedure**
**IV.1.16) Aanduiding van de procedure**
**IV.1.17) Aanduiding van de procedure**
**IV.1.18) Aanduiding van de procedure**
**IV.1.19) Aanduiding van de procedure**
**IV.1.20) Aanduiding van de procedure**
**IV.1.21) Aanduiding van de procedure**
**IV.1.22) Aanduiding van de procedure**
**IV.1.23) Aanduiding van de procedure**
**IV.1.24) Aanduiding van de procedure**
**IV.1.25) Aanduiding van de procedure**
**IV.1.26) Aanduiding van de procedure**
**IV.1.27) Aanduiding van de procedure**
**IV.1.28) Aanduiding van de procedure**
**IV.1.29) Aanduiding van de procedure**
**IV.1.30) Aanduiding van de procedure**
**IV.1.31) Aanduiding van de procedure**
**IV.1.32) Aanduiding van de procedure**
**IV.1.33) Aanduiding van de procedure**
**IV.1.34) Aanduiding van de procedure**
**IV.1.35) Aanduiding van de procedure**
**IV.1.36) Aanduiding van de procedure**
**IV.1.37) Aanduiding van de procedure**
**IV.1.38) Aanduiding van de procedure**
**IV.1.39) Aanduiding van de procedure**
**IV.1.40) Aanduiding van de procedure**
**IV.1.41) Aanduiding van de procedure**
**IV.1.42) Aanduiding van de procedure**
**IV.1.43) Aanduiding van de procedure**
**IV.1.44) Aanduiding van de procedure**
**IV.1.45) Aanduiding van de procedure**
**IV.1.46) Aanduiding van de procedure**
**IV.1.47) Aanduiding van de procedure**
**IV.1.48) Aanduiding van de procedure**
**IV.1.49) Aanduiding van de procedure**
**IV.1.50) Aanduiding van de procedure**
**IV.1.51) Aanduiding van de procedure**
**IV.1.52) Aanduiding van de procedure**
**IV.1.53) Aanduiding van de procedure**
**IV.1.54) Aanduiding van de procedure**
**IV.1.55) Aanduiding van de procedure**
**IV.1.56) Aanduiding van de procedure**
**IV.1.57) Aanduiding van de procedure**
**IV.1.58) Aanduiding van de procedure**
**IV.1.59) Aanduiding van de procedure**
**IV.1.60) Aanduiding van de procedure**
**IV.1.61) Aanduiding van de procedure**
**IV.1.62) Aandu
CPV-codes
Documenten & inzending
Contains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Vergelijkbare aanbestedingen
Olaszország – Biztosítási szolgáltatások – Procedura aperta, ai sensi dellart. 71 D. Lgs. 36/2023, per l'affidamento del servizio assicurativo All Risk per il patrimonio immobiliare e mobiliare dell'INRIM, per il periodo 31 dicembre 2026 - 31 dicembre 2029, rinnovabile per 3 anni.
Istituto nazionale di ricerca metrologica - Gare e contrattiItaliëInsurance servicesVervaldatum over 42 dagenGepubliceerd op 02 sep 2026
Olaszország – Biztosítási szolgáltatások – AFFIDAMENTO DEL SERVIZIO ASSICURATIVO ALL RISKS PATRIMONIO DELLA PROVINCIA DI LODI
Provincia di LodiItaliëInsurance servicesVervaldatum over 25 dagenGepubliceerd op 01 sep 2026
Olaszország – Biztosításközvetítői szolgáltatások – PROCEDURA PER L'AFFIDAMENTO DEL SERVIZIO PROFESSIONALE DI BROKERAGGIO ASSICURATIVO, COMPRENSIVO DI CONSULENZA, ASSISTENZA E SUPPORTO SPECIALISTICO, FINALIZZATO ALLA GESTIONE INTEGRATA DEI RISCHI ASSICURATIVI E DEI SINISTRI DELLA.O. PAPARDO DI MESSINA
Azienda Ospedaliera Papardo - Ufficio ProvveditoratoItaliëInsurance brokerage servicesVervaldatum over 60 dagenGepubliceerd op 01 sep 2026
Olaszország – Biztosítási szolgáltatások – Procedura aperta telematica, indetta ai sensi dell art. 71 del D.lgs. n. 36 2023, suddivisa in tre lotti, volta all affidamento dei Servizi di assicurazione GLOBALE FABBRICATI lotto 1, RCT RCO AttivitA istituzionale lotto 2 e All Risk elettronica lotto 3
ISTITUTO NAZIONALE PREVIDENZA SOCIALEItaliëInsurance servicesVervaldatum over 12 dagenGepubliceerd op 01 sep 2026