Terug naar zoeken
Frankrijk – Medische verbruiksartikelen – 2026-082 - GDMSAD01 - Système d'Acquisition Dynamique pour la fourniture de Dispositifs Médicaux Stériles pour le compte des établissements adhérents du GCS Pharma Hauts de France
Centre Hospitalier de LensFrankrijkGepubliceerd op 21 jul 2026
3.607 dagen overBeschrijving
Belangrijke informatie: De huidige procedure vervangt de eerder gepubliceerde procedure (referentie AWS nr. F-PF-1828502), die vanwege technische redenen in verband met de instelling van het profiel van de aankoper moest worden gesloten. Economische operateurs die al een aanbod hebben ingediend, worden uitgenodigd om dit opnieuw in te dienen bij deze nieuwe procedure. We verzoeken u om de ongemakken die hierdoor zijn ontstaan te verontschuldigen.
CPV-codes
Medical consumables
Documenten & inzending
AI samenvatting
Meld je aan voor een AI samenvattingContains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Vergelijkbare aanbestedingen
Franciaország – Spektroszkópiai berendezések – Jouvence EA-GC-IRMS analyse isotopique
CNRSFrankrijkSpectroscopy devicesVervaldatum over 2 dagenGepubliceerd op 03 sep 2026
Franciaország – Radioterápiás eszközök és kellékek – FOURNITURE D’EQUIPEMENTS ET LOGICIELS DE RADIOTHERAPIE ET PRESTATIONS ASSOCIEES
GIP RESAHFrankrijkRadiotherapy devices and suppliesMedical software packageFinancial and insurance servicesVervaldatum over 51 dagenGepubliceerd op 03 sep 2026
Franciaország – Gyógyszerészeti termékek – APPEL D’OFFRES POUR LES PROCEDURES DE CARDIOLOGIE INTERVENTIONNELLE ET SERVICES ASSOCIES: FOURNITURE DE DISPOSITIFS MEDICAUX ET DISPOSITIFS MEDICAUX IMPLANTABLES POUR ANGIOPLASTIE CORONAIRE ET CARDIOLOGIE STRUCTURELLE - Groupement de coopération sanitaire entre les Hospices Civils de Lyon - le Centre Hospitalier de Nord-Ouest Villefranche et le Centre Hospitalier de Fleyriat
HOSPICES CIVILS DE LYON-GHT VAL RHONE CENTREFrankrijkPharmaceutical productsAngiography suppliesAngioplasty suppliesVervaldatum over 33 dagenGepubliceerd op 02 sep 2026
Franciaország – Gyógyszerészeti termékek – DMUUNSS : Fourniture de Dispositifs Médicaux à Usage Unique Non Stériles et Stérilisation au profit du GCS Nouvelle-Aquitaine
CHU BORDEAUXFrankrijkPharmaceutical productsMedical consumablesVervaldatum over 30 dagenGepubliceerd op 02 sep 2026