Terug naar zoeken
Görögország – Különleges célú járművek – ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΟΧΗΜΑΤΩΝ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΠΡΟΣΤΑΣΙΑΣ Δ. ΛΗΜΝΟΥ
ΔΗΜΟΣ ΛΗΜΝΟΥGriekenlandGepubliceerd op 30 aug 2026
35 dagen overBeschrijving
Αντικείμενο της σύμβασης είναι η προμήθεια ενός (1) οχήματος πολλαπλών χρήσεων με παρελκόμενα και ενός (1) φορτηγού με γερανό και αρπάγη. Ο υπό προμήθεια εξοπλισμός θα συμβάλει στον εκσυγχρονισμό του στόλου της Πολιτικής Προστασίας και στην αποδοτικότερη αντιμετώπιση έκτακτων αναγκών και κρίσεων που έχει να αντιμετωπίσει ο Δήμος Λήμνου. Η εκτιμώμενη αξία της σύμβασης ανέρχεται στο ποσό των € 356.000,00μη συμπεριλαμβανομένου ΦΠΑ 24% (εκτιμώμενη αξία συμπεριλαμβανομένου ΦΠΑ: € 441.440,00 )
CPV-codes
Specialist vehiclesCrane and dumper trucks
Documenten & inzending
AI samenvatting
Meld je aan voor een AI samenvattingContains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Vergelijkbare aanbestedingen
Görögország – Ambulanciás járművek – Προμήθεια ασθενοφόρων οχημάτων για το ΕΚΑΒ Αλεξανδρούπολης και το ΕΚΑΒ Καβάλας
ΕΘΝΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΑΜΕΣΗΣ ΒΟΗΘΕΙΑΣGriekenlandAmbulancesVervaldatum over 36 dagenGepubliceerd op 30 aug 2026
Görögország – Rendőrségi járőrcsónakok – Προμήθεια πλωτών μέσων για το Υπουργείο Προστασίας του Πολίτη
ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΠΡΟΣΤΑΣΙΑΣ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΗGriekenlandPolice patrol boatsVervaldatum over 36 dagenGepubliceerd op 30 aug 2026
Görögország – Darus teherautók és dömperek – ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ ΑΝΟΙΚΤΟΥ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΟΥ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΥ για την «Προμήθεια ενός (1) καινούριου τριαξονικού οχήματος με ανατροπή, γερανό και αρπάγη»
ΔΗΜΟΣ ΔΙΡΦΥΩΝ-ΜΕΣΣΑΠΙΩΝGriekenlandCrane and dumper trucksVervaldatum over 38 dagenGepubliceerd op 27 aug 2026
Görögország – Hulladéktömörítő járművek – «Προμήθεια ενός (1) απορριμματοφόρου οχήματος τύπου πρέσας χωρητικότητας 16κμ με γερανό οροφής υπόγειων κάδων»
ΔΗΜΟΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣGriekenlandRefuse-compaction vehiclesVervaldatum over 35 dagenGepubliceerd op 27 aug 2026