Terug naar zoeken
Italië – Diverse medische instrumenten en producten – CND Q02 - DISPOSITIVI PER OFTALMOLOGIA
PuntoZero s.c.a.r.l.ItaliëGepubliceerd op 20 jul 2026
21 dagen overBeschrijving
Openbare aanbesteding, in overeenstemming met artikel 71 van de Wet 36/2023, in gecentraliseerde vorm, verdeeld in 59 lotten, gericht op het sluiten van conventies voor de toewijzing van de levering van “CND Q02 - Oftalmologische apparatuur”, nodig voor de gezondheidsinstellingen van de regio Umbria.
CPV-codes
Miscellaneous medical devices and products
Documenten & inzending
AI samenvatting
Meld je aan voor een AI samenvattingContains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Vergelijkbare aanbestedingen
Olaszország – Katéterek – Dispositivi per infusione accessi vascolari 2^ edizione
Azienda ZeroItaliëCathetersVervaldatum over 40 dagenGepubliceerd op 03 sep 2026
Olaszország – Orvosi fogyóeszközök – Procedura aperta per la “Fornitura di Dispositivi per la Chirurgia Maxillo Facciale della U.O.C. di Otorinolaringoiatria e della Chirurgia Maxillo facciale del P.O. di Pozzuoli dell’Asl Napoli 2 Nord”
A.S.L. NAPOLI 2 NORDItaliëMedical consumablesVervaldatum over 39 dagenGepubliceerd op 03 sep 2026
Olaszország – Orvosi felszerelések – STENT BE-FLARED
A.S.L. NAPOLI 1 CENTROItaliëMedical equipmentsVervaldatum over 42 dagenGepubliceerd op 03 sep 2026
Olaszország – Különféle orvosi eszközök és készítmények – Procedura Aperta per l’affidamento della Fornitura di kit procedurali occorrenti ad AOU Pisana, AOU Senese e FTGM
ESTAR - Ente di Supporto Tecnico Amministrativo RegionaleItaliëMiscellaneous medical devices and productsVervaldatum over 31 dagenGepubliceerd op 03 sep 2026