Naar inhoud overslaan
Terug naar zoeken

Duitsland – Farmaceutische producten – Open house Arzneimittelrabattverträge Brodalumab, ATC L04AC12

AOK Bayern - Die GesundheitskasseDuitslandGepubliceerd op 15 feb 2026
516 dagen over

Beschrijving

Het betreft geen openbaar procedure, maar een zogenaamd open-house-model! Het formulier voor de openbare procedure wordt alleen daarom gebruikt, omdat er geen formulier voor het open-house-model bestaat. Contracten die in het open-house-model worden afgesloten, vallen vanwege het ontbreken van een selectiebesluit niet onder het aanbestedingsrecht. Het gebruik van dit formulier is niet verbonden met het onderwerpen aan aanbestedingsregelgeving. De AOK Bayern heeft de intentie om met alle geïnteresseerde farmaceutische bedrijven niet-exclusieve kortingsovereenkomsten over de werkzame stof Brodalumab, ATC L04AC12, volgens § 130c Abs. 1 SGB V te sluiten. De AOK Bayern biedt alle geïnteresseerde farmaceutische bedrijven die de hieronder genoemde eisen voldoen, de afsluiting van identieke en niet individueel onderhandelbare kortingsovereenkomsten aan. De vroegst mogelijke begindatum van het contract is 01.04.2026, alle contracten eindigen op 31.03.2028. Een contract kan tijdens deze looptijd op elk moment worden afgesloten, maar ten laatste op 03.02.2028. De contracten kunnen met een termijn van één maand worden opgezegd met ingang van de maand. Bij inwerkingtreding van een door een landelijk of landelijk, in een openbaar procedure afgesloten kortingsovereenkomst over geneesmiddelen met de in de opdracht genoemde werkzame stof, vallen de open-house-overeenkomsten automatisch buiten de betreffende looptijd. Een contract wordt afgesloten met alle geïnteresseerde farmaceutische bedrijven die hun geschiktheid aantonen door een ingevuld en ondertekend eigenverklaring van betrouwbaarheid. Het farmaceutische bedrijf heeft het ingevulde en ondertekende (de vertegenwoordigingsbevoegdheid van de ondertekenaar moet uit de uitreksel van het handelsregister blijken, anders moet een machtiging worden ingediend) contract, samen met de ingevulde en ondertekende bijlage "Bepaling van de contractuele geneesmiddelen" en de ingevulde en ondertekende eigenverklaring van betrouwbaarheid in te dienen. De documenten kunnen worden ingediend OP PAPIER, van hand ondertekend, of ELEKTRONISCH met een geavanceerde elektronische handtekening. Op papier van hand ondertekende documenten dienen in 2-originalen op de volgende adres te worden gestuurd: AOK Bayern - Die Gesundheitskasse Vergabestelle SGB V ZE25 open-house Rabattverträge Carl-Wery-Str. 28 81739 München. ELEKTRONISCHE documenten met een geavanceerde elektronische handtekening dienen via de communicatie-zone in het aanbestedingsportaal www.dtvp.de in te dienen. Bij ontvangst van volledige en correcte documenten tot en met de 03 van elke maand, vindt de begindatum van het contract plaats op de eerste dag van de volgende maand, anders op de eerste dag van de maand erna. Bij op papier van hand ondertekende documenten dient een verzending van de volledige, ingevulde en ondertekende documenten te worden gedaan als scan naar het e-mailadres [email protected] of via de communicatie-zone in het aanbestedingsportaal www.dtvp.de, als de volledige en correcte originele documenten op papier tot en met de 10 van de maand bij de AOK Bayern, Vergabestelle, zijn ontvangen. Let op de invulhandleiding, die onder www.dtvp.de bij de aanbestedingsdocumenten wordt beschikbaar gesteld. Geïnteresseerde farmaceutische bedrijven kunnen in de projectruimte van het open-house-procedure op het portal www.dtvp.de de vrijgave van de aanbestedingsdocumenten aanvragen. Een link naar het portal bevindt zich in deze bekendmaking. Als potentieel contractpartner komen uitsluitend farmaceutische bedrijven in aanmerking. De documenten van het open-house-procedure worden uitsluitend aan farmaceutische bedrijven als potentieel contractpartner vrijgegeven en zijn strikt vertrouwelijk te behandelen. Door het aanvragen van de vrijgave door de bedrijven wordt de vertrouwelijke behandeling van de documenten bevestigd.

CPV-codes

Pharmaceutical products

Documenten & inzending

AI samenvatting
Meld je aan voor een AI samenvatting

Contains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.

Vergelijkbare aanbestedingen