Terug naar zoeken
Duitsland – Diensten op het gebied van management – Geschäftsbesorgung für das Kreiskrankenhaus Saarburg
Landkreis Trier-SaarburgDuitslandGepubliceerd op 05 mei 2026
Geen vervaldatum opgegevenBeschrijving
De opdrachtgevers hebben de intentie om de in de bekendmaking en specifiek in de prestatiebeschrijving genoemde omvassende managementdiensten, inclusief directieactiviteiten, voor de Kreiskrankenhaus St. Franziskus Saarburg GmbH te vergeven, conform de in de aanbestedingsdocumenten beschreven voorwaarden.
CPV-codes
Management-related servicesAdministrative healthcare services
Documenten & inzending
AI samenvatting
Meld je aan voor een AI samenvattingContains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Vergelijkbare aanbestedingen
Németország – Biztonsági szolgáltatások – Container B36 - Sicherungsleistungen, Strecken 2610, 2550, 2533/2534, 2525, 2535, 2580
DB InfraGO AG – Geschäftsbereich Fahrweg (Bukr 16)DuitslandSecurity servicesVervaldatum over 33 dagenGepubliceerd op 03 sep 2026
Németország – Projektvezetői szolgáltatások, kivéve az építési munkák vezetését – Kunstmuseum Moritzburg - Umzug
Kulturstiftung Sachsen-AnhaltDuitslandProject-management services other than for construction workGeen deadline gegevenGepubliceerd op 03 sep 2026
Németország – Hirdetési kampánnyal kapcsolatos szolgáltatások – Rahmenvereinbarung Digitalmarketing-Dienstleistungen Tourismus Oberstdorf
Kurbetriebe Oberstdorf, Eigenbetrieb des Markts OberstdorfDuitslandAdvertising campaign servicesAdvertising servicesMarketing servicesGeen deadline gegevenGepubliceerd op 03 sep 2026
Németország – Piackutatási szolgáltatások – Rahmenvertrag Marktforschungsleistungen
degewo AGDuitslandMarket research servicesGeen deadline gegevenGepubliceerd op 03 sep 2026