Duitsland – Farmaceutische producten – Open house Arzneimittelrabattverträge Adalimumab, ATC L04AB04
Beschrijving
Het betreft geen open procedure, maar een zogenaamd open-house-model! Het formulier voor de open procedure wordt alleen daarom gebruikt omdat er geen formulier voor het open-house-model bestaat. Contracten die in het open-house-model worden afgesloten, vallen niet onder het aanbestedingsrecht, omdat er geen selectiebeslissing is. De gebruik van dit formulier impliceert geen onderwerping aan aanbestedingsregels. De AOK Bayern heeft de intentie om met alle geïnteresseerde farmaceutische bedrijven niet-exclusieve kortingsovereenkomsten over de werkstof Adalimumab, ATC L04AB04, volgens § 130a Abs. 8 SGB V te sluiten. De AOK Bayern biedt alle geïnteresseerde farmaceutische bedrijven die aan de hieronder genoemde eisbaarheidseisen voldoen, de afsluiting van identieke en niet-individueel onderhandelbare kortingsovereenkomsten aan. De vroegst mogelijke begindatum van de overeenkomst is 01.09.2026, alle overeenkomsten eindigen op 31.08.2028. Een contract kan tijdens deze looptijd op elk moment worden afgesloten, maar ten laatste op 03.07.2028. De overeenkomsten kunnen met een termijn van één maand per maandeinde worden ontbonden. Bij inwerkingtreding van een door een bundeswijd of landsspecifiek, in een open procedure afgesloten kortingsovereenkomst over geneesmiddelen met de in de opdracht genoemde werkstof, worden de open-house-overeenkomsten automatisch voor de overeenkomstige looptijd buiten werking gesteld. Een overeenkomst wordt met alle geïnteresseerde farmaceutische bedrijven afgesloten die hun geschiktheid aantonen door een ingevuld en ondertekend eigenverklaring betreffende betrouwbaarheid. De farmaceutische ondernemer moet de ingevulde en ondertekende (de vertegenwoordigingsmacht van de ondertekenaar/s moet uit de uittreksel van het handelsregister blijken, anders moet een volmacht worden ingediend) overeenkomst, samen met de ingevulde en ondertekende bijlage "Bepaling van de overeenkomstgeneesmiddelen" en de ingevulde en ondertekende eigenverklaring betreffende betrouwbaarheid, indienen. De documenten kunnen worden ingediend, EENDRIGS OP SCHRIFT, van handtekening voorzien, of ELEKTRONISCH met een geavanceerde elektronische handtekening. Op schrift ingediende documenten moeten in 2-facher oorspronkelijke uitvoering worden verzonden naar het volgende adres: AOK Bayern - Die Gesundheitskasse Fachbereich Vertragsmanagement AZMV open-house Rabattverträge Carl-Wery-Str. 28 81739 München ELEKTRONISCHE documenten met een geavanceerde elektronische handtekening moeten worden ingediend via de communicatie-sectie in het aanbestedingsportaal www.dtvp.de. Bij ontvangst van volledige en correcte documenten tot en met 03 van elke maand, vindt de begindatum van de overeenkomst plaats op de eerste dag van de volgende maand, anders op de eerste dag van de volgende maand. Bij op schrift ingediende documenten moet een verzending van de volledige, ingevulde en ondertekende documenten vooraf als scan naar het e-mailadres [email protected] of via de communicatie-sectie in het aanbestedingsportaal www.dtvp.de, fristwahrend, als de volledige en correcte originele documenten in papiervorm tot en met 10 van de maand bij de AOK Bayern, Vergabestelle, zijn ontvangen. Raadpleeg de invoerhandleiding die op www.dtvp.de bij de aanbestedingsdocumenten beschikbaar is. Geïnteresseerde farmaceutische bedrijven kunnen in de projectruimte van het open-house-procedé op het portal www.dtvp.de de vrijgave van de aanbestedingsdocumenten aanvragen. Een link naar het portal bevindt zich in deze bekendmaking. Als potentiele contractpartners komen uitsluitend farmaceutische bedrijven in aanmerking. De documenten van het open-house-procedé worden uitsluitend aan farmaceutische bedrijven als potentiele contractpartners vrijgegeven en moeten strikt vertrouwelijk worden behandeld. Door het aanvragen van de vrijgave door de bedrijven wordt de vertrouwelijke behandeling van de documenten bevestigd.
CPV-codes
Documenten & inzending
Contains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Vergelijkbare aanbestedingen
Németország – Hordágyak – Unfalltransporter
Klinikum Main-SpessartDuitslandStretchersBeds for medical useMedical furnitureVervaldatum over 40 dagenGepubliceerd op 02 sep 2026
Németország – Egészségügyi papír – Rahmenvertrag Hygienepapier
Vergabe und Beschaffungszentrum DortmundDuitslandPaper sanitaryToilet paper, handkerchiefs, hand towels and serviettesToilet paperVervaldatum over 32 dagenGepubliceerd op 02 sep 2026
Németország – Gyógyszerészeti termékek – Abschluss nicht-exklusiver Rabattvereinbarungen nach § 130a Abs. 8 SGB V zu den genannten Wirkstoffen mit Abschlussmöglichkeit im Rahmen des sogenannten Open-House-Verfahrens.
KKH Kaufmännische KrankenkasseDuitslandPharmaceutical productsVervaldatum over 119 dagenGepubliceerd op 02 sep 2026
Németország – Orvosi felszerelések, gyógyszerek és testápolási termékek – 6003109359 - 1/DLII6/VM037 - Medizinprodukt Armtragetuch Musselin
Bundesamt für Infrastruktur, Umweltschutz und Dienstleistungen der BundeswehrDuitslandMedical equipments, pharmaceuticals and personal care productsDisposable non-chemical medical consumables and haematological consumablesVervaldatum over 29 dagenGepubliceerd op 02 sep 2026