Görögország – Védelmi szoftvercsomag – Προμηθεια:1. Άδεια λογισμικού συστήματος SIEM/SOAR ,2. Ανανέωση του Προγράμματος Συντήρησης και Υποστήριξης (Software Assurance - SA) και 3. Ανανέωση και Επέκταση των Αδειών Υποστήριξης (Firmware Updates, Enhanced Support και Phone Support) του Συστήματος FortiAuthenticator της Υποδομής του Συστήματος Ασφαλούς Μετάδοσης (ΣΑΜ)»
Beschrijving
Ανοικτός, Ηλεκτρονικός Διαγωνισμός, άνω των ορίων για τη σύναψη σύμβασης για την προμήθεια: 1. Προμήθεια Άδειας λογισμικού συστήματος SIEM/SOAR (Security Information and Event Management – SIEM, Security Orchestration, Automation, and Response -SOAR), 2. Ανανέωση του Προγράμματος Συντήρησης και Υποστήριξης (Software Assurance - SA) των Αδειών Λογισμικού Microsoft του Υπουργείου 3. Ανανέωση και Επέκταση των Αδειών Υποστήριξης (Firmware Updates, Enhanced Support και Phone Support) του Συστήματος FortiAuthenticator της Υποδομής του Συστήματος Ασφαλούς Μετάδοσης (ΣΑΜ), συνολικής προϋπολογισθείσας αξίας140.300,00€ πλέον (χωρίς) Φ.Π.Α. 24% ή 173.972,00€ συμπεριλαμβανομένου Φ.Π.Α. 24%.
CPV-codes
Documenten & inzending
Contains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Vergelijkbare aanbestedingen
Görögország – Szoftvercsomag és információs rendszerek – Δράσεις για τον ψηφιακό μετασχηματισμό του Δήμου Φαιστού
ΔΗΜΟΣ ΦΑΙΣΤΟΥGriekenlandSoftware package and information systemsSensorsNetwork equipmentVervaldatum over 36 dagenGepubliceerd op 02 sep 2026
Görögország – Adatbázis-kezelő és operációsrendszer-szoftvercsomag – ΑΝΑΠΤΥΞΗ ΔΡΑΣΕΩΝ MARKETPLACE ΤΟΥ ΔΗΜΟΥ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ
ΔΗΜΟΣ ΧΑΛΚΗΔΟΝΟΣGriekenlandDatabase and operating software packageVervaldatum over 16 dagenGepubliceerd op 02 sep 2026
Görögország – Számítógépszerverek – Πρόσκληση υποβολής προσφορών για την προμήθεια, εγκατάσταση, παραμετροποίηση και θέση σε πλήρη λειτουργία της νέας υποδομής Πληροφορικής του Υπερταμείου
ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΕΤΑΙΡΕΙΑ ΣΥΜΜΕΤΟΧΩΝ & ΠΕΡΙΟΥΣΙΑΣ Α.Ε.GriekenlandComputer serversNetwork serversComputer equipment and suppliesVervaldatum over 11 dagenGepubliceerd op 02 sep 2026
Görögország – Szerverek – ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΟΣ ΑΝΟΙΚΤΟΣ ΔΗΜΟΣΙΟΣ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΣ ΑΝΩ ΤΩΝ ΟΡΙΩΝ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΥΠΟΔΟΜΗΣ ΥΨΗΛΗΣ ΔΙΑΘΕΣΙΜΟΤΗΤΑΣ ΜΕ DISASTER RECOVERY ΓΙΑ ΤΙΣ ΒΑΣΕΙΣ ΔΕΔΟΜΕΝΩΝ ORACLE ΤΗΣ ΕΡΤ Α.Ε
ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΡΑΔΙΟΦΩΝΙΑ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ Α.Ε.GriekenlandServersComputer storage unitsHardware installation servicesVervaldatum over 32 dagenGepubliceerd op 25 aug 2026