Duitsland – Farmaceutische producten – Open house Arzneimittelrabattverträge Valproinsäure in nicht retardierter Darreichungsform, ATC N03AG01
Beschrijving
Het gaat niet om een openbaar aanbestedingsproceduur, maar om een zogenaamd open-house-model! Het formulier voor de openbare aanbesteding wordt alleen daarom gebruikt omdat er geen formulier voor het open-house-model bestaat. Contracten die in het open-house-model worden afgesloten, vallen vanwege het ontbreken van een selectiebesluit niet onder de aanbestedingswetgeving. Het gebruik van dit formulier is niet verbonden met een onderwerping aan aanbestedingsregelgeving. De AOK Bayern heeft de intentie om met alle geïnteresseerde farmaceutische bedrijven niet-exclusieve kortingsovereenkomsten over de werkzame stof valproïnezuur in niet-geretardeerde toedieningsvorm, ATC N03AG01 volgens § 130a Abs. 8 SGB V, af te sluiten. De AOK Bayern biedt alle geïnteresseerde farmaceutische bedrijven die de hieronder genoemde eisbaarheidseisen voldoen, de afsluiting van identieke en niet-individueel onderhandelbare kortingsovereenkomsten aan. De vroegst mogelijke contractstart is 01.06.2026, alle contracten eindigen op 31.05.2028. Een contractsluiting is tijdens deze looptijd op elk moment mogelijk, maar ten laatste op 03.04.2028. De contracten kunnen met een termijn van één maand per maandeinde worden opgezegd. Bij inwerkingtreding van een door een bundeswijd of landsspecifiek, in een openbaar aanbestedingsproceduur afgesloten kortingscontract over geneesmiddelen met de in de opdracht omschreven werkzame stof, vallen de open-house-overeenkomsten automatisch voor de overeenkomstige looptijd buiten werking. Een contract wordt afgesloten met alle geïnteresseerde farmaceutische bedrijven die hun geschiktheid door een ingevuld en ondertekend eigenverklaring van betrouwbaarheid aantonen. Het farmaceutische bedrijf heeft het ingevulde en ondertekende (de vertegenwoordigingsmacht van de ondertekenaar moet uit de handelsregisteruitreksel blijken, anders moet een volmacht worden ingediend) contract, samen met de ingevulde en ondertekende bijlage "Bepaling van de contractuele geneesmiddelen" en de ingevulde en ondertekende eigenverklaring van betrouwbaarheid in te dienen. De documenten kunnen ONDERTEKEND VAN HAND of ELEKTRONISCH met een geavanceerde elektronische handtekening worden ingediend. Van hand ondertekende documenten in schriftelijke vorm moeten in 2 exemplaren in origineel worden verzonden naar het volgende adres: AOK Bayern - Die Gesundheitskasse Vergabestelle SGB V ZE25 open-house Rabattverträge Carl-Wery-Str. 28 81739 München ELEKTRONISCHE documenten met een geavanceerde elektronische handtekening moeten via de communicatiezone in het aanbestedingsportaal www.dtvp.de worden ingediend. Bij ontvangst van volledige en correcte documenten tot 03 van elke maand vindt de contractstart plaats op de eerste dag van de volgende maand, anders op de eerste dag van de daaropvolgende maand. Bij van hand ondertekende documenten in schriftelijke vorm moet een verzending van de volledige, ingevulde en ondertekende documenten vooraf als scan naar het e-mailadres [email protected] of via de communicatiezone in het aanbestedingsportaal www.dtvp.de tijdig worden verzonden, als de volledige en correcte originele documenten in papiervorm tot 10 van de maand bij de AOK Bayern, Vergabestelle, zijn ontvangen. Let op de invulhandleiding, die onder www.dtvp.de bij de aanbestedingsdocumenten wordt beschikbaar gesteld. Geïnteresseerde farmaceutische bedrijven kunnen in de projectruimte voor het open-house-proceduur op het portaal www.dtvp.de de vrijgave van de aanbestedingsdocumenten aanvragen. Een link naar het portaal bevindt zich in deze bekendmaking. Als potentiële contractpartners komen uitsluitend farmaceutische bedrijven in aanmerking. De documenten van het open-house-proceduur worden uitsluitend aan farmaceutische bedrijven als potentiële contractpartners vrijgegeven en moeten strikt vertrouwelijk worden behandeld. Door de aanvraag van de vrijgave door de bedrijven wordt de vertrouwelijke behandeling van de documenten bevestigd.
CPV-codes
Documenten & inzending
Contains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Vergelijkbare aanbestedingen
Németország – Gyógyszerészeti termékek – Abschluss eines nicht exklusiven Rabattvertrages nach § 130a Abs. 8 SGB V zu Arzneimitteln mit dem Wirkstoff Guanfacin (ATC-Code: N06BA21).
AOK Niedersachsen. Die Gesundheitskasse.DuitslandPharmaceutical productsVervaldatum over 726 dagenGepubliceerd op 01 sep 2026
Németország – Gyógyszerészeti termékek – Open house Arzneimittelrabattverträge zum Wirkstoff Ticagrelor, ATC B01AC24
AOK Rheinland-Pfalz/Saarland - Die GesundheitskasseDuitslandPharmaceutical productsVervaldatum over 210 dagenGepubliceerd op 01 sep 2026
Németország – Testápoló termékek – Rahmenvertrag über Lieferung von Toilettenpapier / Papierfalthandtücher / flüssige Handwaschseife (GB StMUV)
Freistaat Bayern, vertreten durch das Bayerische Landesamt für UmweltDuitslandPersonal care productsSoapToilet paperVervaldatum over 34 dagenGepubliceerd op 01 sep 2026
Németország – Gyógyszerészeti termékek – Open house Arzneimittelrabattverträge zum Wirkstoff Oxycodon und Naloxon, ATC N02AA55
AOK Rheinland-Pfalz/Saarland - Die GesundheitskasseDuitslandPharmaceutical productsVervaldatum over 240 dagenGepubliceerd op 01 sep 2026