Griekenland – Vervoer te water – Σύναψη Συμφωνίας Πλαίσιο (Σ-Π) για την «Παροχή Υπηρεσιών Θαλασσίου Εγχώριου Μεταφορέα» τετραετούς (4) διάρκειας με έναν οικονομικό φορέα, θα πραγματοποιηθεί σύμφωνα με τα άρθρα 40,43,44 και 46 ( Διαπραγμάτευση με Δημοσίευση Προκήρυξης Διαγωνισμού), του ν.3978/11
Beschrijving
Het contractuele object bestaat uit de huur van een schip voor binnenlandse zeetransporten, dat alle benodigde technische/constructieve kenmerken moet hebben voor de uitvoering van het vervoer van alle soorten militair en niet-militair materieel (inclusief "gevaarlijke goederen"), onderdelen, gereedschappen, voertuigen, communicatiematerialen, alle soorten en klassen van lading, wapensystemen, evenals de geclassificeerde materialen die door de Hellenic Armed Forces (GES) worden gebruikt, naar elk haven van Griekenland, onafhankelijk van hun kwalitatieve toestand en hun aanduiding (hoofd- of niet-hoofd, verbruikbaar, gevaarlijk, kwetsbaar, aantrekkelijk enz.) of hun volume en gewicht, zoals specifiek bepaald in de eigen PED en CPV (zie par. 1.2.2 van dit document). De eisen van de SY zijn zoals in par. 4.1.6, 6.2 en 8 van de PED, terwijl de kenmerken van het te huren schip gedetailleerd worden beschreven in par. 4.2 en 4.3 van de PED.
CPV-codes
Contains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Vergelijkbare aanbestedingen
Görögország – Közúti tömegközlekedési szolgáltatások – Ανοικτού Δημόσιου Διαγωνισμού για την ανάθεση του αποκλειστικού δικαιώματος εκτέλεσης δημόσιων τακτικών [αστικών / υπεραστικών] οδικών μεταφορών επιβατών με λεωφορεία στην Περιφέρεια Θεσσαλίας με σύμβαση παραχώρησης δημόσιας υπηρεσίας σύμφωνα με τον Κανονισμό 1370/2007
ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΥΠΟΔΟΜΩΝ ΚΑΙ ΜΕΤΑΦΟΡΩΝGriekenlandPublic road transport servicesVervaldatum over 32 dagenGepubliceerd op 02 sep 2026
Görögország – Közúti tömegközlekedési szolgáltatások – Ανοικτός Δημόσιος Διαγωνισμός για την ανάθεση του αποκλειστικού δικαιώματος εκτέλεσης δημόσιων τακτικών [υπεραστικών] οδικών μεταφορών επιβατών με λεωφορεία στην Περιφέρεια Νοτίου Αιγαίου με σύμβαση παραχώρησης δημόσιας υπηρεσίας σύμφωνα με τον Κανονισμό 1370/2007
ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΥΠΟΔΟΜΩΝ ΚΑΙ ΜΕΤΑΦΟΡΩΝGriekenlandPublic road transport servicesVervaldatum over 26 dagenGepubliceerd op 30 aug 2026
Görögország – Közúti tömegközlekedési szolgáltatások – Ανοικτός Δημόσιος Διαγωνισμός για την ανάθεση του αποκλειστικού δικαιώματος εκτέλεσης δημόσιων τακτικών [αστικών / υπεραστικών] οδικών μεταφορών επιβατών με λεωφορεία στην Περιφέρεια Κεντρικής Μακεδονίας με σύμβαση παραχώρησης δημόσιας υπηρεσίας σύμφωνα με τον Κανονισμό 1370/2007
ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΥΠΟΔΟΜΩΝ ΚΑΙ ΜΕΤΑΦΟΡΩΝGriekenlandPublic road transport servicesVervaldatum over 25 dagenGepubliceerd op 18 aug 2026
Görögország – Közúti tömegközlekedési szolgáltatások – Διακήρυξη Ανοικτού Δημόσιου Διαγωνισμού για την ανάθεση του αποκλειστικού δικαιώματος εκτέλεσης δημόσιων τακτικών [αστικών / υπεραστικών] οδικών μεταφορών επιβατών με λεωφορεία στην Περιφέρεια Ηπείρου με σύμβαση παραχώρησης δημόσιας υπηρεσίας σύμφωνα με τον Κανονισμό 1370/2007
ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΥΠΟΔΟΜΩΝ ΚΑΙ ΜΕΤΑΦΟΡΩΝGriekenlandPublic road transport servicesVervaldatum over 25 dagenGepubliceerd op 18 aug 2026