Terug naar zoeken
Italië – Boekhoudkundige en auditdiensten – PA servizio revisione contabile e certificazione progetti PNRR
AZIENDA USL DI BOLOGNAItaliëGepubliceerd op 16 jul 2026
14 dagen overBeschrijving
Openbare aanbesteding verdeeld in lotsen voor de toewijzing van een dienst voor boekhoudkundig audit en certificering van projecten gefinancierd door PNRR Onderzoek en PNC HLS – TA voor de behoefte van de gezondheidszorgbedrijven van de regio Emilia Centrale (AVEC) en voor de AUSL - IRCCS van Reggio Emilia.
CPV-codes
Accounting and auditing services
Documenten & inzending
AI samenvatting
Meld je aan voor een AI samenvattingContains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Vergelijkbare aanbestedingen
Olaszország – Belső ellenőri szolgáltatások – PROCEDURA APERTA, AI SENSI DELL’ART.71 DEL D.LGS. N.36/2023, INTERAMENTE GESTITA CON MODALITÀ TELEMATICHE, PER L’AFFIDAMENTO DEI SERVIZI DI REVISIONE INTERNA (INTERNAL AUDIT) DI INVIMIT SGR S.P.A., MEDIANTE ESTERNALIZZAZIONE DELLA RELATIVA FUNZIONE
Investimenti Immobiliari Italiani SGR S.p.A.ItaliëInternal audit servicesVervaldatum over 23 dagenGepubliceerd op 30 aug 2026
Olaszország – Hirdetésszervezési szolgáltatások – PA 233/2026 - Concessione degli spazi pubblicitari di GTT di durata quinquennale. 3 lotti.
Gruppo Torinese Trasporti S.p.AItaliëAdvertising management servicesVervaldatum over 42 dagenGepubliceerd op 30 aug 2026
Olaszország – Marketingszolgáltatás – SERVIZIO DI PROMOZIONE TURISTICA E MARKETING DIGITALE A SUPPORTO DEL SISTEMA TURISTICO TERRITORIALE INTERCOMUNALE (STTI) DEL COMUNE DI MARANELLO
UNIONE DEI COMUNI DEL DISTRETTO CERAMICOItaliëMarketing servicesVervaldatum over 28 dagenGepubliceerd op 30 aug 2026
Olaszország – Telefonkezelői szolgáltatások – Servizio Contact Center Motorizzazione Civile PAT
Provincia Autonoma di TrentoItaliëTelephone operator servicesVervaldatum over 30 dagenGepubliceerd op 30 aug 2026