Duitsland – Farmaceutische producten – Open house Arzneimittelrabattverträge Cabotegravir in der Darreichungsform Depot-Injektionssuspension, ATC J05AJ04
Beschrijving
Het gaat niet om een open procedure, maar om een zogenaamd open-house-model! Het formulier voor de open procedure wordt alleen om die reden gebruikt, omdat er geen formulier voor het open-house-model bestaat. Contracten die in het open-house-model worden afgesloten, vallen vanwege het ontbreken van een selectiebesluit niet onder het aanbestedingsrecht. Door het gebruik van dit formulier is er geen onderwerping aan aanbestedingsrechtelijke regelingen. De AOK Bayern heeft de intentie om met alle geïnteresseerde farmaceutische bedrijven niet-exclusieve kortingsovereenkomsten over de werkstof Cabotegravir in de toedieningsvorm depot-injectiesuspensie, ATC J05AJ04, volgens § 130c Abs. 1 SGB V af te sluiten. De AOK Bayern biedt alle geïnteresseerde farmaceutische bedrijven die de hieronder genoemde eisbaarheidseisen voldoen, aan om identieke en niet-individueel onderhandelbare kortingsovereenkomsten af te sluiten. De vroegst mogelijke contractstart is 01.06.2026, alle contracten eindigen op 31.05.2028. Een contractsluiting is tijdens deze looptijd op elk moment mogelijk, maar laatst op 03.04.2028. De contracten kunnen met een termijn van één maand per maandeinde worden opgezegd. Bij inwerkingtreding van een door een bundeswijd of landsspecifiek, in een open procedure afgesloten kortingscontract over geneesmiddelen met de werkstof die betrekking heeft op het contract, worden de open-house-overeenkomsten automatisch voor de betreffende looptijd buiten werking gesteld. Een contract wordt afgesloten met alle geïnteresseerde farmaceutische bedrijven die hun geschiktheid aantonen door een ingevulde en ondertekende eigenverklaring betreffende betrouwbaarheid. Het farmaceutische bedrijf moet het ingevulde en ondertekende (de vertegenwoordigingsmacht van de/van de ondertekenaar moet uit de handelsregisteruittreksel blijken, anders moet een machtiging worden ingediend) contract met de ingevulde en ondertekende bijlage "Bepaling van de contractuele geneesmiddelen" en de ingevulde en ondertekende eigenverklaring betreffende betrouwbaarheid inleveren. De documenten kunnen EENDRUPPIG op HANDTEKENING of ELEKTRONISCH met een geavanceerde elektronische handtekening worden ingediend. Handgetekende documenten in schriftvorm moeten in 2-ouders in origineel worden verzonden naar het volgende adres: AOK Bayern - Die Gesundheitskasse Vergabestelle SGB V ZE25 open-house Rabattverträge Carl-Wery-Str. 28 81739 München ELEKTRONISCHE documenten met een geavanceerde elektronische handtekening moeten worden ingediend via de communicatie-afdeling in het aanbestedingsportaal www.dtvp.de. Bij ontvangst van volledige en correcte documenten tot en met de 03 van elke maand vindt de contractstart plaats op de eerste van de volgende maand, anders op de eerste van de daaropvolgende maand. Bij handgetekende documenten in schriftvorm moet een verzending van de volledige, ingevulde en ondertekende documenten voorafgaand als scan naar het e-mailadres [email protected] of via de communicatie-afdeling in het aanbestedingsportaal www.dtvp.de tijdig zijn, als de volledige en correcte originele documenten in papieren vorm tot en met de 10 van de maand bij de AOK Bayern, Vergabestelle, zijn ontvangen. Let op de invulhandleiding die onder www.dtvp.de bij de aanbestedingsdocumenten ter beschikking is gesteld. Geïnteresseerde farmaceutische bedrijven kunnen in de projectruimte van het open-house-procedere op het portal www.dtvp.de de vrijgave van de aanbestedingsdocumenten aanvragen. Een link naar het portal bevindt zich in deze bekendmaking. Als potentieel contractpartner komen uitsluitend farmaceutische bedrijven in aanmerking. De documenten van het open-house-procedere worden uitsluitend farmaceutische bedrijven als potentieel contractpartners vrijgegeven en moeten strikt vertrouwelijk worden behandeld. Door de aanvraag van de vrijgave door de bedrijven wordt de vertrouwelijke behandeling van de documenten bevestigd.
CPV-codes
Documenten & inzending
Contains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Vergelijkbare aanbestedingen
Németország – Gyógyszerészeti termékek – Arzneimittel- Rahmenrabattverträge nach §130a Absatz 8 SGB V
Kaufmännische Krankenkasse - KKHDuitslandPharmaceutical productsVervaldatum over 41 dagenGepubliceerd op 03 sep 2026
Németország – Orvosi felszerelések – Austausch MRT-Scanner im laufenden Betrieb
Thoraxklinik Heidelberg gGmbH - Universitätsklinikum HeidelbergDuitslandMedical equipmentsImaging equipment for medical, dental and veterinary useMagnetic resonance imaging equipmentGeen deadline gegevenGepubliceerd op 03 sep 2026
Németország – Orvosi felszerelések – Ortenau Klinikum - Achern Neubau Klinikgebäude 81022 (AC 20-30), VE5018 (KG620) Endoskopietürme Gyn
Ortenau KlinikumDuitslandMedical equipmentsEndoscopy, endosurgery devicesVervaldatum over 31 dagenGepubliceerd op 03 sep 2026
Németország – Autoklávok – Autoklav zur Laminatherstellung transparenter Verbundsysteme (OV PR1165442a)
Fraunhofer-Gesellschaft zur Förderung der angewandten Forschung e.V., IKTSDuitslandAutoclavesVervaldatum over 30 dagenGepubliceerd op 03 sep 2026