Denemarken – Adviezen inzake bouwkunde – Solvænget - Totalrådgivningsudbud
Beschrijving
Deze aanbestedingsbekendmaking betreft de aanbesteding van totale adviesdiensten met betrekking tot de integrale renovatieplannen van de woningbouwvereniging Lillebælts integrale renovatie van afdeling 01 - Solvænget in Nr. Aaby. Op basis van een renovatieintegrale plan, goedgekeurd in schema A bij de Landsbyggefonden en Middelfart gemeente, moet afdeling 01, Solvænget worden gerenoveerd. De renovatie omvat 64 bestaande sociale woningen gebouwd in 1946-1953 als een ondersteund bouwproject volgens de Wet op sociale woningen m.v., LBK nr. 1023 met latere wijzigingen. De woningen zijn gebouwd als 40 rijtjeshuizen in 2-3 verdiepingen (37 stuks in 2 verdiepingen, 3 stuks in 3 verdiepingen) en 24 woningen in 1 verdieping. Het renovatieproject bevat de volgende hoofdonderdelen: De renovatie omvat verschillende graden van verbouwing/renovatie en is verdeeld in de volgende hoofdonderdelen: - Deelonderdeel 301, nr. 1-37 – Renovatie - Deelonderdeel 307, nr. 2-42 – Renovatie - Deelonderdeel 308, nr. 44-66 – Renovatie - Deelonderdeel 308, nr. 39-61 – Renovatie en toegankelijkheidswoningen Schema A en bewoonproces Het kan worden gemeld dat het project schema A-goedkeuring heeft behaald in december 2025. Adviesdiensten De totale adviesdiensten omvatten het ontwerpen van dispositievoorstellen/projectvoorstellen, overheidsproject, aanbestedingsproject, ondernemingsaanbesteding (hoofdonderneming), uitvoeringsproject en als uitgevoerd. De totale adviseur is verantwoordelijk voor overheidsaanvraag, projectleiding, bouwleiding, specialistische toezicht, opvolging, ICT-leiding, duurzaamheidsleiding en arbeidsmilieu-coördinatie (P+B). Bedrag voor de onderneming De kosten voor de handwerk (bedrag voor de onderneming) voor het renovatieproject zijn berekend op een totaalbudget van kr. 106.930.318 inclusief bouwplaats/wintermaatregelen en exclusief btw (kr. 133.662.897 inclusief btw). Verwijzing wordt gedaan naar LBF-budgetboek 06.10.2025 (index 2025/K2) als bijgevoegd in het aanbestedingsmateriaal. Let op dat het budgetboek kosten inclusief btw toont. De aanbesteding De aanbesteding van totale adviesdiensten wordt uitgevoerd als een aanbesteding met onderhandelingen volgens de aanbestedingswet §§ 61-66 met een voorafgaande pre-kwalificatie. De opdrachtgever behoudt zich het recht voor om geen onderhandelingen door te voeren en daarom de contract toe te wijzen op basis van het initieel bod. De tijdsplanning in de aanbesteding is afgestemd op het feit dat er geen onderhandelingsronde wordt uitgevoerd, maar wordt toegewezen op basis van het initieel bod. Indien er onderhandelingen worden uitgevoerd, wordt de tijdsplanning parallel verplaatst. Het toewijzingscriterium is "Het beste verhouding tussen prijs en kwaliteit" volgens de aanbestedingswet § 162, stk. 1, nr. 3). Uitsluiting Een economische acteur wordt uitgesloten van deelname, als de economische acteur is onderworpen aan een van de verplichte uitsluitingsgronden in de aanbestedingswet § 135, stk. 1-3, en § 136, stk. 1, nr. 1.-4. Daarnaast wordt een economische acteur uitgesloten van deelname, als de economische acteur is onderworpen aan de vrijwillige uitsluitingsgronden in de aanbestedingswet § 137 stk. 1, nr. 1 - 2. Een economische acteur kan niet worden uitgesloten van deelname, als de economische acteur voldoende documentatie voorlegt dat de economische acteur betrouwbaar is, zelfs als de economische acteur is onderworpen aan een of meer van de uitsluitingsgronden in de aanbestedingswet §§ 135-137, volgens de aanbestedingswet § 138, stk. 1. Er kan geen contract worden toegewezen aan de volgende bedrijven, volgens de Raad van de Europese Unie Verordening (EU) 2022/576 van 8 april 2022 tot wijziging van Verordening (EU) nr. 833/2014 betreffende restrictieve maatregelen op basis van de handelingen van Rusland die de situatie in Oekraïne destabiliseren: A. Russische staatsburgers of natuurlijke of rechtspersonen, eenheden of organen, die zijn gevestigd in Rusland B. rechtspersonen, eenheden of organen, waarvan een eenheid zoals in bovenstaande alinea a) direct of indirect meer dan 50% eigendom heeft, of C. natuurlijke of rechtspersonen, eenheden of organen, die handelen namens of op instructie van een eenheid zoals in bovenstaande alinea a) of b) behandeld. Daarnaast kunnen er geen subleveranciers of ondersteunende eenheden worden gebruikt, die zijn onderworpen aan bovenstaande, als deze acteurs bijdrage meer dan 10% van de contractwaarde uitmaakt.
CPV-codes
Documenten & inzending
Contains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Vergelijkbare aanbestedingen
Dánia – Építészeti, építési, mérnöki és vizsgálati szolgáltatások – Ventilationsservice og ventilationsarbejder
Fællesindkøb MidtDenemarkenArchitectural, construction, engineering and inspection servicesVentilation installation workRepair and maintenance services of mechanical building installationsVervaldatum over 15 dagenGepubliceerd op 02 sep 2026
Dánia – Építészeti, építési, mérnöki és vizsgálati szolgáltatások – DT-PV.R008 - Rammeaftale om naturfaglig rådgivning
VejdirektoratetDenemarkenArchitectural, construction, engineering and inspection servicesEnvironmental servicesVervaldatum over 8 dagenGepubliceerd op 01 sep 2026
Dánia – Mérnöki szolgáltatások – Rammeaftale for totalrådgivning om kunstgræsbaner og andre idrætsanlæg
Rødovre KommuneDenemarkenEngineering servicesEngineering design servicesArchitectural, construction, engineering and inspection servicesVervaldatum over 28 dagenGepubliceerd op 01 sep 2026
Dánia – Kivitelezési tanácsadó szolgáltatások – Totalrådgivning ifm. renovering af AB Odense Afdeling 5 Bolbroparken.
Arbejdernes Boligforening OdenseDenemarkenConstruction consultancy servicesArchitectural, construction, engineering and inspection servicesGeen deadline gegevenGepubliceerd op 01 sep 2026