Aanbiedingen zoeken
Zoekopdracht opslaanGegevensbron: Tenders Electronic Daily (TED) — EU-wijd boven-drempel aanbiedingen.
De zoekfunctie doorzoekt titel, beschrijving en naam van de aanbestedende dienst.
59 aanbestedingen gevonden
Sorteren
Görögország – Sebészeti implantátumok – ΑΝΟΙΧΤΟΣ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΟΣ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΣ ΑΝΩ ΤΩΝ ΟΡΙΩΝ ΠΡΟΜΗΘΕΙΑΣ ΧΕΙΡΟΥΡΓΙΚΩΝ ΠΛΕΓΜΑΤΩΝ - ΜΟΣΧΕΥΜΑΤΩΝ
ΓΕΝΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣGriekenlandSurgical implantsVervaldatum over 39 dagenGepubliceerd op 02 sep 2026
Görögország – Vérvizsgálati reagensek – Προμήθεια του είδους «ΑΝΤΙΔΡΑΣΤΗΡΙΑ ΑΙΜΑΤΟΛΟΓΙΚΩΝ ΤΕΣΤ» με ταυτόχρονη παραχώρηση συνοδού εξοπλισμού σε εφαρμογή του Προγράμματος Προμηθειών έτους 2026 με δικαίωμα προαίρεσης για ένα (1) ακόμη έτος προκειμένου να καλυφθούν οι ανάγκες του Γ.Ν.Θ. «Γ. Γεννηματάς - ο Άγιος Δημήτριος» (Οργανική Μονάδα «Γ. Γεννηματάς» & Οργανική Μονάδα «Ο Άγιος Δημήτριος»)
3η ΥΓΕΙΟΝΟΜΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΓΕΝΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ «Γ. ΓΕΝΝΗΜΑΤΑΣ-Ο ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ» ΟΡΓΑΝΙΚΗ ΜΟΝΑΔΑ «Γ. ΓΕΝΝΗΜΑΤΑΣ»GriekenlandBlood-testing reagentsVervaldatum over 38 dagenGepubliceerd op 02 sep 2026
Görögország – Ortopédiai kellékek – 112-2026 ΟΡΘΟΠΕΔΙΚΑ ΥΛΙΚΑ
ΓΕΝΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΧΙΟΥ "ΣΚΥΛΙΤΣΕΙΟ"GriekenlandOrthopaedic suppliesVervaldatum over 40 dagenGepubliceerd op 02 sep 2026
Görögország – Szívbillentyű – ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΒΙΟΠΡΟΣΘΕΤΙΚΩΝ ΑΟΡΤΙΚΩΝ ΒΑΛΒΙΔΩΝ
ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΑΚΟ ΓΕΝΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΠΑΤΡΩΝ "ΠΑΝΑΓΙΑ Η ΒΟΗΘΕΙΑ"GriekenlandCardiac valveVervaldatum over 38 dagenGepubliceerd op 02 sep 2026
Görögország – Gyógyászati készletek – προμήθεια «Εξοπλισμού Τμήματος Επειγόντων και Τακτικών Ιατρείων του Νοσοκομείου Κορίνθου»
ΓΕΝΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥGriekenlandMedical kitsBeds for medical useOperating tablesVervaldatum over 34 dagenGepubliceerd op 02 sep 2026
Görögország – Papír sterilizálózacskó és csomagolókendő – ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ 30/2026
Γ. Ν. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ''ΘΡΙΑΣΙΟ''GriekenlandPaper sterilisation pouches or wrapsVervaldatum over 28 dagenGepubliceerd op 01 sep 2026
Görögország – Gyógyászati készletek – ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΙΑΤΡΟΤΕΧΝΟΛΟΓΙΚΟΥ ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΥ ΕΣΠΑ 2021-2027 ΥΠΟΕΡΓΑ 1 ΕΩΣ 16
ΓΕΝΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΝΑΟΥΣΑΣGriekenlandMedical kitsOperating tablesIncubatorsVervaldatum over 42 dagenGepubliceerd op 01 sep 2026
Görögország – Orvosi felszerelések – ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΕΝΟΣ ΟΡΘΟΠΕΔΙΚΟΥ POWER TOOL
ΓΕΝΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΛΑΣΙΘΙΟΥ-ΓΕΝΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ - ΚΕΝΤΡΟ ΥΓΕΙΑΣ ΝΕΑΠΟΛΕΩΣ "ΔΙΑΛΥΝΑΚΕΙΟ"GriekenlandMedical equipmentsVervaldatum over 42 dagenGepubliceerd op 31 aug 2026
Görögország – Elektroencefalográfok, EEG-készülékek – ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΔΙΑΓΝΩΣΤΙΚΟΥ ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΥ ΩΡΛ ΚΑΙ ΟΦΘΑΛΜΟΛΟΓΙΚΗΣ
ΓΕΝΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ "ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ"GriekenlandElectro-encephalographsSurgical laserDiagnostic devicesVervaldatum over 38 dagenGepubliceerd op 30 aug 2026
Görögország – Endoszkópiás és endosebészeti készülékek – «Προμήθεια Ιατροτεχνολογικού εξοπλισμού του Νοσοκομείου Θείας Πρόνοιας «Η ΠΑΜΜΑΚΑΡΙΣΤΟΣ»
ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΘΕΙΑΣ ΠΡΟΝΟΙΑΣ «Η ΠΑΜΜΑΚΑΡΙΣΤΟΣ»GriekenlandEndoscopy, endosurgery devicesX-ray devicesBiomedical equipmentVervaldatum over 33 dagenGepubliceerd op 30 aug 2026
Görögország – Kötszerek – Δ.21/2025 (Επαναληπτικός)
ΓΕΝΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΣΕΡΡΩΝGriekenlandDressingsMedical gauzeVervaldatum over 19 dagenGepubliceerd op 30 aug 2026
Görögország – Szívkoszorúér-protézisek – ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ¨"ΣΤΕΦΑΝΙΑΙΩΝ ΕΝΔΟΠΡΟΘΕΣΕΩΝ¨"
ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΑΚΟ ΓΕΝΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΠΑΤΡΩΝ "ΠΑΝΑΓΙΑ Η ΒΟΗΘΕΙΑ"GriekenlandCoronary endoprosthesesVervaldatum over 38 dagenGepubliceerd op 30 aug 2026
Görögország – Orvosi fogyóeszközök – ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ υπ’ αριθμ. 26/2026 ΤΟΥ ΔΙΕΘΝΟΥΣ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΟΥ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΥ ΜΕ ΤΗΝ ΑΝΟΙΚΤΗ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ ΓΙΑ ΣΥΜΒΑΣΕΙΣ ΜΕ ΠΡΟΫΠΟΛΟΓΙΣΜΟ ΑΝΩ ΤΟΥ ΟΡΙΟΥ ΕΦΑΡΜΟΓΗΣ ΤΗΣ ΕΝΩΣΙΑΚΗΣ ΝΟΜΟΘΕΣΙΑΣ με αντικείμενο την προμήθεια υγειονομικών υλικών για την κάλυψη αναγκών της Ειδικής Μονάδας Χημειοθεραπείας της Παν/κης Ογκολογικής Κλινικής και της Πανεπιστημιακής Κλινικής Ακτινοθεραπευτικής Ογκολογίας του Π.Γ.Ν.Α.
ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΑΚΟ ΓΕΝΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣGriekenlandMedical consumablesMedical needlesSurgical glovesVervaldatum over 28 dagenGepubliceerd op 30 aug 2026
Görögország – Anesztéziai készülékek – Αρ. Διακήρυξης 010/2026
ΓΕΝΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥGriekenlandAnaesthesia devicesX-ray fluoroscopy devicesVervaldatum over 31 dagenGepubliceerd op 27 aug 2026
Görögország – Dializáló szűrők – ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ υπ’ αριθμ. 27/2026 ΤΟΥ ΔΙΕΘΝΟΥΣ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΟΥ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΥ ΜΕ ΤΗΝ ΑΝΟΙΚΤΗ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ ΓΙΑ ΣΥΜΒΑΣΕΙΣ ΜΕ ΠΡΟΫΠΟΛΟΓΙΣΜΟ ΑΝΩ ΤΟΥ ΟΡΙΟΥ ΕΦΑΡΜΟΓΗΣ ΤΗΣ ΕΝΩΣΙΑΚΗΣ ΝΟΜΟΘΕΣΙΑΣ με αντικείμενο την προμήθεια φίλτρων τεχνητού νεφρού, για την κάλυψη των αναγκών της Μονάδας Τεχνητού Νεφρού του Π.Γ.Ν. Αλεξανδρούπολης.
ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΑΚΟ ΓΕΝΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣGriekenlandDialysis filtersVervaldatum over 24 dagenGepubliceerd op 26 aug 2026
Görögország – Orvosi felszerelések – Επιλογή Αναδόχου υλοποίησης του Υποέργου 1 της πράξης «Προμήθεια σύγχρονου απεικονιστικού ιατροτεχνολογικού εξοπλισμού για το Εργαστηρίο Διαγνωστικής & Επεμβατικής Ακτινολογίας του Π.Γ.Ν.Αλεξανδρούπολης», με κωδικό ΟΠΣ 6056564 που είναι ενταγμένη στο Πρόγραμμα «Ανατολική Μακεδονία, Θράκη 2021-2027.
ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΑΚΟ ΓΕΝΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣGriekenlandMedical equipmentsMiscellaneous medical devices and productsVervaldatum over 28 dagenGepubliceerd op 26 aug 2026
Görögország – Laboratóriumi reagensek – ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΑΝΤΙΔΡΑΣΤΗΡΙΩΝ ΜΙΚΡΟΒΙΟΛΟΓΙΚΟΥ
Γ.Ν.Α. "ΛΑΪΚΟ"GriekenlandLaboratory reagentsVervaldatum over 31 dagenGepubliceerd op 25 aug 2026
Görögország – Laboratóriumi reagensek – ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΑΝΑΛΩΣΙΜΩΝ ΥΛΙΚΩΝ ΓΙΑ ΤΟ ΜΗΧΑΝΗΜΑ ΚΥΤΤΑΡΑΦΑΙΡΕΣΗΣ SPECTRA OPTIA ΤΗΣ ΑΙΜΑΤΟΛΟΓΙΚΗΣ ΚΛΙΝΙΚΗΣ
Γ.Ν.Α. "ΛΑΪΚΟ"GriekenlandLaboratory reagentsVervaldatum over 31 dagenGepubliceerd op 25 aug 2026
Görögország – Kémiai reagensek – Ανοικτός ηλεκτρονικός διαγωνισμός άνω των ορίων προμήθειας Αντιδραστηρίων Παρασκευαστικών Χρήσεων με παραχώρηση συνοδού εξοπλισμού για τις ανάγκες του Α.Ν.Θ. ΘΕΑΓΕΝΕΙΟΥ
ΑΝΤΙΚΑΡΚΙΝΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ "ΘΕΑΓΕΝΕΙΟ"GriekenlandChemical reagentsVervaldatum over 32 dagenGepubliceerd op 25 aug 2026
Görögország – Laboratóriumi reagensek – ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΑΝΤΙΔΡΑΣΤΗΡΙΩΝ ΚΑΙ ΑΝΑΛΩΣΙΜΩΝ ΥΛΙΚΩΝ ΜΕ ΣΥΝΟΔΟ ΕΞΟΠΛΙΣΜΟ ΓΙΑ ΤΟ ΜΙΚΡΟΒΙΟΛΟΓΙΚΟ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΟ
Γ.Ν.Α. "ΛΑΪΚΟ"GriekenlandLaboratory reagentsVervaldatum over 31 dagenGepubliceerd op 25 aug 2026