Aanbiedingen zoeken
Zoekopdracht opslaanGegevensbron: Tenders Electronic Daily (TED) — EU-wijd boven-drempel aanbiedingen.
De zoekfunctie doorzoekt titel, beschrijving en naam van de aanbestedende dienst.
40 aanbestedingen gevonden
Sorteren
Görögország – Takarítási szolgáltatások – ΥΠΗΡΕΣΙΑ ΚΑΘΑΡΙΟΤΗΤΑΣ
ΨΝΑ ΔΡΟΜΟΚΑΙΤΕΙΟ ΝΠΔΔGriekenlandCleaning servicesVervaldatum over 40 dagenGepubliceerd op 03 sep 2026
Görögország – Klinikaihulladék-gyűjtési szolgáltatások – (ΑΔ 104/2026/424 ΓΣΝΕ, ΕΣΗΔΗΣ:519143) ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗ ΑΠΟΒΛΗΤΩΝ ΕΑΑΜ & ΜΕΑ
424 ΓΕΝΙΚΟ ΣΤΡΑΤΙΩΤΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΕΩΣ (424 ΓΣΝΕ)GriekenlandClinical-waste collection servicesLift-maintenance servicesVervaldatum over 35 dagenGepubliceerd op 03 sep 2026
Görögország – Épülettakarítási szolgáltatások – ΥΠΗΡΕΣΙΑ ΚΑΘΑΡΙΟΤΗΤΑΣ ΚΑΙ ΕΙΔΗ ΚΑΘΑΡΙΟΤΗΤΑΣ ΤΟΥ ΓΕΝΙΚΟΥ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟΥ ΛΑΜΙΑΣ
ΓΕΝΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΛΑΜΙΑΣGriekenlandBuilding-cleaning servicesCleaning productsVervaldatum over 62 dagenGepubliceerd op 03 sep 2026
Görögország – Talajtisztítás és -kezelés – ΕΠΕΙΓΟΥΣΕΣ ΕΡΓΑΣΙΕΣ ΚΑΘΑΡΙΣΜΟΥ ΚΑΙ ΑΠΟΚΑΤΑΣΤΑΣΗΣ ΟΔΙΚΩΝ ΔΙΚΤΥΩΝ , ΥΔΑΤΟΡΕΜΑΤΩΝ, ΑΝΤΙΠΛΗΜΜΥΡΙΚΩΝ, ΣΤΡΑΓΓΙΣΤΙΚΩΝ ΚΑΙ ΣΥΛΛΕΚΤΗΡΙΩΝ ΤΑΦΡΩΝ ΤΗΣ Π.Ε ΠΙΕΡΙΑΣ ΑΠΟ ΤΙΣ ΠΛΗΓΕΙΣΕΣ ΠΕΡΙΟΧΕΣ ΤΟΥ ΔΗΜΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΚΑΙ ΔΗΜΟΥ ΔΙΟΥ-ΟΛΥΜΠΟΥ
ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΚΕΝΤΡΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ, ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΠΙΕΡΙΑΣ, ΥΠΟΔ/ΝΣΗ ΤΕΧΝΙΚΩΝ ΕΡΓΩΝ ΠΕ ΠιερίαςGriekenlandCleaning and treatment of soilFlood-defences maintenance worksVervaldatum over 41 dagenGepubliceerd op 02 sep 2026
Görögország – Hólapátolási szolgáltatások – Εξασφάλιση βατότητας Εθνικού και Επαρχιακού οδικού δικτύου Π.Ε. Ευρυτανίας από χιονοπτώσεις και λοιπά καιρικά φαινόμενα 2026-2028
ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΣΤΕΡΕΑΣ ΕΛΛΑΔΑΣGriekenlandSnow-clearing servicesStreet-cleaning servicesVervaldatum over 31 dagenGepubliceerd op 02 sep 2026
Görögország – Hólapátolási szolgáltatások – ΕΦΑΡΜΟΓΗ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ ΑΠΟΧΙΟΝΙΣΜΟΥ ΠΕΡΙΟΔΟΥ 2026-2027 ΣΤΟ ΟΔΙΚΟ ΔΙΚΤΥΟ ΑΡΜΟΔΙΟΤΗΤΑΣ ΠΕΜΣ
ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣGriekenlandSnow-clearing servicesVervaldatum over 34 dagenGepubliceerd op 02 sep 2026
Görögország – Városiszilárdhulladék-ártalmatlanítási szolgáltatások – ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ ΧΩΡΟΥ ΥΓΕΙΟΝΟΜΙΚΗΣ ΤΑΦΗΣ ΑΠΟΡΡΙΜΜΑΤΩΝ (ΧΥΤΑ) 2ΗΣ ΓΕΩΓΡΑΦΙΚΗΣ ΕΝΟΤΗΤΑΣ ΝΟΜΟΥ ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ ΓΙΑ 2 ΕΤΗ
ΑΝΑΓΚΑΣΤΙΚΟΣ ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ Δ/ΝΣΗΣ ΣΤΕΡΕΩΝ ΑΠΟΒΛΗΤΩΝ 2ΗΣ Δ.Ε. ΝΟΜΟΥ ΑΙΤ/ΝΙΑΣGriekenlandUrban solid-refuse disposal servicesVervaldatum over 35 dagenGepubliceerd op 31 aug 2026
Görögország – Területek újrahasznosításával kapcsolatos szolgáltatások – ΜΙΣΘΩΣΗ ΜΗΧΑΝΗΜΑΤΩΝ ΕΡΓΟΥ ΓΙΑ ΕΡΓΑΣΙΕΣ ΚΑΘΑΡΙΣΜΟΥ ΣΕ ΠΟΤΑΜΟΥΣ ΚΑΙ ΡΕΜΑΤΑ ΑΡΜΟΔΙΟΤΗΤΑΣ ΤΗΣ ΠΕ ΞΑΝΘΗΣ
ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ KAI ΘΡΑΚΗΣGriekenlandLand reclamation servicesHire of trucks with driverVervaldatum over 45 dagenGepubliceerd op 31 aug 2026
Görögország – Hólapátolási szolgáltatások – ΜΙΣΘΩΣΗ ΜΗΧΑΝΗΜΑΤΩΝ ΓΙΑ ΤΟΝ ΑΠΟΧΙΟΝΙΣΜΟ ΕΘΝΙΚΟΥ ΚΑΙ ΕΠΑΡΧΙΑΚΟΥ ΟΔΙΚΟΥ ΔΙΚΤΥΟΥ Π.Ε. ΠΕΛΛΑΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΧΡΟΝΙΚΗ ΠΕΡΙΟΔΟ 2026-2030
ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΚΕΝΤΡΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ / ΠΕ ΠΕΛΛΑΣGriekenlandSnow-clearing servicesVervaldatum over 35 dagenGepubliceerd op 31 aug 2026
Görögország – Területek újrahasznosításával kapcsolatos szolgáltatások – ΜΙΣΘΩΣΗ ΜΗΧΑΝΗΜΑΤΩΝ ΕΡΓΟΥ ΓΙΑ ΤΙΣ ΑΝΑΓΚΕΣ ΤΟΥ ΟΔΙΚΟΥ ΔΙΚΤΥΟΥ ΑΡΜΟΔΙΟΤΗΤΑΣ ΤΗΣ ΠΕ ΞΑΝΘΗΣ
ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ KAI ΘΡΑΚΗΣGriekenlandLand reclamation servicesTree-cutting servicesTree pruning and hedge trimmingVervaldatum over 46 dagenGepubliceerd op 31 aug 2026
Görögország – Épülettakarítási szolgáltatások – Παροχή Υπηρεσιών Καθαρισμού Κτιρίων, Συντήρησης Πρασίνου και Απεντόμωσης - Μυοκτονίας
ΓΕΝΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ "ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ"GriekenlandBuilding-cleaning servicesLandscaping work for green areasVervaldatum over 31 dagenGepubliceerd op 30 aug 2026
Görögország – Takarítási szolgáltatások – ΚΑΘΑΡΙΣΜΟΣ ΡΕΜΑΤΩΝ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗΣ ΕΝΟΤΗΤΑΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ (2026-2028)
ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΑΤΤΙΚΗΣ / ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣGriekenlandCleaning servicesVervaldatum over 28 dagenGepubliceerd op 30 aug 2026
Görögország – Hólapátolási szolgáltatások – ΠΑΡΟΧΗ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ ΑΠΟΧΙΟΝΙΣΜΟΥ ΕΠΑΡΧΙΑΚΟΥ ΟΔΙΚΟΥ ΔΙΚΤΥΟΥ ΤΗΣ Π.Ε. ΓΡΕΒΕΝΩΝ ΠΕΡΙΟΔΟΥ 2026 - 2027
ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΔΥΤΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ - Π.Ε. ΓΡΕΒΕΝΩΝGriekenlandSnow-clearing servicesVervaldatum over 24 dagenGepubliceerd op 27 aug 2026
Görögország – Takarítási szolgáltatások – Παροχή υπηρεσιών καθαριότητας για την κάλυψη των αναγκών της Γενικής Γραμματείας Αποκατάστασης Φυσικών Καταστροφών και Κρατικής Αρωγής για τις ανάγκες καθαρισμού κτιριακών χώρων
ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΚΛΙΜΑΤΙΚΗΣ ΚΡΙΣΗΣ ΚΑΙ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΠΡΟΣΤΑΣΙΑΣ, ΓΕΝΙΚΗ ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΠΡΟΣΤΑΣΙΑΣ, ΓΕΝΙΚΗ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ /ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΠΡΟΜΗΘΕΙΩΝ/ Α΄ ΤΜΗΜΑ ΔΙΕΝΕΡΓΕΙΑΣ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΩΝ ΔΗΜΟΣΙΩΝ ΣΥΜΒΑΣΕΩΝGriekenlandCleaning servicesVervaldatum over 24 dagenGepubliceerd op 27 aug 2026
Görögország – Városiszilárdhulladék-gyűjtési szolgáltatások – ΣΥΜΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΕΣ ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ ΑΠΟΚΟΜΙΔΗΣ ΑΠΟΡΡΙΜΜΑΤΩΝ ΚΑΙ ΑΝΑΚΥΚΛΩΣΙΜΩΝ ΥΛΙΚΩΝ ΤΩΝ ΟΙΚΙΣΜΩΝ ΤΟΥ ΔΗΜΟΥ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ- ΠΕΡΑΧΩΡΑΣ- ΑΓΙΩΝ ΘΕΟΔΩΡΩΝ
ΔΗΜΟΣ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ - ΠΕΡΑΧΩΡΑΣ - ΑΓΙΩΝ ΘΕΟΔΩΡΩΝGriekenlandUrban solid-refuse collection servicesRefuse recycling servicesBin-cleaning servicesVervaldatum over 27 dagenGepubliceerd op 26 aug 2026
Görögország – Épülettakarítási szolgáltatások – 1/26
ΑΠΟΚΕΝΤΡΩΜΕΝΗ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ-ΘΡΑΚΗΣGriekenlandBuilding-cleaning servicesVervaldatum over 26 dagenGepubliceerd op 25 aug 2026
Görögország – Hulladékkal és szeméttel kapcsolatos szolgáltatások – ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ ΕΡΓΑΣΙΩΝ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗΣ (ΑΠΟΚΟΜΙΔΗΣ, ΕΠΕΞΕΡΓΑΣΙΑΣ, ΔΙΑΘΕΣΗΣ) ΑΣΤΙΚΩΝ ΣΤΕΡΕΩΝ ΑΠΟΒΛΗΤΩΝ
ΔΙΑΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΗ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗΣ ΣΤΕΡΕΩΝ ΑΠΟΒΛΗΤΩΝ ΑΝΩΝΥΜΗ ΕΤΑΙΡΕΙΑ (ΟΤΑ)GriekenlandRefuse and waste related servicesVervaldatum over 10 dagenGepubliceerd op 25 aug 2026
Görögország – Takarítási szolgáltatások – Διακήρυξη 02/2026
ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΣΥΝΟΧΗΣ ΚΑΙ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΣGriekenlandCleaning servicesVervaldatum over 24 dagenGepubliceerd op 25 aug 2026
Görögország – Hulladékszállítási szolgáltatások – ΜΕΤΑΦΟΡΤΩΣΗ ΚΑΙ ΜΕΤΑΦΟΡΑ ΤΩΝ ΑΝΑΚΥΚΛΩΣΙΜΩΝ ΥΛΙΚΩΝ (ΜΠΛΕ ΚΑΔΟΙ)
ΔΗΜΟΣ ΒΟΛΟΥGriekenlandRefuse transport servicesVervaldatum over 27 dagenGepubliceerd op 25 aug 2026
Görögország – Takarítási szolgáltatások – ΑΡΙΘΜ. ΠΡΩΤ.:202604172 / 24-08-2026 ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ
ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΠΕΙΡΑΙΩΣGriekenlandCleaning servicesVervaldatum over 28 dagenGepubliceerd op 24 aug 2026