Irlandia – Liczniki – P20899 Supply, install, commissioning, integration of Utility Meters for Dublin and Cork airport
Opis
daa modernizuje część infrastruktury pomiarowej elektrycznej, cieplnej i wodnej na terenie lotniska w Dublinie. Projekt obejmuje dostawę, instalację, uruchomienie i integrację nowego pokolenia liczników użytkowych, zastępując urządzenia starszej generacji, które już nie spełniają wymagań operacyjnych, dokładności lub zarządzania danymi daa. Zmodernizowane liczniki zapewnią pomiary o wysokiej dokładności, zgodne z MID, poprawione dane i natychmiastową wizualizację zużycia energii. Program obejmuje wdrożenie nowych liczników, interfejsów komunikacyjnych, rozwiązań telemetrycznych dla odległych lokalizacji oraz pełną integrację z istniejącymi systemami zarządzania energią lotniska w Dublinie. Rozwiązanie musi być otwartego protokołu i niezależne od technologii. Projekt również rozważa opcje na przyszłość, w tym zgodność z LoRaWAN i innymi technologiami opartymi na IoT.
Kody CPV
Dokumenty i przesyłka
Contains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Powiązane zamówienia
Írország – Laboratóriumi, optikai és precíziós felszerelések (kivéve szemüvegek) – LA3798C - UL - CFT for the Supply and Delivery of a Coastal and Offshore Autonomous Surface Vehicle (ASV) for University of Limerick (UL)
Education Procurement Service (EPS)IrlandiaLaboratory, optical and precision equipments (excl. glasses)Marine equipmentSurvey vesselsTermin za 6 dniOpublikowano 02 wrz 2026
Írország – Észlelő- és analizálóberendezések – Request for Tenders for the Provision of Four Videoscopes
Office of the Revenue Commissioners_366IrlandiaDetection and analysis apparatusChecking and testing apparatusSpectroscopy devicesTermin za 38 dniOpublikowano 31 sie 2026
Írország – Laboratóriumi, optikai és precíziós felszerelések (kivéve szemüvegek) – Supply, Delivery, Installation and Commissioning of an Environmental Chamber for DCU
Dublin City UniversityIrlandiaLaboratory, optical and precision equipments (excl. glasses)Termin za 9 dniOpublikowano 31 sie 2026
Írország – Laboratóriumi, optikai és precíziós felszerelések (kivéve szemüvegek) – Supply, Delivery, Installation of an Electrochemical Multichannel Workstation for TU Dublin
Technological University Dublin (TU Dublin)IrlandiaLaboratory, optical and precision equipments (excl. glasses)Instruments for checking physical characteristicsTermin za 11 dniOpublikowano 26 sie 2026