Niemcy – Usługi architektoniczne w zakresie obiektów budowlanych – Objektplanungsleistungen Gebäude und Innenräume nach § 34ff HOAI für die Brandschutz- und Sicherheitstechnische Ertüchtigung des Saales und der Küche des BSZ „Julius Weisbach“ in Freiberg
Opis
Celą procedury jest przyznanie usług projektowych budynków i wnętrz według § 34ff HOAI dla modernizacji ochrony przeciwpożarowej i techniki bezpieczeństwa sali i kuchni BSZ „Julius Weisbach“ w Freibergu oraz związanych z tym szczególnych usług. Ramy projektu obejmują kompleksową modernizację budynku stołówki, energetyczną i funkcjonalną odnowę budynku stołówki Berufsschulzentrum „Julius Weisbach“ w Freibergu. Inwestycja obejmuje modernizację sali/auli, kuchni i wszystkich z nią związanych obszarów funkcjonalnych oraz dostosowanie do wymagań współczesnego działania stołówki i organizacji wydarzeń. Ukończenie i uruchomienie planowane jest na grudzień 2028. Na projekt przeznaczono w grupach kosztowych (KG 300 netto 1.811.420 euro i KG 400 netto 1.391.896 euro). Centralnymi elementami są pełna wymiana instalacji technicznych, budowa nowego dachowego konstrukcji nośnej, modernizacja ochrony przeciwpożarowej, w tym optymalizacja dróg ewakuacyjnych i ratunkowych oraz poprawa akustyki pomieszczeń i właściwości budowlanych. Sala zostanie przeprojektowana, otrzyma nowe powierzchnie i wyposażenie akustyczne; kuchnia zostanie funkcjonalnie zreorganizowana i całkowicie zmodernizowana. Zlecenie zostanie przyznane etapami według poszczególnych faz realizacji (dalej LP). Po zakończeniu postępowania zamawiającego planowane jest początkowo przyznanie LP 2 do 3 oraz związanych z tym szczególnych usług. Nie istnieje prawo do przekazania wszystkich przewidzianych faz realizacji, podobnie jak nie istnieje prawo do dalszego przyznania po wykonaniu pierwszych faz realizacji. Postępowanie zamawiające zostanie przeprowadzone na podstawie § 74 Vergabeverordnung (dalej VgV) jako postępowanie negocjacyjne z udziałem konkursu według § 17 VgV. Ogłoszenie 16.07.2026 Termin składania wniosków zgodnie z ogłoszeniem 17.08.2026 Informacja według § 62 VgV wrzesień 2026 Zaproszenie do składania oferty koniec września 2026 Termin składania ofert vsl. 28.10.2026 Rozmowy negocjacyjne vsl. 17.11.2026 Zakończenie umowy vsl. grudzień 2026
Kody CPV
Dokumenty i przesyłka
Contains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Powiązane zamówienia
Németország – Mérnöki tervezési szolgáltatások – Generalplanungsleistungen Biogutvergärungsanlage
Abfallentsorgungs- und Stadtreinigungsbetrieb der Stadt ChemnitzNiemcyEngineering design servicesBrak terminuOpublikowano 30 sie 2026
Németország – Környezetvédelmi mérnöki tanácsadó szolgáltatások – Gutachterliche Überwachung der Grundwassersanierung ehem. Gaswerk - Zeitraum 01.12.2026 bis 30.09.2031
MVV RHE GmbHNiemcyEnvironmental engineering consultancy servicesBrak terminuOpublikowano 30 sie 2026
Németország – Építészeti, építési, mérnöki és vizsgálati szolgáltatások – Verkehrsuntersuchung A 661 zw. AS Friedberger Landstaße und AK Offenbach
Die Autobahn GmbH des Bundes - NL WestNiemcyArchitectural, construction, engineering and inspection servicesTermin za 31 dniOpublikowano 30 sie 2026
Németország – Építési munka felügyelete – Erneuerung der Torstraße zw. Chausseestraße u. Rosenthaler Platz - Bauüberwachungs-, Bauoberleitungs- und SiGeKo-Leistungen
Land Berlin, Senatsverwaltung für Mobilität, Verkehr, Klimaschutz und UmweltNiemcySupervision of building workSupervision of project and documentationArchitectural and building-surveying servicesTermin za 28 dniOpublikowano 30 sie 2026