Powrót do wyszukiwania
Polska – Odczynniki laboratoryjne – SUKCESYWNA DOSTAWA ODCZYNNIKÓW DO CENTRALNEGO LABORATORIUM – 9
Zespół Wojewódzkich Przychodni Specjalistycznych w KatowicachPolskaOpublikowano 22 lip 2026
4 dni pozostałoOpis
Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa odczynników do Centralnego Laboratorium. Przedmiot zamówienia został podzielony na 8 części – Pakietów
Kody CPV
Laboratory reagents
Dokumenty i przesyłka
Podsumowanie AI
Zaloguj się, aby uzyskać podsumowanie AIContains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Powiązane zamówienia
Lengyelország – Orvosi fogyóeszközök – Dostawa wyrobów medycznych (ekspandery, endoprotezy)
Narodowy Instytut Onkologii im. Marii Skłodowskiej-Curie - Państwowy Instytut Badawczy Oddział w KrakowiePolskaMedical consumablesTermin za 29 dniOpublikowano 03 wrz 2026
Lengyelország – Antiszeptikumok és fertőtlenítő szerek – DOSTAWY PREPARATÓW MYJĄCYCH ORAZ DEZYNFEKCYJNYCH DLA WOJEWÓDZKIEGO SZPITALA SPECJALISTYCZNEGO W LEGNICY
WOJEWÓDZKI SZPITAL SPECJALISTYCZNY W LEGNICYPolskaAntiseptics and disinfectantsHand care productsTermin za 4 dniOpublikowano 03 wrz 2026
Lengyelország – Orvosi felszerelések – Zakup systemu robotycznego dla Szpitala Wojewódzkiego im. Jana Pawła II w Bełchatowie
Szpital Wojewódzki im. Jana Pawła II w BełchatowiePolskaMedical equipmentsOperating theatre devices and instrumentsSterilisation, disinfection and hygiene devicesTermin za 11 dniOpublikowano 03 wrz 2026
Lengyelország – Diagnosztikai készletek – NZP.271.139.2026 Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego na dzierżawę urządzenia do izolacji kwasów nukleinowych wraz z dostawą kompatybilnych zestawów diagnostycznych (IVD) do izolacji kwasów nukleinowych do Pracowni Diagnostyki Molekularnej, ZDL dla WWCOiT im. M. Kopernika w Łodzi prowadzonego w trybie przetargu nieograniczonego o wartości powyżej 216 000 Euro.
Wojewódzkie Wielospecjalistyczne Centrum Onkologii i Traumatologii im. M. Kopernika w ŁodziPolskaDiagnostic kitsAnalysersTermin za 8 dniOpublikowano 03 wrz 2026