Powrót do wyszukiwania
Szlovénia – Mezőgazdasági, erdészeti, kertészeti, méhészeti és akvakultúrával kapcsolatos szolgáltatások – IZVEDBA UKREPOV PRILAGAJANJA NA PODNEBNE SPREMEMBE NA OBMOČJU NOTRANJSKEGA REGIJSKEGA PARKA
NOTRANJSKI REGIJSKI PARKSłoweniaOpublikowano 31 sie 2026
7 dni pozostałoOpis
Predmet naročila je izvedba ukrepov prilagajanj na podnebne spremembe na območju Notranjskega regijskega parka in je podrobneje opredeljena v specifikaciji naročila, ki je sestavni del dokumentacije v zvezi oddajo javnega naročila
Kody CPV
Agricultural, forestry, horticultural, aquacultural and apicultural services
Dokumenty i przesyłka
Podsumowanie AI
Zaloguj się, aby uzyskać podsumowanie AIContains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Powiązane zamówienia
Szlovénia – Gyomirtási szolgáltatások – Strojno – kemično zatiranje vegetacije 2027 - 2029
Slovenske železnice - Infrastruktura, družba za upravljanje in vzdrževanje železniške infrastrukture ter vodenje železniškega prometa, d.o.o.SłoweniaWeed-killing servicesTermin za 3 dniOpublikowano 23 sie 2026
Szlovénia – Zöldterület-ültetési és -karbantartási szolgáltatások – Javno naročilo storitev po odprtem postopku za upravljanje in vzdrževanje zunanjih površin PA Tacen
MINISTRSTVO ZA NOTRANJE ZADEVE IN JAVNO UPRAVOSłoweniaPlanting and maintenance services of green areasTermin za 23 dniOpublikowano 18 sie 2026
Szlovénia – Gyomeltávolítási szolgáltatások – Storitve odstranjevanja invazivnih tujerodnih vrst rastlin v projektu LIFE22-NAT-SI-LIFE OrnamentallAS-101107725 na projektnem območju Nakelska Sava
Ministrstvo za okolje in prostor, Direkcija Republike Slovenije za vodeSłoweniaWeed-clearance servicesTermin za 13 dniOpublikowano 13 sie 2026
Németország – Erdészeti szolgáltatások – Motormanuelle Holzernte 4. Q 2026 und 1. Q 2027
Landesbetrieb Forst Brandenburg - Vergabemanagement Standort EberswaldeNiemcyForestry servicesAgricultural, forestry, horticultural, aquacultural and apicultural servicesTermin za 8 dniOpublikowano 31 sie 2026