Powrót do wyszukiwania
Włochy – Aparaty korekcyjne – Procedura aperta per laffidamento quadriennale della fornitura di manufatti odontotecnici protesici, con eventuale proroga tecnica semestrale, articolata in unico lotto, con applicazione del criterio del minor prezzo, ai sensi del combinato disposto dellart. 71 e dellart. 108, 3 comma, del D.lgs. 36/2023 e ss.mm.ii., per un importo a base dasta quadriennale di 1.200.000,00 esente IVA.
A.S.P. PALERMO - U.O.C. APPROVVIGIONAMENTIWłochyOpublikowano 19 lip 2026
33 dni pozostałoOpis
Procedura otwarta na udzielenie czteroletniego zlecenia na dostawę wyrobów protetycznych stomatologicznych, z możliwym półrocznym przedłużeniem technicznym, podzielona na jeden lote, z zastosowaniem kryterium najniższej ceny, na podstawie połączenia art. 71 i art. 108, ust. 3, rozporządzenia nr 36/2023 i późniejszych zmian, na kwotę czteroletniej bazy danej w wysokości 1.200.000,00 euro, wolnej od VAT.
Kody CPV
Prosthodontic and relining products
Dokumenty i przesyłka
Podsumowanie AI
Zaloguj się, aby uzyskać podsumowanie AIContains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Powiązane zamówienia
Olaszország – Különféle orvosi eszközök és készítmények – tamponi floccati per la raccolta di campioni microbiologici
A.S.L. NAPOLI 1 CENTROWłochyMiscellaneous medical devices and productsTermin za 35 dniOpublikowano 02 wrz 2026
Olaszország – Nem vegyi egyszer használatos fogyóeszközök és hematológiai fogyóeszközök – Fornitura in somministrazione, di Aghi e Siringhe, suddivisa in 30 lotti della durata di un anno, occorrenti alle varie UU.OO. Ospedaliere e Territoriali dell'Asp di Trapani.
ASP DI TRAPANI - U.O.C. PROVVEDITORATOWłochyDisposable non-chemical medical consumables and haematological consumablesTermin za 46 dniOpublikowano 02 wrz 2026
Olaszország – Stimulátorok – 26PRO003 - Sistemi per elettrostimolazione midollare, periferica, nervo-occipitale e di Sistemi per la neurostimolazione sacrale (nms) per il trattamento cronico dei disturbi del pavimento pelvico
Azienda Regionale di Coordinamento per la SaluteWłochyStimulatorTermin za 46 dniOpublikowano 02 wrz 2026
Olaszország – Műtőtermi készülékek és műszerek – FORNITURA IN SERVICE DI CISTOSCOPI FLESSIBILI E URETERORENOSCOPI FLESSIBILI COMPLETI DI COLONNE VIDEO PER L’ATTIVITA’ ENDOSCOPICA DELLA UOC UROLOGIA DELLA ASL DI PESCARA
ASL 3 - PESCARAWłochyOperating theatre devices and instrumentsTermin za 42 dniOpublikowano 02 wrz 2026