Powrót do wyszukiwania
Włochy – Kutry połowowe, jednostki ratownicze i inne jednostki specjalne – PROCEDURA APERTA, PER LA FORNITURA DI N. 87 MOTO D’ACQUA COMPLETE DI ATTREZZATURA PER IL SALVAMENTO, DOTAZIONI, CARRELLO STRADALE E CARRELLO PER VARO/ALAGGIO PER IL POTENZIAMENTO DEL SISTEMA INTEGRAT
Regione Autonoma della SardegnaWłochyOpublikowano 20 lip 2026
10 dni pozostałoOpis
PROCEDURA OTWARTA, W ZGODZIE Z ART. 71 D.LGS. 36/2023, DLA DOSTAWY 87 MOTORÓW WODNYCH WYPOSAŻONYCH W SPRZĘT DO SALWAMENTU, WYPOSAŻENIA, WÓZKI DROGOWY I WÓZKI DO WYCIĄGANIA/NAWODNIANA DLA WZMOCNIENIA UKŁADU ZINTEGROWANEGO SALWAMENTU BALNEAREGO
Kody CPV
Fishing, emergency and other special vessels
Dokumenty i przesyłka
Podsumowanie AI
Zaloguj się, aby uzyskać podsumowanie AIContains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Powiązane zamówienia
Olaszország – Vasúti berendezések – 500108697_2026 - FORNITURA DI MORSE DI AMARRO PER TE
RETE FERROVIARIA ITALIANA SPAWłochyRailway equipmentTermin za 44 dniOpublikowano 03 wrz 2026
Olaszország – Hulladéktömörítő járművek – FORNITURA DI N. 3 AUTOCARRI 2 ASSI DA 14 – 16 M³ PER IL SERVIZIO DI RACCOLTA RIFIUTI SOLIDI URBANI DI SEAB S.P.A., CON LA CONSEGUENTE PERMUTA DI N°3 VEICOLI USATI DI SEAB S.P.A. (F-1143 2026)
Energie-Umweltbetriebe Bozen Ag - Büro für Ausschreibungen und VerträgeWłochyRefuse-compaction vehiclesTermin za 37 dniOpublikowano 03 wrz 2026
Olaszország – Tömegközlekedési buszok – PROCEDURA APERTA, AI SENSI DELL’ART. 71 DEL D.LGS. 36/2023, PER LA FORNITURA DI N.1 AUTOBUS DI CLASSE I, A DUE ASSI, CON PROPULSIONE 100% ELETTRICA, DESTINATO AL TRASPORTO PUBBLICO LOCALE URBANO
Azienda Multi Servizi Comunali spaWłochyPublic-service busesTermin za 20 dniOpublikowano 03 wrz 2026
Olaszország – Tömegközlekedési buszok – 012026 Fornitura di n 3 autobus ibridi interurbani classe II
AUTOSERVIZI LOCATELLI SRLWłochyPublic-service busesTermin za 12 dniOpublikowano 02 wrz 2026